Douze Points 2025 [16]: Australië
Onder de naam Douze Points 2025 stellen we dagelijks weer een deelnemer aan het komende Eurovisie Songfestival in Bazel aan je voor. In deze aflevering lied 1 uit de tweede halve finale van donderdag 15 mei: Australië.
Deelnemer: Go-Jo
Lied: Milkshake Man
Tekst: Amy Sheppard / George Sheppard / Jason Bovino / Marty Zambotto
Muziek: Amy Sheppard / George Sheppard / Jason Bovino / Marty Zambotto
Beste klassering ooit: 2e in 2016
Australië opent de tweede halve finale op donderdag 15 mei met het lied ‘Milkshake Man’ van Go-Jo, de artiestennaam van de 29-jarige Marty Zambotto. De zanger is erg populair op de social media kanalen. Zo heeft hij meer dan 1,4 miljoen volgers op TikTok, YouTube en Instagram. In 2023 was Go-Jo de negende meest gestreamde Australische artiest ter wereld. Hij toerde door Australië, Europa, de Verenigde Staten en Zuidoost-Azië en deelde het podium met enkele van de grootste artiesten ter wereld. Eén van de meest succesvolle singles van Go-Jo is ‘Mrs. Hollywood’. Het lied heeft inmiddels meer dan 60 miljoen digitale streams en een miljard views op alle platforms.
Het is de 10e keer dat Australië meedoet aan het Eurovisie Songfestival. Drie keer werd de halve finale gewonnen en vijf keer kwam Australië in de top 10 terecht. Afgelopen jaar ging wat minder. Electric Fields werd 11e in de semi. Aan Go-Jo om Australië weer naar de finale te zingen.
Wil jij je mening kwijt over de inzending uit Australië? Plaats dan een reactie.
Universele onderbroekenlol. Het had muzikaal gezien inderdaad ook een single van Mika kunnen zijn of eentje van een oud album van Scissor sisters. Die kon ik zoveel jaar geleden nog wel waarderen. Deze Milkshake rockt wel, da’s een plus ten opzichte van andere “funnies”. Ja en nee voor de finale, van deze weet ik het niet.
Het is niet echt mijn ding, maar het tovert wel een glimlach op mijn lippen. Wel benieuwd hoe dit live zal overkomen. Kan ook helemaal door de mand vallen. En toch wel vreemd dat dit licht aangebrande lied deze semi mag openen.
Go-Jo en Adonxs lijken op elkaar, komt door de krullen en de snor,
Redelijk nummer maar ik vind het geen hoogvlieger. Moet nog eens zien of dit de finale gaat halen want de concurrentie in deze tweede halve finale is groot.
Het is niet heel vervelend om te horen maar toch is het niet helemaal mijn muziek .
Deze “fun-inzending” smaakt mij,in tegenstelling tot een echte milkshake,totaal niet. Ik vermoed ook dat dit live op het podium onderuit gaat.
Heet leukste fun nummer wat mij betreft, voor mij zeker top 10 waardig
Heet = het …
‘Heet’ klopt in dit geval ook, gezien de tekst:)
Tja, ik vind dit toch echt wel te letterlijk/kinderlijk/schunnig/makkelijk. Ik hou op zich van fun acts, maar deze slaat naar mijn idee de plank mis. Wellicht wordt het een feestje op het podium, daar hoop ik dan op. Zou als opener goed kunnen werken. Verwacht ook wel een finaleplaats (maar dat ligt meer aan de rest van het deelnemersveld).
Finland slaat de bal mis
Ha, ja smaken verschillen. Finland is mijn nummer 1 dit jaar.
Dat is Malta Inez:)
Het liedje an sich vind ik leuk met die Right said Fred vibe. Maar ook ik vraag me af wat hier live én qua act nog van over blijft. Het kan qua visuals al snel te druk worden en wellicht te kinderachtig. De tekst is zo dubbelzinnig als wat; ik wacht nog op een duet met Erika van Finland. Zal een enorm hoogtepunt worden haha.De finale zal wel gehaald worden maar ik verwacht er voor de rest niet
zoveel van. Er is n.l de nodige concurrentie in de fun
hoek.
Ik vind deze leuker dan ich komme
Vervelend deuntje wat maar door dreunt, geen finale voor mij.
Ik vind deze goed verteerbaar. Lekker vrolijk popmuziekje en het ziet er ook nog eens behapbaar uit.
Mijn god wat is dit erg zeg.
Dat mensen dit mooi vinden is niet te begrijpen, maar wie ben ik?
De opener van deze behoorlijk dubbelzinnige halve finale zet meteen de toon: een nogal ordinair nummer dat duidelijk op een deel van het Songfestivalpubliek mikt, met cliché’s over een milkshake en de onvermijdelijke banaan komt ook voorbij in de tekst. Muzikaal zitten er best aardige stukjes in, hoewel overal vandaan gehaald- en het compenseert het gebrek aan smaak van deze uitzending niet. Daarnaast vermoed ik dat dit live plat op zijn bek gaat. Geen finale wat mij betreft, maar ik vermoed dat dit nipt wel gaat gebeuren.
Ik zou dit liedje thuis niet opzetten. Voor mij hoeft het niet. Het duurt ook net te lang, waardoor dat gedreun irritant wordt.
Geen finale voor mij.
Vreselijk nummer ……. hopelijk geen finale !
Ach Joss, het zal wel, jij vind alleen België geweldig…Ik kan jou echt niet meer serieus nemen.
Dit is niet mijn ding en eerlijk gezegd vind ik het ook een beetje flauw. Dit is niet mijn soort humor, al is het ook niet het ergste dat er dit jaar bijzit. Zal er om spannen of dit doorgaat, maar ik geloof sowieso niet dat Europa hier massaal voor valt, en de juries vermoedelijk al helemaal niet.
Ik vind deze zanger ook een beetje een jaren ‘70 foute pornosnor heeft 😂🤣
Op 2016 na heeft Australië me nooit echt weten te bekoren op het festival. Dit jaar is geen uitzondering
Mij ook niet.
Ik vind Dami In en Voyager verreweg de twee beste inzendingen van Australië, beide echt top
Eens en daar zou ik zelf nog Guy Sebastian aan willen toevoegen.
En dit moet een “fun”bijdrage zijn? Ik word er niet vrolijk van
Vervelend stemgeluid ook.
Mag wat mij betreft in de halve finale blijven steken.
Dit is niet bepaald mijn stijl muziek. Ik vind er gewoonweg niks aan. Het hoeft van mij dan ook niet naar de finale. Next please.
Had niet verwacht dat ik het een leuk nummer zou vinden, een lied over een milkshake, maar vind t eigenlijk best wel lekker nummer! Hoop dat het iedergeval de finale gaat halen!
Verschrikkelijk leuke NOT inzending…. De fun word door mij iig totaal niet leuk gevonden. En nu maar hopen dat het afgestraft wordt.