Behave: Na Essent Award nu reis naar Athene?
De groep Behave is waarschijnlijk de meest onbekende van de drie. Behave liet in 2004 voor het eerst van zich spreken en greep dit jaar de Essent Award 2005. De groep stond dit jaar ook centraal in de tv-serie Ik heb een plan van de Humanistische Omroep.
De groep bestaat uit Michiel Cremers, Gerjan Schreuder (beiden zang/gitaar), Jeroen de Haan (drums) en Junior Vogel (basgitaar). De Essent-Award levert de band een optreden op op het Noorderslag Festival in Groningen (14 januari 2006), een 2 Meter Sessie opname met Jan Douwe Kroeske (23 november), een promotiebudget van €5000 en veel aandacht op diverse nationale radio en tv-zenders.
De groep bestaat in de huidige bezetting bijna een jaar, Behave zelf bestaat ongeveer 2,5 jaar met Gerjan en Michiel als oprichters. Jeroen en Junior voegden zich eind 2004 bij het duo. Op hun cv staat inmiddels 1 veelgeprezen album On air, met daarop het nummer High on you dat de nodige airplay kreeg op 3FM en Yorin FM.
Bron/foto/officiële site: www.behaveonline.com


Recente reacties