Jordan Roy voor Nederland naar songfestival? [update]
Update: Volgens Shownieuws zijn er nog 4 artiesten in de race om Nederland te vertegenwoordigen: Davina Michelle, Shirma Rouse, Thomas Berge en de eerder genoemde Jordan Roy.
Zanger Jordan Roy (33) wordt in mei de Nederlandse kandidaat voor het Eurovisie Songfestival in Rotterdam. Dat meldt Shownieuws op basis van “betrouwbare bronnen”.
Jordan (artiestennaam van Jordy van Toornburg) kreeg bekendheid door zijn deelname aan X-Factor met popgroep Adlicious en door zijn deelname aan The Voice of Holland. Ook tourt hij door het land om op te treden met nummers van George Michael en is hij gastartiest bij de Whitney Houston-concerten van Glennis Grace!
Jordan groeide op in Rotterdam in een muzikale familie en kwam daardoor al vroeg in aanraking met muziek. Ook heeft hij al veel samengewerkt met onder andere Waylon, Ilse DeLange, Alain Clark en Berget Lewis.
.



Ik geloof het pas als er witte rook van het Songfestival kamp komt. Op basis van wat ik zie en hoor is hij een talentvolle zanger. De groep Adlicious vond ik toendertijd zeer indrukwekkend. Het nummer, mits hij het is, moet wel zo goed zijn……….
Ook ik wacht op de officiële berichtgeving.
Beetje te gay vind ik…
Het zou jammer zijn als AVROTROS te veel aandacht besteedt aan de LGBT community in de live shows en dat er nog meer landen als Hongarije zich terug trekken omdat de show te gay word. het gaat tenslotte om het nummer.
Vrijheid van meningsuiting heet dat Peter, artikel 7 Nederlandse Grondwet.
O.k. joko97. Dan vervangen we jouw opmerking door ‘ het zou jammer zijn als AVROTROS aandacht besteed aan Joodse en zwarte deelnemers in de liveshows en dat er dan landen niet meer mee willen doen, omdat het programma te ethnisch wordt’. Is dat hetzelfde of anders?
Foute opmerking van STELLA, iemand is zoals ie is, moeten we dat in 2020 nog uitleggen?
+1
Mag je dan helemaal niks meer zeggen? Mag er dan ook niet meer gezegd worden dat Martien te gay is?
Foute opmerking Dustin ! Stella is dus ook iemand zoals ze is met die opmerking, wat mag en moet kunnen.
En dat moet jou toch nog uitgelegd worden in anno 2020 .
whatever
Mee eens Dustin! Sommige mensen heb ook geen enkele gene!
Mij zul je dat niet horen zeggen. Iedereen mag zijn wie hij is. Ik val over het feit dat daar geen respect voor is. Of hij het wel of niet gaat doen staat er helemaal los van.
Oh ik heb zeker respect voor hem, mij maakt het totaal niet uit, maar als hij het daadwerkelijk is die Nederland gaat vertegenwoordigen, nou bereid je maar voor op de storm van kritiek hier met als aanvoerder Wim1970.
Valt iedereen er over? Wat een onzin.
Alles valt of staat met het liedje. Zingen kan hij wel.
We zien het wel. Ik verwacht dat dit een loos alarm is, anders hadden ze inmiddels wel iets gezegd.
Wat is dit nu? Artiesten beoordelen op hun geaardheid.
Moet niet gekker worden, als hij hrt wordt beoirdeel hem dan op het liedje en niet op wie of wat hij is.
Ik schri k hier echt van
Helemaal mee eens! Ik schrik er ook van!
Ik noem dat vrijheid van meningsuiting.
Als hij het wordt dan verwacht ik een soul/pop nummer en waarschijnlijk meer uptempo. Qua zang vind ik hem okay, maar ben geen directe fan van zijn stem. We gaan het zien he
Ik heb hem wel eens zien optreden, alleen covers.. Ik zal dus absoluut niet weten wat ik van deze keuze moet denken als het waar is dan. Spontane jongen die beter dan gemiddeld kan zingen en een leuk koppie heeft.
Beetje ’n engerd met een té getrimd baardje. Brrr.
het is een engerd klaar…. AVROTROS zeg nu maar dat het Judy Blanks is zijn we hier ook klaar mee.
Wat slap om zulke dingen te zeggen over anderen, maar je dan te verschuilen achter zo’n naam….
De ‘geruchten molen’ draait op volle toeren. Hoort ook allemaal bij de voorpret.
For what’s it worth: persoonlijk hoop ik dat het iemand anders word. Hoe Duncan juist oprecht over komt in eigenheid, lijkt deze Mr juist enorm plastic.
Hoe dan ook, als het m word hoop ik op een ijzersterk lied. We zullen zien.
Tja, twijfel over de uitstraling van deze meneer. Ik hou niet van mannen met ge-epileerde wenkbrauwen
Maar als hij goed kan zingen en een top nummer heeft ben ik om.. 🙂
Iedereen heeft zijn oordeel alweer lekker klaar zie ik.
Deze jongen kan zingen en performen en voelt wat mij betreft internationaal aan. Valkuil is zijn van nature ‘bewegelijke’ motoriek die niet bij iedereen meteen zal vallen. Genoeg positieve persoonlijkheid aanwezig om Europa voor zich te winnen denk ik wel maar dat hangt dan ook erg van het soort nummer af.
Benieuwd naar de volgende naam : )
Ik vind Jordan een goede zanger maar hij mist eigenheid, uitstraling
Het is een groot contrast met Duncan die al die eigenschappen wel heeft.
Maar alles draait om het lied zoals Lenny zegt” het lied is de kunst en de zanger de vertolker”
Gelukkig hebben we jou als expert! 😉
Mee eens.
Engerd? Echt niet is best wel een goed verzorgde man en ge-epileerde is tegenwoordig heel normaal, want een onzin reacties van waarschijnlijk zeer onzekere relnichten. Heeft toch niets met zijn kwaliteiten te maken? Domme reacties hier
Hij ziet er prima uit, niks mis met zijn uiterlijk. Misschien is hij wel de nieuwe ‘Hot Dutch Guy’ 🙂
Nou, die zien d’r wel anders uit hoor!
Wat wel opvalt is dat hij al langere tijd gebruik maakt van de hashtag eurovision. Zou de Avrotros dat toestaan? Ik betwijfel het. Vorig jaar lekte de naam van Duncan ook te vroeg uit, dus ik neem aan dat ze er nu bovenop zitten.
Ik gebruik de hashtag eurovision ook al langere tijd. 🙄
Ik geloof het pas als het officieel bevestigd wordt. Hij kan in elk geval wel zingen. Ik wacht het rustig af….
Uoteraard kan hij zingen. Mag je ook verwachten van iemand die het conservatorium heeft afgerond met hoofdvak zang en naast zijn optredens als achtergrondzanger werkzaam is als vocal coach in zijn eigen muziekschool. Nu nog het lied.
Klaarblijkelijk wil Nederland niet nóg een keer winnen. Wat een engerd.
Engerds kunnen ook winnen. (Lordi)
En 2007 niet te vergeten, ook erg eng.
Kots. Wat een valse reacties van mensen die zelf blijkbaar woest aantrekkelijk zijn…..vinden ze zelf.
Niet te vergeten, 1970, 1976 etc etc ook erg eng
Het valt mij op dat er steeds meer personen met getallen in hun nickname reageren die we nog nooit eerder hier gezien hebben. Wat een toeval, of schuilt er achter deze namen 1 en dezelfde persoon die al jaren een jaargetal in zijn nickname heeft staan?
Peter er kunnen toch mensen zijn die het songfestival nu meer volgen omdat het in Nederland word gehouden, dus meer gebruikers op het forum….
Dus omdat het in Nederland wordt gehouden volg je het wel en al die andere jaren niet? Vreemd, ik ben van mening dat hier één en dezelfde persoon achter zit, en we weten allemaal we wie.
Wat leuk, het jongere broertje van Conchita 🙂
Gay of niet dat interesseert mij geen reet. en wie dat wel interesseert dat moeten ze zelf weten en zegt meer over die figuren dan…. ach jullie weten wat ik bedoel:-). SBS Shownieuws heeft vaker de plank volledig mis geslagen dus we zien het allemaal wel. Mocht deze jongen het worden dan heeft hij wat mij betreft 2 dingen mee: hij kan zeker zingen en hij heeft een bepaalde uitstraling. Maar alles valt of staat met het liedje dus MOCHT hij het zijn, laten we dan eerst de song afwachten. Ik begreep dat hij heeft samengewerkt met La de Lange nou die heeft ons al veel moois gebracht dus wie weet.
neeeeee geen polder pop sterretje van de braderie en biertenten gay pride huppelende gladde ken doll.
precies!
Vraag me af wat hiervan klopt.
Shownieuws zit er namelijk vaker naast dan dat ze het goed hebben.
Lied belangrijkste! Altijd, wie het ook wordt. Persoonlijk hoop ik dat dit een fabel is. Gewoon gevoel, want zingen kan die. Maar ik denk net zo’n gevoel als ik bij Ogene had: dat zal het zijn. Ze kunnen zingen maar komt bij mij niet binnen. Plastic, kitsch. Als feit is dat onze vertegenwoordiger inderdaad met een J begint liever Jeangu Macrooy. Voor mij wél echt, ookal ook dan eerst lied horen.
Ik vermoed wel dat we het de komende uren definitief te weten komen.
DWDD heeft zijn gasten voor vanavond nog niet gepresenteerd dus vermoed ik dat we dat maar eens moeten gaan kijken vanavond.
Wat een gedoe. En iemand negatief beoordelen op uiterlijk en geaardheid is simpelweg kinderachtig. Zegt eerder iets over jezelf.
Mee eens, Beer. Ik ben in ieder geval heel blij met deze keuze, we staan sowieso al in de finale 😉 Mijn jaar kan nu al niet meer stuk. Jubileumjaar voor mij, pa en ma 50 jaar getrouwd volgende week, ik word 50 dit jaar (ben dus 25 jaar jonger dan Peter) Maar dat terzijde.
Eerst maar het lied afwachten. Het werk van de selectiecommissie heeft toch zijn vruchten afgeworpen de afgelopen 7 jaren. Maar een keer niet de finale gehaald. In 2012 zouden we daar maar wat tevreden mee geweest zijn.
Zou een hele vreemde move zijn als hij zou gaan! Waarom niet totaal wat anders zoals een band of zangeres?!?
Soort van Duncan look a like sturen, snap jij het nog….Dag Davina.
Je kunt ook ’totaal wat anders’ sturen door een ander genre in te zenden. Die fixatie op dat hij op Duncan zou lijken vind ik onbegrijpelijk . Ja, als hij acher een piano gaat plaatsnemen en een ballade gaat ziingen, kan ik het me voorstellen. Anders niet. Laten we eerst eens afwachten of Jordan wel echt is gekozen en waarmee hij dan komt.
Van mij mag hij. Toch denk ik dat er ook best diverse afleidingsmanoevres gaande zijn.
Jansen begint ook met een J, maar zegt wellicht als afleider geen tijd te hebben. Go forv it Floor!!!
Hij is best een goede zanger, maar inderdaad heel erg metro en ik krijg een beetje de kriebels van zijn Mariah Carey handje.
Nee. Rechterrijtje ongeacht lied. Geen X-factor. Niet likeable. Next.
Ik hoop toch voor Floor Jansen.
Daar kunnen we echt mee ophouden. Iemand die in mei een drukke agenda heeft in Zuid-Amerika kan nu eenmaal niet tegelijkertijd aan een evenement in Rotterdam deelnemen.
Ik geloof er vrij weinig van, shownieuws staat niet bekend om zijn betrouwbare bronnen en die jonge solliciteert wel heel openlijk.
Waarschijnlijk gewoon een manier om de Nederlandse pers achter zich te krijgen
Nee aub, geen leuke stem en uitstraling.
Stel je voor dat de gelanceerde letter J op onzin berust. Dat zou geweldig zijn voor AvroTros. Terwijl iedereen, inclusief de media, zich nu volledig stort op artiesten beginnend met J, kan de werkelijke artiest, misschien eentje beginnend met K, L of M, in alle rust zijn/haar gang gaan met de voorbereidingen. Ongestoord. Is dat niet een droomscenario voor de AVROTROS en de Nederlandse deelnemer?
+1
Misschien hebben ze Char geraadpleegd…
Het valt me wel op dat het de laatste jaren alleen maar mannen zijn die worden geselecteerd heeft Nederland geen goede zangeressen meer die willen gaan? Meiden waar blijven jullie?
Nou zeg, we hadden er 3 tegelijk in 2017
Als het een man wordt, zou het de 4e zijn in de laatste 5 jaar. Mijn voorkeur gaat dit jaar ook uit naar een vrouw……
Als de man het beste lied en de meeste uitstraling heeft, dan graag een man.
Mee eens, het geslacht of aantal maakt niet uit, man, vrouw, groep, whatever als het nummer maar goed is.
Het wordt Anouk……..
Nee dit is hem niet hoor, de man heeft beslist iets maar niet voor een eurovisie podium, vind zijn stem goed, ik heb hem nooit kunnen betrappen op een valse noot.
Het is zijn uitstraling en het gebrek aan een eigen smoel, geen eigenheid. Adlicious vond ik dan wel wat hebben maar dat was het geheel, daar kwam hij wel mee weg, maar alleen, nee. VInd het jammer hoor, want het laat mij een sympathieke gast, maar ja zoals mijn pa altijd zei ” Wel aardig ja daar winnen we de oorlog niet mee “
Shownieuws laat zien dat het uit z’n nek lult. We wachten vrolijk tot Avrotros zich meldt.
+1
Dit bericht kan beter worden verwijderd. Het is duidelijk dat Shownieuws echt geen idee heeft. De keuze is allang gemaakt joh, en Thomas Berge… hahaha!
Edsilia noemde de naam van Thomas Berge niet voor niks dus 🙂
Berge is erg succesvol als liedjesschrijver de laatste jaren en hij is veel meer dan de muziekfeest op het plein-artiest. Te makkelijk om snel te oordelen. Luister eens naar dit: https://youtu.be/4a3Mg1T9ZsQ
Top materiaal dit! Nu nog in het engels 🙂
Mag ook in Nederlands,
Thomas Berge dan gaan we weer terug naar muziek op het plein en we weten dat dit niet gaat scoren op eurovisie !!!!
Heb je het lied beluisterd Danielle? Berge is dus meer dan muziekfeest. Overigens kennen we het lied helemaal niet wat bij de selectiecommissie ligt! Je komt niet zomaar bij de laatste 4 in de selectie …
Pfffffffffffffft wat een hysterie weer hahahahaha. Nou mochten deze 4 echt in de race zijn dan kan ik leven met Jordan, Thomas, in mindere mate Davina, maar toch echt niet Shirma Rouse,. Aub commissie doe dit Nederland niet aan in het jaar dat wij dit mogen organiseren, wat gaan we dan een flater slaan.
Shirma is een prima zangeres maar haar muziek is niet geschikt om mee te doen
Haar voorkomen ook niet
Oh met een j? Ik weet het al Jokie & Jet 😂😂😂
Wel leuk dat ze het op deze manier spannend houden. Anders wordt het weer te vroeg bekend wie er gaat. 😉
Goede zanger…maarrr inderdaad doet hij meteen aan Conchita ( look a like ) denken en dat is als je wilt winnen niet echt een voordeel… bovendien is zijn stem niet zo onderscheidend als b.v. Jim v d Zee.
Niks an..2de duncan en wat een nicht
Maar okee…liedje afwachten
‘wat een nicht’.
Het lijkt erop of de grootste discriminatie van homo’s binnen de eigen groep plaatsvindt. Je mag wel homo zijn, maar eigenlijk moet je het ook weer niet te veel zien. Dus homo’s mogen ook weer niet te veel zichzelf zijn. Een soort van zelfcorrigerend effect? Misschien moeten we alleen daarom al hem wél sturen.
En die opmerking van een 2de Duncan slaat ook al nergens op. Misschien als je erg visueel gericht bent, dat je een man met een baardje al gauw een Duncan vindt, maar de muziek die hij maakt, komt in geen enkel opzicht overeen…
Klopt robbert-rotterdam, eigenlijk te walgelijk en zielig voor woorden. Hoe sneu kun je zijn, iedereen moet kunnen zijn wie hij is. Met een goed nummer zeg ik stuur hem maar, daar gaat het om. Het is triest te moeten constateren dat de eigen gemeenschap hem zo wegzet, helaas zijn Wim1970 en Hein hier koplopers in.
Shirma kan niet eens lopen zo zwaar is ze.
Die moet op het podium getakeld worden.
Wat walgelijk hoe artiesten op hun uiterlijk worden beoordeeld en niet op hun talenten. Wat triest dat er nog steeds mensen zijn die kunnen zeggen dat een muziekstijl goed is maar niet geschikt voor het songfestival. En wat triest dat net als in een aantal zeer succesvolle jaren mensen een artiest al de grond in boren zonder überhaupt een liedje te hebben gehoord. Duncan Laurence? Dat kan nooit wat worden. Calm after the storm? Dat wordt weer drie keer niks.
+1
+1
+1
+1