Wenen live: Fyrom, Servië en Hongarije
8.VJR-Macedonië: Daniel Kajmakoski – Autumn Leaves
Macedonië heeft de choreografie iets aangepast ten opzichte van de vorige repetitie. Het lijkt dat de Macedoniërs er meer uit willen halen dan dat er in zit, echter overdaad schaadt. Daniel Kajmakoski is echter een prima zanger en deze inzending is typisch een gevalletje van er net op of er onder.
9.Servië: Bojana Stamenov – Beauty Never Lies
Servië is na een jaar afwezigheid terug op het songfestival met discostamper. Zangeres Bojana gaf vrijdagmiddag een prima opvoering in haar glitterjurk. Het lied ‘Beauty never lies’ valt onder te brengen in het genre zoals eerder werd gebracht door Hera Björk (IJsland 2010) en Kati Wolf (Hongarije 2011). Deze liedjes gingen naar de finale en kwamen daar terecht rond de 20e plaats. Hetzelfde lot verwachten we voor deze Servische inzending van dit jaar.
10.Hongarije: Boggie – Wars for Nothing
Boggie heeft geen zichtbare wijzigingen aangebracht aan hun optreden ten opzichte van afgelopen dinsdag. Het geheel komt sfeervol over op beeld en vocaal klinkt het ook prima. Het is echter de vraag of de Hongaarse vredesboodschap over komt bij de televoters aangezien het Boggie ontbreekt aan charisma en overtuigingskracht.


Wat mij betreft wordt Servië allerlaatste dit jaar! Tenenkrommend lied en optreden!
Echt afschuwelijk!!!!!!!
Ben ik de enige die Servië mooi vindt? Is mijn nummer 3 🙂
Mijn nr. 1
Amen. In het Servisch was het misschien nog te doen maar dit was beter niet begrepen…
Wat een vreselijk nummer en ook zo ouderwets. Er lijkt duidelijk een tegenstelling te zijn tussen hoe bloggers in de persruimte oordelen en wat wij thuis op een afstand ervaren.
Mijn favoriet van dit jaar, macedonie, erg mooi, met blackstreet erbij is mooi gedaan..
Agree! Macedonie heeft een prachtig nummer dat niet zoals vele andere inzendingen snel gaat vervelen. Hoop alleen dat de uitvoering met wat minder voetgeschuif en onwezenlijke choreografie gepaard gaat straks.
heel veel bagger in de 1e hallve finale Finland aan de top gevolgd door Servie en Armenie,wat slecht,Armenie zou de finale kunnen halen doordat in Europa verspreid heel veel Armeniers wonen…
Wat een knullig gehups ook bij Servië. Ze heeft wel een geweldige strot, dat imponeert wel.
Servië stuurt inderdaad slappe hap. Oude boodschap (come on, het is 2015, weg met dat “yes I’m different and that’s ok”) slaat niet aan.
Macedonië heeft erg lekkere inzending maar mket de backings lekker thuislaten. Die verstoren het liedje.
Knap dat bijna alle liedjes door zijn naar de finale wat deze blog betreft. 😉
Rusland was wel erg slecht trouwens i de rehearsals. Valt Polientje door de mand? Leuk wel alsof liedje versneld is om de 3:02 naar 3:00 te brengen. Heel raar nu.
Servië. Goed dat de zangeres zich in een gewaad met zilverglitter heeft gehuld. Als je dan tóch opvalt, dan maar gelijk goed. Het liedje daarentegen vind ik niet veel aan. Een stem heeft ze echter wel. Wat me wel irriteert aan de act zijn de danseressen en de dansers. Wat die witte vlaggen erbij doen snap ik niet, en als ze losgaan op de disco dan zijn ze qua dans niet zo interessant om naar te kijken. Nog even oefenen.
Finale? Dat zal erom spannen.
Hongarije heeft een saai lied. Geen finale wat mij betreft.
Macedonië. Ik weet niet wat dit lied gaat doen. Was misschien spannender geweest als het in de eigen taal gezongen werd.
Hongarije kunnen we gebruiken als plaspauze boring……. geen finaleplek
Zo’n lied als van Servie hoort wel bij het Esf vind ik. Ff lekker gek! Als het de finale haalt, denk ik niet dat het heel hoog eindigt.
Het optreden van Macedonie is weer eens over de top.(net als vorig jaar) Jammer, want het lied is niet verkeerd. Niet echt vernieuwend. Maar beter als wat ze de afgelopen 2 jaar brachten.
Hongarije slaat wat mij betreft helemaal de plank mis. Zeker met zo’n optreden. Er is echt helemaal niks sprankelends aan. Bij mij komt de boodschap niet over. Geen finale.
Ik vind Macedonie wel heel mooi , hopelijk finale!
Servie : goede zangeres maar beetje te veel van het goede , ik denk geen finale.
Hongarije vind ik wel een lief liedje , maar niet overtuigend genoeg om de finale te halen
Macedonië – Qua zang vind ik dit wel mooi. Alleen de backing vocals mogen van mij wel wegblijven, ik vind het lied daar afbreuk aan doen. De achtergrond ziet er mooi uit alleen mag Daniel wel een ander jasje aandoen
Servië – Ik vond dit een mooier optreden dan tijdens haar 1e repetitie, De jurk en het haar van Bojana zien er beter uit. Qua zang klinkt het niet verkeerd, al ben ik niet dol op het liedje. Ik vond de Servische versie mooier.
Wit Rusland – Mooi optreden en zang van Wit Rusland. Ik vind het beter dan tijdens de 1e repetitie. Ze lijken beter op elkaar ingespeeld
Fyrom: is het allemaal net niet.
Servie is toch wel erg lekker fout. Geheide finaleplek. Wat me wel stoort is die waardeloze vreemde dansers die maar wat doen op het podium, dat kan veel strakker allemaal.
Hongarije: word beetje moe van die vredesboodschappen of ze moeten goed neergezet worden en dat gebeurt niet bij Hongarije maar zal de finale wel halen om geruisloos middenmoot of onderaan te eindigen.