Belgrado live: van Moldavië tot België [+video’s]
Geta Burlacu
Geta Burlacu uit Moldavië heeft, net als de Portugese zangeres, besloten om op blote voeten op te gaan treden. Met de windmachine probeert ze het fris jazzdeuntje de Europese huiskamers in te blazen. Op ons Youtube-kanaal een fragment van de 2e repetitie van Moldavië.

Miodio
San Marino debuteert, maar imponeert niet echt. Het lied Complice wordt statisch gebracht, echter wordt er wel bewogen, want de danseres is nog steeds aanwezig om de – in onze ogen- onnodige rondjes te maken over het podium. Bekijk een gedeelte hiervan op ons Youtube-kanaal.
Soetkin in haar ballroom jurk
Zangeres Soetkin van Ishtar heeft haar rood-witte creatie aan tijdens deze repetitie. De jurk valt niet bij iedereen in de smaak. O Julisi Na Jalini is een vrolijk lied, maar het lijkt er af en toe op of de zangeres er niet veel zin in heeft. Jammer ook dat de rest van de groep in het donker gekleed is en nauwelijks te zien is in het donkerblauw gekleurde podium tijdens het optreden. Via ons Youtube-kanaal is een gedeelte van de repetitie te zien.

Zangeres Soetkin van de groep Ishtar


Recente reacties