Anouk favoriet voor songfestival 2009
Zangeres Anouk en de band Within Temptation zijn de grote favorieten om Nederland te vertegenwoordigen op het komende Eurovisie Songfestival in Moskou. Anouk kreeg de meeste stemmen op het Eurovisie Platform op hyves dat samenwerkte met diverse websites, waaronder songfestival.web-log.nl, om de kandidaat te vinden waarmee Nederland goed voor de dag kan komen in Moskou. De groep Within Temptation werd tweede gevolgd door het Volendamse duo Nick en Simon dat gedeeld derde werd met oud-deelneemster Glennis Grace.
Van Velzen en Petra Berger eindigden respectievelijk als vijfde en zesde. Big, Black & Beautiful, Alain Clark, Ilse de Lange en Trijntje Oosterhuis completeren de top 10.
Vorig jaar eindigde in de poll van songfestival.web-log.nl wie Nederland in Belgrado moest gaan vertegenwoordigen Gerard Joling op de eerste plaats. Hij moet nu genoegen nemen met een 14e plaats. Hind werd vorig jaar tweede wat haar misschien wel de deelname aan het Eurovisie Songfestival opleverde. Nick en Simon en Petra Berger behoorden vorig jaar ook al tot de favorieten.
De 10 artiesten die dit jaar het meeste punten kregen zijn: (tussen haakjes het aantal punten):
1. Anouk (490)
2. Within Temptation (486)
3. Nick & Simon (360)
4. Glennis Grace (360)
5. Van Velzen (337)
6. Petra Berger (320)
7. Big Black and Beautiful (317)
8. Alain Clark (315)
9. Ilse de Lange (271)
10. Trijntje Oosterhuis (267)
Recente reacties