Tako Gachechiladze voor Georgië naar Kiev
Tako Gachechiladze heeft zojuist de nationale finale in Georgië gewonnen met het lied Keep the faith. Ze kreeg 122 van de 125 punten die maximaal te behalen waren. Aan de Georgische finale namen 25 artiesten deel. Het lied werd gekozen door 4 internationale juryleden (80%) en televoters (20%).
Tako maakte deel uit van de groep Stephane & 3G die in 2009 Georgië zouden vertegenwoordigen met het lied We Don’t Wanna Put In. Het lied werd echter gediskwalificeerd, waardoor er in Moskou geen Georgische bijdrage was op het Eurovisie Songfestival.
Uitslag Georgische nationale finale:
1. Tako Gachechiladze – “Keep the Faith” 122
2. Nutsa Buzaladze – “White Horses Run” 107
3. Malibu – “We Live Once” 105
4. The Mins – “Crime” 105
5. Mariam Chachkhiani – “Fly” 83
Mooi nummer , wel in dezelfde vijver als Albanië maar ik vindt Georgië beter.
Mooie vrouw , goed lied met boodschap , eerste finalist vermoed ik voor de grote zaterdagshow.
De invloed van 1944 wordt al merkbaar.
Pfff
Weer politiek. Bah
deze leuke poedel dame verdient een beter lied
klinkt allemaal erg geforceerd, en alleen maar uithalen maakt een nummer alles behalve boeiend, en ronduit saai.
gelukkig is genoeg tijd om daar aan te sleutelen, veel succes Georgië
Ik vind het een mooi lied, het was één van mijn favorieten.
Wat een uitermate verschrikkelijk nummer. Zonder melodie, zonder refrein. Haalt finale niet.
Tegenstrijdige gevoelens: aan de ene kant vind ik dit een interessant lied, gezongen door een hele competente zangeres, aan de andere kant, zodra die beelden op de achtergrond verschijnen, krijg ik de indruk dat ik compleet geflest wordt. Ik schiet dan ook bijna in de lach, want die extra dramatiek doet me twijfelen aan de oprechtheid van de boodschap. Het ligt er allemaal te dik bovenop. Mag het ietsje subtieler misschien?
Goede inzending van Georgië. Geloofwaardige zangeres, goede stem en nummer bouwt goed op naar een climax. Het is nog veeeeel te vroeg, maar ik zie dit wel naar de finale gaan straks in mei.
Het was de beste van reeks van 25. Heb hier wel een Glennis Grace gevoel bij en die was niet echt succesvol in Kyiv. De hoge noten komen er ook wel wat te geknepen uit. Gaat wel naar de finale maar ik vind haar stem niet mooi. Haar Engels klinkt best redelijk, zeker vergeleken met haar concurrenten. Lied mag nog wel even wat gepimpt worden, is ok, maar zal nooit mijn favoriet worden. Net iets teveel gekweel.
Een nogal ouderwets klinkend nummer, maar zou het door sympathie stemmen nog redelijk kunnen doen. Ik word er in ieder geval niet warm van.
Ouderwets, doorsnee ballad.
Doet mij ver weg denken aan Conchita’s nummer.
Ik vind haar stem niet zo bijzonder..
Het intro is erg mooi. Als geheel doet het aan dingen denken die in hun soort een stuk beter waren. Beter goed gestolen dan….. deze opeenstapeling van maakt nog een onhandige indruk maar is zeker met wat knutselwerk en finetuning volgens mij in staat veel publiekspunten te pakken. Een kunststukje is het zeker niet. Eurovisie impact maakt het wel.
Niet aan mij besteedt dit gemekker van een Lolaborstel, lekker doorborduren op vorige jaren.
Bij deze Georgische inzending voel ik niks. Nu moet ik eerlijk zeggen dat geen enkel ander nummer dat wél deed. En toch vond ik het een gevarieerd aanbod. Dubbel gevoel dus!
Deze dame ziet er geweldig uit en kan goed zingen. Maar ik zie graag iets nieuws op het songfestival. Dit anti oorlogs ballade trucje is dat zeker niet.
Ik zou zeggen kom met een ander lied :).
Nee. Gewoon nee.
En daar was ik al bang voor: na de winst van Ukraine vorig jaar is hier de volgende poging om met een dergelijk nummer te scoren. Het zal wel aan mij liggen maar ik vind dit helemaal niks, het nummer zeurt door. Maar dergelijke inzendingen halen vaak de finale wel en scoren ook nog….
wat een verschrikking…
Kotsen..soms klinkt ze alsof ze er een bezemsteel in krijgt
Pfff dit gebalk hebben we toch al duizend keer gehoord? Zo geweldig zingt ze ook niet. Het stukje naar het einde toe vind ik nog wel aardig, maar daarvoor vind ik het tweeënhalf heel lange minuten. Ik zou hier niet op stemmen.