Humphrey Campbell (66) overleden
Humphrey Campbell is op 66-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van kanker. De zanger vertegenwoordigde in 1992 Nederland, samen met zijn broers Ben en Carlo, op het Eurovisie Songfestival met Wijs Me De Weg waar hij negende werd. In de backings stond toen onder meer Ruth Jacott. Een jaar later waren de rollen omgedraaid en stond Campbell in de backings bij Ruth Jacott die toen zesde werd met Vrede. Vorige week werd al bekend dat de zanger ernstig ziek was.
In de jaren na het songfestival richtte hij zich op het produceren en schrijven voor artiesten. Enkele jaren na het songfestival ging hij samen met zijn broers Carlo en Charles verder onder de naam CC Campbell. Hij zou volgend jaar solo op toernee gaan, maar door zijn ziekte werd vorige week al bekend dat die toernee niet door zou gaan.
Wat een verdrietig bericht en wat is het opeens snel gegaan…veel te jong. Sterkte voor de nabestaanden.
Triest. RiP Humphrey ????
Wat een triest bericht en het is wel snel gegaan na het eerdere bericht van zijn ziekte. Sterkte voor zijn familie.
Gecondoleerd, en sterkte voor de nabestaanden R.I.P.
Triest. RIP Humphrey.
Veel te jong heengegaan. Heel triest. Sterkte voor de nabestaanden.
R.I.P. Humphrey. Sterkte voor zijn naasten.
Treurig. Wijs me de weg heb ik pas later leren kennen, een prima nummer. R.I.P. Humphrey.
Zal snel zijn gegaan? Triest voor hem en zijn nabestaanden. RIP
Vind zijn nummer toch wel 1 van de betere inzendingen. Nummer verdient meer erkenning (of om tenminste niet zo vergeten te worden)
Goed nummer en fijne zanger. Sterkte voor familie en vrienden!
R.I.P Humphrey.
Wijs ons af en toe maar eens de weg…….
Nee wat erg . Sterkte aan de familie en vrienden van Humphrey. Een eurovision ster aan de eurovisionheaven ????????????
Rust in vrede…wederom iemand veel te jong heengegaan.
Rust zacht, lieve jongen! Veel te jong. Dierbare herinneringen aan de week in Malmö met als apotheose een sprankelend, enorm goed optreden. Vandaar ook m’n staande ovatie vanuit de zaal en de welverdiende 9e plaats. RIP.
Oh wat een mooie herinneringen aan hem