Duitsland terug naar castingconcept

Dit vind je misschien ook leuk...

12 reacties

  1. jane_doe schreef:

    Laten we hopen op een nieuwe Lena!

  2. RobbieR schreef:

    Goed idee om het roer om te gooien.

    Ik vind Duitsland juist niet slecht de laatste paar jaar.
    Afgelopen jaar was het een goed nummer, maar op het podium mistte het iets.
    Het kwam wat saai over.

  3. Johan schreef:

    Ik zeg Helene Fischer voor Duitsland, maar ze is al erg groot in Duitstalige landen. Ik zou het top vinden als ze voor Duitsland meedeed…..

    • Conny Komen schreef:

      Fischer doet zeker niet mee aan een nationale finale. Misschien kan NL haar vragen ? De Nederlandse inzending mag toch ook uit het buitenland komen. Alles in elk geval beter dan die breezersletjes die nu steeds genoemd worden.

      • Jadus schreef:

        Schei toch uit met dat gehaat op die meiden, zingen kunnen ze, het hoeft je smaak niet te zijn om dat te horen (of je bent a-muzikaal).

        Wat betreft Duitsland: stuur gewoon die Robin Schulz met een zangeresje, succes gegarandeerd. Alles klinkt hetzelfde van die vent, maar het scoort wel.

  4. dick schreef:

    Duitsland is de laatste jaren terecht afgestraft. Vooral de laatste bijdrage was ronduit slecht. Benieuwd of het roer omgooien het gewenste resultaat gaat hebben… alhoewel slechter dan 2015 en 2016 kan bijna niet:-).

  5. Kenny schreef:

    Ik vond het Duitse optreden van 2016 heel leuk. jammer dat het zo laag eindigde. :/

  6. Conny Komen schreef:

    Jadus:
    Schei toch uit met dat gehaat op die meiden, zingen kunnen ze, het hoeft je smaak niet te zijn om dat te horen (of je bent a-muzikaal).

    Wat betreft Duitsland: stuur gewoon die Robin Schulz met een zangeresje, succes gegarandeerd. Alles klinkt hetzelfde van die vent, maar het scoort wel.

    Glennis Grace kan ook zingen. Wat heeft dat er mee te maken ? Zo’n meidengroep voor NL wordt toch niks.. dat heeft het verleden al bewezen. Een land als Ukraine of Zweden zouden zo’n huppelkutten nog kunnen oppimpen maar voor NL wordt dat 1 grote teleurstelling.

  7. robbert-rotterdam schreef:

    Conny Komen: Zo’n meidengroep voor NL wordt toch niks.. dat heeft het verleden al bewezen.

    Ik kan je redenering niet volgen. Wie/wat in het verleden, concreet?
    Als er dadelijk een man voor Nederland wordt geselecteerd, ga je dan ook zeggen dat het niets wordt? NL heeft nog nooit een top-5 positie behaald met een man alleen, ook niet toen er nog niet zoveel landen meededen. Het gaat volgens mij echt om hoe goed een nummer/performance in een genre is, niet of de artiesten nu vrouwen, mannen, 3 vrouwen, 5 mannen, etc, zijn

    • Conny Komen schreef:

      Nu moet ik je wel gelijk geven. Nederland heeft zo weinig top 5-posities gehaald in die 60 jaar dat je eigenlijk helemaal niet kan zeggen wat dan wel of niet zou scoren. Als je daar op af moet gaan, zou alleen countrypop of dingadongalong scoren.