Ieren houdt vast aan selectiesysteem in 2013
De Ierse omroep RTÉ houdt in 2013 vast aan het systeem met vijf artiesten en een nationale selectie in The Late Late Show. Net als in de afgelopen jaren komen er vijf, nog onbekende, mentoren die verantwoordelijk worden voor de inzending.
De finale is op vrijdag 22 februari zoals gebruikelijk in The Late Late Show. De afgelopen twee jaar won Jedward, maar het duo liet eerder al weten voorlopig geen derde keer beschikbaar te zijn voor de Ieren. (bron: esctoday.com)




Eurovision Artists geeft het blad Eurovision Artists Magazine uit waarin het Songfestival wordt belicht vanuit allerlei verrassende invalshoeken. Bovendien is Eurovision Artists de oudste Europese stichting op het gebied van het Eurovisie Songfestival. Zij dient als informatiepunt voor de media en fans en heeft als doel het op positieve wijze promoten van het Eurovisie Songfestival. Meer weten? Surf dan naar 


Recente reacties