Claude openhartig in podcast; Gaan Suzan & Freek mee naar Bazel?
Over een paar weken staat zanger Claude op het Eurovisie Songfestival in Bazel! De spanning neemt ondertussen toe want de sympathieke zanger, die de afgelopen jaren flink wat hits scoorde, staat torenhoog bij de bookmakers. Maakt hij deze hoge verwachtingen waar? Claude geeft alvast het een en ander prijs in de podcast Songfestival Troubadours.
Chiel en Jeroen spreken uitgebreid met de zanger. Klopt het dat we Suzan en Freek terug gaan zien in het achtergrondkoor in Bazel? En wat gaan we verder allemaal zien in Zwitserland? Wat zijn de favorieten van Claude?
En wat trekt hij aan? De zanger laat in deze aflevering alvast weten dat de kleur terug te zien is in de wand hier links op de foto. Welke kleur denk jij dat zijn kleding is?
In deze aflevering zijn er verder diverse gastbijdrages van o.a. Numidia, Hannah Mae, Jeroen Kijk in de Vegte, Bert Haandrikman, Hijlco Span én een aantal voormalig deelnemers aan het Eurovisie Songfestival. Een aflevering die je dus niet mag missen! Luister snel hier, of op je favoriete podcast-app.
Wat een leuke aflevering. Ik heb er van genoten. Zo leuk dat Claude zo lekker enthousiast is en veel zin heeft in zijn songfestivalavontuur.
Ik vind zijn liedje geweldig om te horen en krijg het niet meer uit mijn hoofd. Ik wens hem alle succes toe in Bazel en hoop op een mooi eindresultaat .
Voor mij is Claude een van de leukste inzendingen van afgelopen jaar. Hele positieve, fijne persoonlijk vind ik. Ik merk wel dat ik bij iedere live performance van het liedje een beetje teleurgesteld ben. Het mooiste gedeelte in de studio versie is voor mij het einde waar hij de hoogte in gaat. Dit lijkt hij live niet helemaal waar te kunnen maken waardoor het nummer een beetje geknepen afsluit. Dit klinkt niet altijd fijn vind ik. Hopelijk kan hij dit met veel oefenen beter laten worden.
Iedere live-performance? Heeft hij het nog ergens anders live gezongen dan bij Jinek? Waar hij overigens aan het einde de modulatie prima haalde.
Ben benieuwd over welke live-performances jij het hebt en hoeveel anders die klonken dan de spot-on performance bij Jinek die ik gezien en gehoord heb.
Hij heeft het liedje ook live gezongen bij radio 538 en bij Jan Willem start op, radio 2.
Ik bedoel inderdaad de radio performance die genoemd worden door Jellybean. Mijn oren werken blijkbaar anders dan die van jou Dirruk. Want ik vind dat Claude in het laatste couplet knijpt in het hoog en daar pakt hij niet altijd alle noten helemaal zuiver. Maar gelukkig dat jij dit anders hoor, wellicht ben ik te kritisch!
Wat wordt het? Claude in oranje of koningsblauw?
oranje
Yeah
Die kleur staat hem prachtig, maar dat blauw ook
Weer een erg leuke aflevering. Opvallende dingen: Jeroen en Chiel blijken te kunnen zingen, en opnieuw kwam Claude naar voren als enthousiaste, positieve en natuurlijke deelnemer. Dat dansen door Claude blijf ik een risico vinden tijdens het zingen. Hij is nu al vaak buiten adem. Maar we zullen zien.
“We” kunnen nog altijd, net als de Russen met die tweeling deden, een achtergrondzanger met een stem in dezelfde klankkleur als die van Claude, achter het gordijn de zang laten doen als Claude danst. 🙂
Ja,of stem op band,zoals bij verschillende andere inzendingen 🙁
Ja leuk, nog meer nep😩
Leading vocals mogen niet op band staan, staat in de reglementen. Dan wordt de geluidsband gewoon afgekeurd.
Ik denk een kleur waarbij Claude eruit springt, dus oranje gok ik