Alina Pash pakt zege in Oekraïne

Dit vind je misschien ook leuk...

41 reacties

  1. Tippy2 schreef:

    Zoals ik al eerder zei: er is goed gejat van Go_A en ik hoor er Mamo in terug, de Russische inzending uit 2009, al met al toch een mooi nummer dat het in Turijn goed zal doen..

  2. Hitzound schreef:

    Kalush Orchestra sprak me meer aan. Alina zong niet overal even zuiver, maar zal zeker de finale halen. Dat is, als het land niet overvallen wordt door zijn kwaadaardige buur, die de Krim al ingepikt heeft. Ik hoop dat het vrede blijft en dat zowel Oekraïne als Rusland kunnen deelnemen.

  3. Kenny schreef:

    Mijn favoriet was Kalush Orchestra. Heel jammer dit.

  4. René schreef:

    Kalush Orchestra vond ik véle malen leuker, ook Wellboy en Roxolana vind ik beter.

    Dit nummer.. mwah

  5. Pietje schreef:

    Niet echt mijn ding dit eerlijk gezegd. Het lied is al dramatisch genoeg op zich, maar dan komt ze ook nog eens met die speech tussendoor. En ze heeft een hele goede papegaai imitatie in huis maar hoef dat niet per se in een lied te horen. Het zal vast goed scoren denk ik, maar ik ga er persoonlijk niet de telefoon voor pakken

  6. Samson schreef:

    Not my cup of tea….maar het grijpt wel aan en houdt mij geboeid. (ik vind de geluiden aan het begin en einde verschrikkelijk, de rap hoeft ook niet)
    Zal hoog eindigen.

  7. J. schreef:

    Hier heb ik echt niks mee. Apart betekent niet altijd goed

  8. Peter schreef:

    Het zal wel weer gaan scoreb bij zowel jury als televing, maar nu weten we het wel. Elk jaar hetzelfde.

  9. xxx schreef:

    Je zou denken dat ze daar wel iets anders aan hun hoofd hebben. Lijkt een “Niets aan de hand-show”.
    Liedje is aardig, maar niet meer dan dat.

  10. riccardo schreef:

    Helemaal niet slecht als inzending. Gaat het best goed doen denk ik. Er waren andere bij die mijn persoonlijke afspeellijstje eerder halen. Michael Soul, Cloudless maar ook Kalush Orchestra vind ik zelf net leuker. Goeie selectie hoor.

  11. Br@m schreef:

    Dit vind ik een baggernummer. Wellicht zien we dit helemaal niet in Turijn als Rusland Oekraïne gaat binnenvallen. In dat geval trekt Oekraïne zich vast en zeker terug.

    • rob schreef:

      Als Rusland de Oekraïne binnenvalt zie ik het Songfestival zelfs helemaal niet doorgaan……….veel Europese landen raken dan betrokken bij deze oorlog

      • Hebbuzz schreef:

        Als Rusland Oekraïne binnenvalt zie ik alleen Rusland uitgesloten worden. Oekraïne zal er juist zijn dan.

  12. Bas schreef:

    Goed en intrigerend lied. Dit gaat weer top 5 worden voor Oekraïne, losstaand van de politieke situatie in mei.

  13. Jellybean schreef:

    Echt weer zo’n lied dat hoog kan gaan eindigen; soort van mystiek Oekraïns volkslied waar veel drama in zit.
    Intrigerend.

  14. Remco schreef:

    Liedje is best goed en de zangeres is zonder meer getalenteerd. Het stukje gesproken tekst of rap hou ik niet zo van. Waar ik echter een gruwelijke hekel aan heb is dat eeuwige slachtofferschap van Oekraïne in hun nummers. Nu zit het er ook weer in verborgen.

    • Jan schreef:

      Ja het moet niet gekker worden met die klagende Oekraïners….Tel je zegeningen, Kiev! Je hebt toch gezellige buren!

  15. robbert-rotterdam schreef:

    Wat leuk dat er live achtergrondzangers op het podium staan. Bij Estland ook een paar keer.
    Het liedje is niet slecht, maar spreekt mij niet aan. De zangeres zat er wel meerdere keren naast. Hopelijk lag dat eenmalig aan haar oortjes.

  16. GerardMartin schreef:

    Tja niet goed en niet slecht dus zal wel winnen als Oekraïne aanwezig zal zijn.

  17. RiaNL schreef:

    Ik vind het een mooi lied en ben blij met deze keuze.

  18. Ben schreef:

    Het is finale waardig. Lekker bombastisch zoals we gewend zijn van de Oekraïne. Zal zaker veel sympathie stemmen krijgen.
    Ik vindt het niet slecht, denk zelfs top 5 mogelijk.

  19. Bandido - Georgia schreef:

    Oekraine solliciteert weer nadrukkelijk naar een top tien notering, en visueel zal het er allemaal weer uitstekend uitzien. Maar qua liedje is het minder opzwepend dan “Shum”, waar het wel een beetje op voortborduurt. Het gesproken stukje hoeft voor mij niet, en het verliest kracht op die manier.

  20. Jang schreef:

    Onaangenaam ‘

  21. Kobe schreef:

    Irritante zangeres met een zeurderig nummer. Dit staat momenteel op nummer twee bij de bookies…

  22. Beer schreef:

    Het Oekraïenste ding wint – volledig begrijpelijk in het huidige klimaat. Het is wat het is.

  23. GERARD schreef:

    De winnares!

  24. Joss schreef:

    Veel , veel minder sterk dan hun inzending van vorig jaar !
    Finale ???

  25. Nana schreef:

    Brrrr, wat slecht dit. Vorig jaar zoveel beter. Jammer Oekraïne. Kalush was zoveel beter.

  26. Hebbuzz schreef:

    Ik vind het een beetje zeikerig liedje, wonen engagement a la noorderbuurvrouw Manusha van vorig jaar gecombineerd met het jankerige Mama ook uit Rusland. Alle voormalige sowjetlanden gaan hier massaal voor stemmen. Niet omdat het goed is maar uit sympathie.

    Oekraïne zal net als bij Jamala er voor zorgen dat alles er tiptop uit ziet en de vermoorde onschuld kaart trekken.

    Ik haat ‘pity vote’ inzendingen. Of dat nu ‘ik ben vroeger gepest’ (tig inzendingen), ‘mijn moeder heeft kanker’ (OG3NE) ‘ik ben te vet maar kijk eens hoe comfortabel ik ermee ben (Destiny)’, ‘kijk mij nou in mijn rolstoel (Rusland, Polen(‘ of ‘ wij zijn slachtoffer van een ander land z’n daden (armenie oekraine)’ is. Dan heb je ook nog de black and gay oride. Je staat bij mij juist omdat je die Pitycard zo nadrukkelijk trekt op 10-0 achterstand en moet wel met een hele goede act en performance komen. Duncan, Conchita en Netta deden dat. En wonnen terecht vanwege de compositie en uitvoering. Al vind ik de Conchita verheerlijking buiten proportie. Vraag is of wanneer je met een underdog nummer wint of je dan gewonnen hebt op eigen kracht of omdat mensen je zielig vinden. Dat laatste zou je juist nooit moeten willen . Jamal zal nooit trots kunnen zijn op haar marginale winst omdat zonder antiruslandaentiment ze waarschijnlijk niet gewonnen zou hebben.. Conchita vraag ik me ook sterk van af of die zonder gimmick wel gewonnen zou hebben op kwaliteit. Beiden zouden wellicht de top gehaald hebben, maar geen winst. Merci en Bilal uit Frankrijk gingen hard onderuit bij gebrek aan eigen kwaliteit.

    Alles aan deze Oekraïense bijdrage doet bij mij de alarmbellen rinkelen dat dit ook weer zo’n klaaglied zal worden en dat de media er weer helemaal in meegaan, omdat het een verhaal heeft

    • Remco Berg schreef:

      Een reactie naar mijn hart. Je slaat de spijker op zijn kop. Overigens vind ik het an sich wel een leuk liedje maar erg geïnspireerd op Rusland 2021. En schijnt er volgens Wiwi ook weer gedoe te zijn geweest over een bezoek aan de Krim.

    • Wim1970 schreef:

      Oekraïne speelt helemaal niet de vermoorde onschuld, dat doet Rusland. Maar wat betreft de rest heb je wel gelijk. Ik blijf erbij dat die gimmick van Conchita Nederland bestolen heeft van de overwinning, al vond en vind ik Calm after the storm een vreselijk lied.

  27. Nordman schreef:

    Vidbir teruggekeken. Vond het een vrij matige start, maar het werd geheel gecompenseerd door de laatste 4 liedjes. Oekraine laat wéér zien waarom ze vaak zo succesvol zijn o het ESF. Wat een originaliteit leveren ze weer af. Mijn favoriet was Kalush. Ook Alina, Roxalana en Wellboy vond ik erg goed. Dus ik ben zeer content met de uiteindelijke winnares. Haar lied doet me op sommige momenten terug denken aan Enigma. Daar heb ik goede herinneringen aan. Mooi lied waarbij de emotie duidelijk overkomt.

  28. Wim1970 schreef:

    Gaat hoog eindigen door sympathiepunten, let maar op. Oekraïne gaat ook een groot applaus krijgen bij opkomst.

  29. Peter schreef:

    https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/news/newsbeat-60388401.amp
    Waarschijnlijk wordt het nu de nummer 2. Vermoeiend Wim1970 jouw hysterische complottheorie. Dit is een vreselijke inzending.