Wenen live: Noorse monsters maken indruk
Noorwegen: Mørland & Debrah Scarlett – A monster like me
Kjetil en Debrah hebben hun opvoering van tijdens de Noorse nationale finale slechts op enkele kleine punten gewijzigd. Zo wordt nog steeds het grootste gedeelte van het lied gefilmd met één camera. Ondanks dat beiden voor de Noorse nationale finale bij elkaar zijn gebracht merk je dat er tussen beiden een positieve spanning hangt en weten ze het goed over te brengen op camera. Een grote hit in de hitparades zien we “A monster like me” niet worden, maar een hoge klassering in de finale zit er voor de Noren zeker in dit jaar.


Jaaaa! Eindelijk een lied dat doorgaat naar de finale! De eerste uit alle repetities van de tweede semi. Knap gedaan!!!
Een geweldige inzending uit Noorwegen en wederom 1 van mijn favorieten. Hun stemmen zijn erg goed alleen het decor is iets te sober, maar dat verandert misschien nog. We hebben immers maar een heel klein stukje gezien van deze repetitie. Graag naar de finale om daar heel hoog te eindigen.
Mag van mij winnen, erg mooi lied en goed gebracht.
Dit lied kan mij totaal niet bekoren
Geen grote hit??? Enige nummer dat buiten het ESC de ‘hitparades’ zou kunnen bereiken. Eigenlijk het enige echt interessante nummer
Mijn absolute nummer 1
Ook mijn nummer 1, goed qua kleding ook en fijn dat Debrah dr haar los heeft. Dit gaat nog verrassen!
Over die “goed qua kleding”, daar heeft je naamgenoot een andere mening over: ‘k vind die jurk helemaal niets, doe mij Trijntjes jurk maar.
Net als Azerbeidzjan 2011 een simpel achtergrond, maar ik denk behoorlijk effectief. Valt op en gaat naar de finale, een winst zit er denk ik niet in.
Wat mij betreft is dit juist een voorbeeld van een lied dat wel in de hitparade zou kunnen staan (en dat geldt niet voor veel andere nummers bij dit songfestival). Het optreden ziet er wel een beetje tuttig uit. Het optreden in de Noorse finale was net wat spannender.
je moeder
als ze op het ESF net zo’n sterk optreden neerzetten als in de Noorse finale, zie ik het nog wel winnen ook…
Wat niet in de hitparade???
Ik denk juist dat zo’n lied wél in de hitparade kan komen itt bijna alle andere inzendingen. Voorwaarde is natuurlijk wel een goede, Europa-brede marketing à la Common Linnets, want zonder marketing redt geen enkel lied het in hitparades. Dit is een lied met een originele melodie en een sterke uitstraling.Finale dus.
Dit was veruit de beste repetitie vandaag. De korte filmpjes van veraf gefilmd geven geen goed beeld van hoe het op tv overkomt!
Dit is toch een hit?
Ik vind dit zo mooi… Zeker 1 van mijn favorieten
Weer een 10378455473834 in een dozijn.
Had voor 25 jaar terug ook gekund.
leuk 50+ lied, finale zeker dan tussen 8-12
Prachtig nummer, en ik verwacht inderdaad zeker een hope notering. Van mij mag dit in de top 5 eindigen en het zou me niks verbazen als dat nog gebeurt ook. Ik vind dit nog wel wat saai qua achtergrond, maar het was nog maar de eerste repetitie. Qua optreden en zang klinkt het in ieder geval prima. Goed gedaan, Noorwegen.
Aardige poppen maar ook niet echt outstanding maar dat heb ik eigenlijk met nog geen enkele bijdrage dit jaar. Noorwegen valt voor mij in de categorie goedbedoeld en redelijk gelukt:-). Middenmoot.
Poppen = popsong. ….:-)