Liedjes Benidorm Fest 2025 openbaar
De Spaanse omroep RTVE heeft de 16 liedjes voor Benidorm Fest 2025 openbaar gemaakt. De liedjes zijn nu te beluisteren op de website van RTVE en vanaf vrijdag 20 december ook op de streaming platforms.
Tijdens de twee halve finales op 28 en 30 januari worden de finalisten bepaald door een 50/50 combinatie van jury- en publieksstemmen. De volledige resultaten van de halve finales worden deze keer pas na de finale bekendgemaakt. Op zaterdag 1 februari weten we dan wie namens Spanje af gaat reizen naar Bazel.
Snippets zijn wel heel kort. Maar op het eerste gehoor (en het tweede ook) niks dat er bovenuit steekt. Lijkt me veel van hetzelfde.
Ik ben niet onder de indruk van de liedjes uit Spanje. Inderdaad veel van hetzelfde.
En toch heb ik nu een favoriet:
Lucas Bun met “Te Escribo En El Cielo”. Ik vind dat een mooi lied maar hij zal vast niet worden gekozen. Het zal wel weer een huppeldeuntje worden. Daar barst het van.
Mijn ranking op basis van de studio versies:
01 Lachispa – “Hartita de llorar”
02 JKbello – “VIP”
03 Carla Frigo – “Bésame”
04 David Afonso – “Amor barato”
05 Henry Semler – “No lo ves”
06 Celine Van Heel – “La casa”
07 Mel Ömana – “I’m a Queen”
08 Lucas Bun – “Te escribo en el cielo”
09 Chica Sobresalto – “Mala feminista”
10 Daniela Blasco – “Uh nana”
11 Melody – “Esa diva”
12 K!ngdom – “Me gustas tú”
13 DeTeresa – “La pena”
14 Sonia & Selena – “Reinas”
15 Kuve – “Loca xti”
16 Mawot – “Raggio di sole”
Ben benieuwd naar de live-uitvoeringen.
Het gaat om het totaalplaatje maar met La casa, Amor barato en Uh nana zijn er voor mij zo op het eerste gehoor een paar leuke nummers bij.