Tsjechische inzending op 2 februari bekend
De Tsjechen zullen op maandag 2 februari de kandidaat en het nummer voor Wenen bekendmaken. Vanuit de welbekende wandelgangen gaat het gerucht dat het om een duo gaat van een man en een vrouw.
De dit jaar terugkerende Tsjechen zullen in de tweede halve finale op donderdag 21 mei moeten proberen om de finale te halen. Voor Tsjechië wordt het de vierde deelname nadat eerdere pogingen in 2007, 2008 en 2009 bedroevend afliepen. (bron: Česká Televize)
Ach ja die Tjechen, hebben m.i. nog nooit iets fatsoenlijks afgevaardigd naar het ESC. Zou me verbazen als dat dit jaar anders is.
Je weet het maar nooit, er hoeft maar één keer wel een goed liedje gekozen te worden. Waarom zou het niet dit jaar zijn? Ik ben benieuwd naar hun liedje voor Wenen. Ik vind het wel erg leuk dat ze weer terug zijn op het ESF.