7 kandidaten in de Tsjechische finale
Vandaag onthulde de Tsjechische omroep ČT de zeven artiesten die strijden in hun nationale selectie. Onder hen Barbora Mochowa en Pam Rabbit die in 2019 ook een poging deden om Tsjechië te vertegenwoordigen. Lake Malawi won vorig jaar de nationale finale en werd in Tel Aviv uiteindelijk 11e met ‘Friend Of A Friend’.
De 7 kandidaten in Tsjechië:
1.Barbora Mochowa
2.Benny Christo
3.Elis Mraz a Čis T
4.Karelll
5.Olga Lounová
6.Pam Rabbit
7.We All Poop
De liedjes worden gepresenteerd op 20 januari. Het online stemmen begint op dezelfde dag en eindigt op 26 januari. De online stemming vindt plaats op de Eurovisie-app.
De resultaten en de vertegenwoordiger van Tsjechië voor het Eurovisie Songfestival 2020 worden een week na het sluiten van de stemming bekendgemaakt. De winnaar wordt bepaald door de combinatie van stemmen uit een openbare stemming en een internationaal jurypanel met tien leden.
Beste wat ze ooit instuurden werd ondergewaardeerd I Stand…. Lake Malawi daarentegen terecht afgestraft door de televoters! Benieuwd waar ze nu mee gaan komen….
Helemaal mee eens.
Ik hoop dat Barbora Mochowa net zo ’n mooi lied heeft als vorig jaar en dat ze nu meer geluk heeft.
Ik hoop het met je mee, RiaNL
We all poop. Serieus?
Heeft de EBU ook een ethische afdeling die dit soort bandnamen kan afkeuren voor deelname… Pfffff.
Wat is onethisch aan het woord ‘poop’? Is dit 1920?
Waarom mag je geen politiek beladen inzendingen sturen? Is dit 1920?
Ik neem aan dat wanneer je een band opricht, je er serieuze plannen mee hebt om daar jaren mee op te gaan treden. En hoe noem je je band dan, “We poepen allemaal”. Daarmee krijg je de lachers wel op je hand ja. Maar dat heeft met serieuze plannen niets te maken.
En het ESF is en blijft een (keurig) familieprogramma in mijn ogen. Zou het helemaal niet gek vinden als ze serieus dergelijke onzin weren van de deelnemerslijst.
Politiek beladen inzendingen zijn nooit geweerd. Behalve Georgië 2009, en dat was enkel wegens het feit dat het in Rusland werd gehouden. De EBU heeft inmiddels met Oekraïne 2016 wel laten zien er niets om te geven als het het gastland niet dwarszit.
‘Poep’ is een woord dat tweejarigen gebruiken en dat je vanaf het begin van je leven te horen krijgt. EBU zal het niet weren. Het gaat hier niet om een scheldwoord. Het is in het ergste geval een beetje onsmakelijk.
@Hans P. : wat vind je dan van de volgende bandnamen of zou je deze ook niet zo serieus nemen?: Rode Hete Chilipepers, Ga terug naar de dierentuin, Geweren en Rozen, Arctische Apen, Koningin, Neem dat, Achterbuurt jongens, Pittige meisjes, Suikerschatjes, Geen twijfel