Malmö live: Spontaan optreden van Joost in Euroclub
Afgelopen avond waren er na de openingsceremonie naast het publiek ook veel artiesten te vinden in de Euroclub. De dj speelde daar op in en zo zagen we onder meer de artiesten uit Tsjechië, Georgië, Duitsland, Frankrijk, Ierland, Azerbeidzjan en Litouwen hun lied meezingen op de dansvloer.
Verder waren er aangekondigde optredens op het podium van Kaleen uit Oostenrijk, Ladavina uit Armenië en van Rosa Linn, die met haar songfestivalinzending uit 2022 een wereldhit scoorde. Maar dat was nog niet alles! De Nederlandse vertegenwoordiger, Joost Klein, stond aan de bar met wat vrienden en werd gevraagd of hij spontaan zijn lied mee wilde zingen, maar dan op het hoofdpodium. Dat zorgde voor één groot feest in Malmö. Een aantal optredens staan ook op onze Facebook pagina, de Instagram Stories en op X.
(Filmpje: Songfestivalweblog.nl)
Hij is wel een marketing Genius. :))
Nou, wat leuk zeg.
Super leuk dat een Nederlandse artiest dit ook een keer doet. Je ziet Joost echt genieten. Wat gun ik hem een hoge notering en het liefst die overwinning.
Voor mij is hij al een winnaar dit jaar. Hij verdient een goede plek in de top 5. Ik als fan van het ESF heb vanaf de bekendmaking van het lied alleen maar genoten van alles. Succes Joost Klein en geniet van alles.
Geweldig hè. Ook al wordt hij laatste, hij doet het zo goed. Ik heb nog nooit zo’n leuk songfestivalseizoen gehad!
Echt he! Zo leuk dit jaar om hem op de voet te volgen. Of hij wint, 6e of laatste wordt, ik heb merr dan ooit genoten van de weg er naar toe en dat is toch waar het voor de kijkers om gaat. Voor Joost hoop ik natuurlijk van harte dat hij wint, maar ik denk dat als dat niet zo is hij toch trots op zichzelf zal zijn, omdat hij weet dat er echt niks meer is wat hij nog had kunnen doen om hoger te eindigen. Hij heeft er uit gehaald wat er in zit.Bedankt Joost dat ik met je mee
op avontuur mocht!
Wat leuk!!! Dat belooft wat donderdagavond
Geweldig hè. Ook al wordt hij laatste, hij doet het zo goed. Ik heb nog nooit zo’n leuk songfestivalseizoen gehad!
Als je nu al kijkt naar ESCTracker dan kan het toch niet anders dat Nederland komende Zaterdag de winst pakt?
Ik heb winner vibes
We zijn nu zelfs ingehaald door Ierland. Ik vind Europapa echt ontzettend leuk. En Joost bedoelt het allemaal geweldig. Maar als je van een 3e plek met 15% en vooral veel winnersvibe, daalt naar inmiddels 6e en een onbegrepen kip dan ben je gewoon niet goed bezig. Prima dat er nog verrassingen komen, maar zo werkt het Songfestival gewoon niet meer. Je moet continue blijven bouwen, de aandacht vasthouden. En alle goede bedoelingen ten spijt, als je nu geen 1e staat, win je niet meer. De bookies hebben de laatste jaren in deze fase 100% gelijk gehad vwb de winnaar. Ik hoop dat ik het mis heb, maar ik ben bang dat Joost en zijn team het verkeerd hebben ingeschat.
Maar Sven,het is Joost z’n act, als hij vliegende drollen op het podium wil dan komen die er, hij is een artiest en echte artiesten kunnen alleen iets neerzetten wat vanuit hun eigen koker komt. En dat kan goed uitpakken of niet, we zullen zien, maar we genieten toch allemaal van het spektakel dat hij er van maakt? By the way….de kip is vermist dus er is nog hoop voor je????
Na donderdagavond wordt alles weer anders.
Denk aan de halve finale 2014 The Common Linnets ……….daarna werd Nederland ECHT TopFavoriet.
ESC Tracker is een echt graadmeter. Daar zie je dat Joost heel goed scoort vergeleken met de rest ……
Niet te voorbarig meid, wacht eerst de 2e halve finale af, daarna kun je losgaan.
We hebben eigenlijk niets gezien van de rehearsels van Joost. Donderdag zien we alles!
Morgenavond zullen we ook niet alles zien. Omdat ik denk /vermoed dat het zaal publiek ook niet alles kan zien.
Denk terug aan Davina Michelle , intervalact 2021, die enorme water tsunami in Ahoy zag alleen de kijker, hetzelfde als de Erasmus Brug in Ahoy met Glennis Grace tijdens de finale…………
Joost gaat voor de tv kijkers echt iets waanzinnigs neerzetten…..
Morgen is D-DAY. Zowel pers als publiek in de arena zal op schermen zien hoe het op tv eruit komt te zien. Als er niets uitlekt, zullen wij het zelf inderdaad pas donderdag zien.
joost bij de eerste drie