Dielessen: ‘Lastiger plannen maken’
De NOS hoopt voor de zomer de songfestivalplannen voor volgend jaar rond te hebben. Gisteren liet NOS-directeur Dielessen al weten sowieso door te gaan met het festival, wat de uitslag ook zou worden dit jaar. "We hebben de finale gemist en dat maakt het allemaal wat moeilijker, maar we willen nog voor de zomer de ideeën voor volgend jaar rond hebben."
De selectiemethode van dit jaar zal binnenkort eerst worden geëvalueerd, waarna er gekeken wordt naar de te gebruiken methode voor 2009.
De NOS liet verder weten zeer tevreden te zijn over het aantal kijkers naar de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival. Gisteravond keken er een kleine 1,8 miljoen mensen naar de NOS-uitzending op Nederland 1. Met het aantal van 1,8 miljoen kijkers is deze halve finale de meest bekeken halve finale sinds de invoering ervan in 2004. Toen keken er 1,6 miljoen mensen. In 2005 waren dat er 1,6 miljoen, in 2006 1,5 miljoen en in 2007 wederom 1,6 miljoen mensen. De documentaire ‘Hind in Belgrado’, die de NOS voorafgaande aan de halve finale uitzond, werd bekeken door ruim 1 miljoen songfestivalliefhebbers.
Recente reacties