Destiny voor Malta naar songfestival
Malta wordt in Rotterdam vertegenwoordigd door Destiny Chukunyere. Zij won vanavond de finale van X Factor Malta en daarmee ook het ticket voor het Eurovisie Songfestival 2020. Met welk nummer zij gaat wordt later bekend gemaakt. De vier finalisten zongen vanavond een cover, een origineel nummer en een duet waarna Kyle Cutajar als eerste werd weggestemd door de televoters. De overgebleven drie zongen vervolgens een nummer in de Maltese taal. Daarna viel het doek voor de groep F.A.I.T.H. De twee overgebleven kandidaten zongen vervolgens nogmaals een cover waarna Destiny tot winnaar werd uitgeroepen.
De nu 17-jarige Destiny Chukunyere won in 2015 al het Junior Eurovisie Songfestival. Vorig jaar stond ze in de backings bij Michaela die vorig seizoen X Factor won. Malta komt uit in de eerste halve finale op dinsdag 12 mei.
Save the Hero, het originele nummer van vanavond


Goed gezozen!
Hier was geen selectieronde voor nodig. Het was al bij de auditie duidelijk.
Verrassend. Not. Goed, ik ben wel fan van deze dame en ben dan ook benieuwd met wat voor lied ze naar Rotterdam vertrekt.
Goeie zangeres; hopelijk geeft men haar een mooi nummer om haar land mee te vertegenwoordigen.
Leuk. Tijdens het JSF vond ik haar al geweldig zingen.
Ja, geweldig he?
Chiara’s dochter? Goede stem, maar je hoort ook dat ze nog jong is.
Ik denk dat zij ook beter in het Maltees hadden kunnen zingen want haar Engels is niet best!
Dat is Maltees Engels. Ze kunnen daar echt wel Engels spreken.
Wat is er dan mis met haar Engels?
Leuk dat het Destiny is geworden voor Malta. Nu maar hopen op een goed lied.
🥴
Zingen kan ze wel, al gaat ze mij wel iets te veel op de toer “het hoeft niet mooi te zijn als het maar hard is”. Hopen dat ze een goed lied krijgt.
Mee eens!
Leuk Destiny!
Vond alleen Hero nu niet bepaald goed gezongen en was soms gewoon vals en dat is erg jammer.
Tweede nummer was stuk beter.
Hard zingen is niet moeilijk maar zuiver zingen en toon houden blijft een uitdaging. Wel alle vertrouwen in haar!