Van Tijn en DJ Pieter Gabriel (16) verzorgen muziek vlaggenparade
Net zoals vorig jaar de bedoeling was werken DJ Pieter Gabriel (16) en Musical Director Eric van Tijn aan een speciale muziekproductie voor de openingsact van de finale van het Eurovisie Songfestival in Rotterdam. De twee zullen een speciaal muziekstuk laten horen tijdens de vlaggenparade in de finale op 22 mei
“De opening vind ik het gaafste aan het Eurovisie Songfestival. Het zet direct de toon voor de finaleshow. Ik ga een energieke, up-tempo, maar toegankelijke sound neerzetten op het podium: iedereen kan erop uit zijn dak gaan. Met mijn optreden wil ik mensen, maar ook alle deelnemende landen, bij elkaar brengen. Ik hoop dat mijn muziek een lichtpuntje biedt in deze moeilijke tijd. Ik heb er onwijs veel zin in”, aldus Pieter Gabriel.
Voor het muziekstuk giet de 16-jarige dj een wereldbekende hit van eigen bodem in een modern jasje. Welke bekende hit Pieter Gabriel samen met Eric van Tijn precies gaat remixen blijft voor nu nog een verrassing. Pieter Gabriel: “Ik haal overal inspiratie uit. Iconen van vroeger vind ik bijvoorbeeld geweldig, die zijn ook een grote inspiratiebron voor mij”.
Eric van Tijn, Musical Director: “Ik vind het heel bijzonder om een jonge super talentvolle dj erbij te betrekken. Pieter Gabriel is op zijn jonge leeftijd al zó goed en zo muzikaal dat ik onze samenwerking echt heel leuk vind. En: wat we aan ‘t maken zijn wordt ontzettend goed!” (bron: NPO / foto: Salted Photography)
zal het “Venus” worden?
Dat dacht ik ook als eerste.
Lekker modern…vlaggen parade.
Om te gieren
Volgens mij is dat elk jaar
dat is juist tof. Heel leuk dat dat sinds 2013 zijn intrede heeft gedaan. Geeft de show extra glans. Dat vind ik tenminste.
Ik vind het vooral tegenwoordig chaos en lawaai. Maar zoals in 1983 was het leuk.. ik besef dat ik nu heel.oud en bejaard klink. :-)
1983, ach ja, de beste winnaar ooit :-) Jeugsentiment, kijk nog regelmatig terug.
Uhm 1983 ??? Draak van een nummer
Radar love
Ik tip De vogeltjesdans of anders Una paloma blanca :-)
Ik ga voor Mississippi
Dan doe ik een lobby voor het Smurfenlied. Ferrie internetsjonol.
Ik hoop wel dat de Peijnenburgreclames de songfestival organisatie niet op het idee hebben gebracht om te kiezen voor Have you a moment for me….
haha!!! zou een bak zijn… :-)
Stars on 45, de megahit uit de jaren ‘80
Dat kan er maar 1 zijn: No Limit van 2 unlimited
Sha la lie sha la la! 😅
“wereldbekende hit van eigen bodem”. Ik ken er niet veel, ben ook nog vrij jong. Zouden ze voor een wat ouder of recenter nummer gaan? Ben benieuwd!