Kiev live: Brengt Sunstroke Project Moldavië weer naar finale?
Na drie maal op rij de finale gemist te hebben heeft Moldavië er alles aan gedaan om een sterke act neer te zetten. Sunstroke Project, die in 2010 al in de finale stonden voor Moldavië, is in de strijd gegooid om het land weer naar een hoger niveau te tillen op het songfestival. Bij de eerste repetitie werd het simpel in het gehoor klinkende Hey Mamma! goed gezongen. Visueel zijn het ook drie aantrekkelijke minuten en is alles uit de kast getrokken om het lied indruk te laten maken op de jury’s en de televoters. Qua regie valt er echter nog wel wat te verbeteren, maar het zou ons niet verbazen als we dit in de finale terug gaan zien.
Het zou best kunnen zijn dat Moldavië doorgaat. Het lied is iig goed.
Het lied is dodelijk eentonig. Zou kunnen dat de televoters vallen voor de act, maar ik zie vele jury’s hier afhaken omdat er muzikaal bitter weinig variatie in het nummer zit.
Ik vond het nummer eerst niets, nu best aanstekelijk.
Ik word er wel vrolijk van, naar de finale ermee.
zang klinkt out of key,verder is het nummer niet veel anders dan hun vorige bijdrage,liever nederland door dan dit niemanddalletje
Moldavie: zoals verwacht. Is gewoon te catchy en heeft een leuke choreo. Ziet er goed uit op het podium.
Het ziet er allemaal wel leuk uit op het podium maar het nummer vind ik nog steeds waardeloos.
Dit is gewoon slecht, maar ja daar houden ze in Oost Europa regelmatig van. Kan met de hakken over de sloot naar de finale om vervolgens laag te eindigen, maar laatste zullen ze niet gaan worden die eer is voor Spanje weggelegd.