Wie wint het 60e Eurovisie Songfestival?

Dit vind je misschien ook leuk...

131 reacties

    • Sam schreef:

      Zwaar respectloos vind ik dit. Iedereen mag een mening hebben maar hier houd ik niet van.

      • lola schreef:

        Wie is SAM?? Humorloze ziel??? Gaan we niet gezellig Belgen, Duitse, Turken en Marokkaanse moppen op zijn oer Hollandse gezelligheid tappen….

        Niet hypocriet zijn hoor……. xxxxx

      • Sam schreef:

        Ik geef gewoon mijn eerlijke mening zoals jij dat ook doet, en zeg ook netjes: ik vind dit zwaar respectloos. Grappen ten koste van anderen vind ik gewoon laag en zeker voor mensen die zich zo kwetsbaar opstellen. Dat het niet goed genoeg was ben ik het mee eens maar een persoon onderuit vind ik te ver gaan.

      • Lola schreef:

        DAN moet JOUW Trijntje er voor zorgen dat ze haar liedje beter moet verkopen on stage…. eigens schuld!

  1. Mike B schreef:

    moeilijk moeilijk moeilijk, gaan wel een paar landen verrassen uit het oostblok denk ik, Estland, Letland, Georgië kunnen wel eens heel hoog komen.

  2. MarkusRotterdam schreef:

    Rijtjes… ik kom amper aan 10 goede inzendingen.
    Toegeven, het is allemaal opgepimpt zodat het meest vreselijke lied er nog gelikt uitziet, maar als ik de CD in de auto luister, skip ik bijna de helft van de nummers.
    Mijn top 5 is:
    1. Italië (Top top top!)
    2. Israël
    3. Noorwegen
    4. (en dan wordt het moeilijk) Cyprus
    5. Slovenië

    Echt vreselijk vind ik: België, Hongarije, Armenië, Albanië, Letland, Georgië.
    We zullen het over een paar uur weten.
    En tja, mensen, als je favoriet niet wint, morgen gaat gewoon de zon weer op hoor!
    Kunnen we daarna weer lekker verder roddelen over het ESF 2016.
    (Ik hoop alleen dat er dan wat minder kinderachtige en onnozele reacties hier op deze site naar elkaar toe op komen).

  3. Nordman schreef:

    Australië gaat in ieder geval niet winnen lijkt me. Geen één blog ziet er echt een winnaar in, dat niet automatisch betekent dat het niet gaat winnen, maar de competitie is te sterk. Ik zou blij zijn als ze niet winnen 🙂

    • lola schreef:

      Conchita ook niet vorig jaar volgens de bloggen!! Hecht jij waarde aan de HYPE-bloggen???
      Tskkkkkk

  4. Johan schreef:

    Zit nu te kijken naar op weg naar het Songfestival, laten ze aub Jan Smit niet meer sturen op te interviewen, dat kan Jan niet……

  5. Marcel Wildervank schreef:

    Ik hoop van harte dat Rusland zal gaan winnen!

    Dus Polia zet hem op, ik en heel Nederland duimt voor jou en zal stemmen op jou!!

  6. Marcel Wildervank schreef:

    Ik hoop van harte dat Rusland zal gaan winnen!

    Dus Polina zet hem op, ik en heel Nederland duimt voor jou en zal stemmen op jou!!

  7. Henk schreef:

    Tieten wint.

  8. MarkusRotterdam schreef:

    Nou Jan, je kan naar huis, je geliefde Zweden is geweest. Wat een ophemeling, gewoon genant.
    Overdrijven is ook een vak hoor.

  9. Gigi schreef:

    Jaloers op al die mooie visuals die er gebruikt worden.

  10. Nordman schreef:

    WOW Italië was ge-wel-dig, heb uiteraard op ze gestemd en op Zweden. Letland verdient ook een stem. Polina zong beter maar ze was zo gespannen.

  11. Nena schreef:

    Gestemd op Noorwegen, Oostenrijk en Italie.

  12. Jarnoootje schreef:

    Ik vond Albanië vanavond er ver bovenuit steken tussen al die duistere nummers

    • Gerardmartin schreef:

      Beetje doof Jarnootje?

      • Lola schreef:

        Ja, Europa heeft gekozen, en Europa heeft gelijk: Albanie was beter dan Nederland! Zie resultaat.
        Europa = niet doof!! Trijntje-lovers zijn doof!

  13. Gerardmartin schreef:

    Wat zong dat mens uit Albanië een vreselijk vals en onsamenhangend lied. Onbegrijpelijk dat zo’n gedrocht de finale haalt.

    • Lola schreef:

      Europa heeft gekozen, en Europa heeft gelijk: Albanie was beter dan Nederland! Zie resultaat.

  14. Gerardmartin schreef:

    Ik ga voor een Australische overwinning!

  15. Joost schreef:

    Het gaat denk tussen zweden, italie en australie. Maar mensen het is wel een lange zit zeg, 27 landen.

  16. Robinson schreef:

    Mijn top 17 na de finale:

    1 Estland
    2 Slovenie
    3 Georgië
    4 Frankrijk
    5 Polen
    6 Letland
    7 Noorwegen
    8 Roemenie
    9 Rusland
    10 Cyprus
    11 Oostenrijk
    12 Zweden
    13 Australie
    14 Italie
    15 Duitsland
    16 Griekenland
    17 Spanje
    18 Servie

    De rest boeit me niet of vind ik te slecht.

  17. Robinson schreef:

    Mijn top 17 na de finale:

    1 Estland
    2 Slovenie
    3 Georgië
    4 Frankrijk
    5 Polen
    6 Letland
    7 Noorwegen
    8 Roemenie
    9 Rusland
    10 Cyprus
    11 Oostenrijk
    12 Zweden
    13 Australie
    14 Italie
    15 Duitsland
    16 Griekenland
    17 Spanje
    18 Servie

    Verder kom ik niet, de rest boeit me niet of vind ik te slecht.

  18. roy schreef:

    veel goede nummers vanavond
    mijn top 10
    1.zweden
    2.belgie
    3.duitsland
    4.estland
    5.letland
    6.israel
    7.servie
    8.rusland
    9.australie
    10.hongarije

  19. Marije schreef:

    Ik had het eigenlijk het idee na de halve finales dat dit een jaar om te vergeten zou worden in de geschiedenis van het ESF… Maar wat had ik het mis! Ik vond het een geweldige finale met een aantal missers (Albanië, Polen…), maar ook een heleboel sterke nummers. Italië heeft mijn stem gekregen en als een sms niet zoveel had gekost, had ik ook voor Australië gestemd. Mijn top 3 bestaat uit Italië, België en Australië. Hongarije was trouwens het enige nummer waarbij ik kippenvel had, prachtig breekbaar!

  20. Robinson schreef:

    Belgie, Israel, Azerbeidzjan…vreselijk..

  21. Henk schreef:

    Ja, Tieten Zweden heeft gewonnen.

  22. Nordman schreef:

    Haha Australie heeft niet gewonnen 🙂 Jammer voor ze 😛 en nu weer terug naar down under!

  23. ikkie schreef:

    Dan kun je beter niet meedoen dan eindigen op nul zoals duitsland en oostenrijk:p

  24. Jarnoootje schreef:

    Hoe kon Duitsland nou 0 punten gekregen hebben echt Geweldig met een grote G zoals ze vanavond zong onze vriendin Ann-Sophie.

  25. Betty Beyond schreef:

    wat een saaie show was dit zeg, traag, ongeïnspireerd en totaal geen chemie tussen oa presentatoren , duo’s , regie/camerawerk, vond Conchita enig, totaal niet spontaan en stijf tijdens haar optredens da’s dan weer jammer vooral tijdens “firestorm” Zweden was gewoon slim in elkaar gedraaid, Italië goed gezongen had van mij ook mogen winnen, Letland en Georgië vond ik in hun halve finales stukke beter, maar nog steeds super, ook Spanje en Frankrijk verdiende meer ,Albanië had naar mijn mening niks in de finale te zoeken, ze zong nog steeds ondermaats en had volgens mij een flinke ruzie met dr haarstylist gehad, en wat erg om als gastland met geen enkel punt laatste te eindige samen met Duitsland , zij stond duidelijk “andere dingen te verkopen” dan haar lied, maar we gaan weer gezellig naar Zweden !!!!! Ik hoop dit keer op Stockholm en met petra mede natuurlijk