Moskou live: Rusland tot Spanje
Rusland
De eerste repetitie van finalist Anastasia Pridhodko verliep niet geheel vlekkeloos. Haar manager was het totaal niet eens met het decor en de belichting en probeerde dan ook van alles uit om Anastasia goed in beeld te krijgen. Ook verwijderde Anastasia haar oortje tijdens het zingen van haar nummer Mamo dat gepaard met een niet al te vriendelijke blik. Haar vijf backings staan weggemoffeld achterop het grote podium, zij zorgen er voor dat Anastasia goed wordt ondersteund in haar zang.
Duitsland
Alex Swings Oscar Sings heeft in Moskou een prima eerste repetitie achter de rug. De zanger beschikt over een prima stem en Duitse delegatie kan tevreden zijn over het decor in stijl van de fifties Wie weet zit er na vijf jaar weer eens een top 10 notering in voor onze Oosterburen.
Verenigd Koninkrijk
Jade begint haar lied My time zittend op een showtrap waar ze al zingend vanaf loopt. Op het podium staat een piano en vier violisten. Gedurende het lied loopt Jade naar de catwalk voor bij het podium. De zangeres is prima bij stem en het geheel wordt mooi in beeld gebracht.
Spanje
Soraya staat met twee dansers en drie meezingende danseressen in een roze decor met glitterbollen op de projectieschermen. De act is energiek met een dans die niet echt vernieuwend is, veel pasjes en sprongen waardoor de zang er soms wat onder te lijden heeft. De goede uitstraling van Soraya tezamen met de gunstige startpositie kunnen Spanje na jaren van matig presteren, toch weer eens wat punten op gaan leveren.
Recente reacties