Wie worden de laatste Litouwse finalisten? [upd]
Na vanavond kennen we de acht Litouwse finalisten. Vorige week waren de eerste negen aan de beurt waarvan er vier werden doorgestuurd. Oorspronkelijk zouden vanavond ook negen kandidaten te zien zijn, maar Evgenya Redko haakte af nadat een hernia werd geconstateerd. Er is geen vervanger en dus zijn er vanavond acht kandidaten voor vier plekken in de finale. Die worden gekozen door een jury en de televoters die ieder 50% van de uitslag bepalen.
Alle uitzendingen zijn (telkens om 20u) te volgen via LRT Lithuanica en online via de streams van LRT en LRT Lithuanica. De omroep zendt het internationale kanaal ook live via YouTube uit.
De kandidaten in de 1e halve finale:
01 Meandi – DRIP
02 Petunija – Show Ya
03 Germanas Skoris – Chemistry (Breaking Free)
04 Moniqué – Make Me Human
05 Rokas Povilius – Vilnius Calling
06 Monika Marija – If I Leave
07 Andy Vaic – Why Why Why
08 The Backs – Fully
Wat mij betreft gaat THE ROOP het worden voor Litouwen, “On Fire” vind ik een leuk liedje, stem van de zanger vind ik mooi en visueel weten ze me in de clip geraffineerd te boeien.
https://www.youtube.com/watch?v=YFzcmH1kDj8
Mag van mij het ook worden zo een fan van on fire
Mag van mij winnen, erg goed nummer.
En inderdaad erg jammer dat Gabrielius Vagelis niet door is naar de finale, maar ook wel begrijpelijk, “Tave čia Randu” is live een stuk vlakker en tegen het zeurderige aan.
https://www.youtube.com/watch?v=mYskt3Zj2HQ