Trekt Israel zich terug van songfestival?
De Israelische groep Teapacks denkt er over om aankomende donderdag niet aan te treden in de halve finale van het Eurovisie Songfestival. De groep is erg ontevreden over de laatste repetitie. Na de eerste repetitie afgelopen donderdag was de groep hoopvol en heeft het de gewenste aanpassingen doorgegeven aan de producer en regiseur. Hier is echter niets mee gedaan. De groep is niet tevreden over het decor (de kleuren wit en lichtblauw zijn te lief voor het lied en de beelden niet creatief genoeg), het licht (de band staat te vaak in het donker) en de cameravoering, aangezien het geheel met slechts één camera wordt geregistreerd.
Aangezien de boodschap van het lied volgens de groep zo niet over komt, heeft het geen zin om op te treden. Volgens de groep is het niet zo moeilijk om er voor te zorgen dat alles goed komt. "They just have to push some buttons", aldus Kobi Oz, de zanger van de groep. Pas na de eerste generale repetitie op woensdag besluit de groep, of ze donderdag deelnemen. Het is echter de vraag of deze persconferentie geen publiciteitsstunt is, om nog meer de aandacht op de Israelische inzending gericht te krijgen.
Hopelijk voor Edsilia heeft de organisatie wel geluisterd naar de commentaren van Guus Verstraete, zodat het geheel beter in beeld zal worden gebracht dan afgelopen donderdag.
Recente reacties