Walk Along Nederlandse inzending
Trijntje Oosterhuis gaat met het nummer Walk Along naar Wenen. Het nummer werd zojuist voor het eerst gedraaid tijdens het Radio 2-programma Gouden Uren. Morgen zal ze het nummer brengen tijdens The Voice of Holland. Dan is het nummer ook verkrijgbaar. De tekst van het nummer is geschreven door Anouk Teeuwe. De muziek komt van Tobias Karlsson. Anouk is zelf is in het nummer ook als backing te horen, maar ze zal niet op het podium staan in Wenen.
Trijntje: “Ik heb er zin. Het is een eer. Cool hoe Anouk en Common Linnets het hebben gedaan. Ik durf nu ook. Ik wil er het beste van maken en alles geven in Wenen.”
Live bij The Voice of Holland
Studioversie
Trijntje zal overigens gewoon als Trijntje gaan en niet als Traincha. Oosterhuis wil in Wenen gebruik maken van regisseur Hans Pannecoucke, die in Kopenhagen het beeld verzorgde van The Common Linnets.



Walk Along blijft idd meteen in je hoofd zitten!
Veel succes Trijntje.
inderdaad…. waai ai ai ai…… vind het wel tof… alleen vind ik het op het eind wel erg lang duren.. ai ai ai…. daar moet nog een vette draai ai ai ai aan gegeven worden….
Fijn nummer. Goed genoeg voor de finale, maar niet voor de overwinning, denk ik.
YESSSS!! Kwaliteit! 😀
Klinkt pakkend en sterk op het eerste gehoor. Denk dat het misschien niet bijzonder genoeg is voor de overwinning, maar een goed resultaat lijkt me (afhankelijk van de concurrentie) best wel mogelijk.
Tja wat zal ik zeggen. Jammerdat ik gelijk heb gekregen. Zwak nummer, veel herhalingen. Niet overtuigend. Zeer zeker geen winnaar, ben bang ook geen finaleplaats. Te vaak gehoord dit soort nummers, niet verrassend, zoals wel bij Ilse. Nederland heeft een patent op dit soort doorsneenummers. Dit valt in de categorie Edsilia, Hind, Marlayne, Esther Hart. Eens kijken of men hier echt eerlijk durft te zijn.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik bij de eerste tonen meteen aan het liedje van Marlayne moest denken.
Idd de nodige herhalingen (als we dat maar niet moe gaan worden op den duur), maar heel erg belangrijk is dat het catchy is en erg goed in je hoofd blijft hangen.
One Good Reason werd 8e. Ik zou dat een geweldig resultaat vinden.
Tsja wat zal ik zeggen peter. Van jou hadden we deze negatieve reactie NOOOOOOIT verwacht hahahahaha
Peter ik deel jou mening.
Ik durf te NU AL te garanderen dat dit zeer zeker 100% geen ESC 2015 Winnend Lied is.
Finale plek zal er wellicht nog net inzitten maar verder,..SORRY TRIJN . LEUK GEDAAN…
MAAR DIT WORDT HEM ECHT NIET.
Voor Hans Pannekoek, of Pannecoucke, zal het visuele gedeelte een grote uitdaging gaan worden.
Of het dan toch nog een meerwaarde zal toevoegen aan het geheel ..Hmmmmmmmm…
Ik wens je alsnog zeer zeker succes Trijn .
Prachtig nummer wowwww, ik ben erg blij verrast. Vind sommige stukken klinken alsof Mel C van de spice-girls meezingt. Nederland hoeft zich wederom weer niet te schamen voor zijn inzending.
Productie van de song vind ik puik en heel modern, er zit alleen een grote maar aan de rest van het nummer, en dat is het uitgesproken, AYAYAYAIHAYAYAYYAI.
Ik merkte dat het me na 2 minuten ging irriteren,Trijntje zingt het zoals Trijntje dat kan en dat betekent uitpakken.
Toch blijf ik een beetje met een overzadigd gevoel over, en dat komt puur omdat ik het refrein niet fijn genoeg vind.
Ik hoop dat het nummer gaat groeien.
538 heeft m inmiddels volledig online
http://www.538.nl/radio/nieuws/1638/trijntje-primeurt-songfestivalnummer
Blij dat iedereen zo enthousiast is.
Maar het is geen winnend liedje.. Pakkend, ja dat wel. Maar dit had ook 20 jaar geleden gestuurd kunnen worden.
Alles hangt af van het optreden. Ben benieuwd 🙂
Kansloos………….. waaiwaaiwaaiweg…………
Mooi nummer!!!! Hoop dat het ons brengt, waar we op hopen!!!
Had je anders verwacht Patrick? Hypocritie is the middle name hier. Het is gewoon ronduit slecht. Zoals iemand al zegt, had 20 jaar geleden ingezonden kunnen worden.
Qua uitvoering ben ik blij dat Trijntje zichzelf inhoudt wat betreft uithalen en tremolo’s, want dat is waarom ik doorgaans niet van Trijntjes muziek houd. Maar qua compositie valt het me een beetje tegen: erg veel herhaling. Overigens vond ik dat ook van het Deense “Only Teardrops” en dat won dan weer wel. Dus het blijft gissen tot we volgend jaar de puntentelling te horen krijgen.
Waar ik spontaan blij van werd, was toen ik hoorde zeggen dat men probeert regisseur Hans Pannekoek weer aan boord te halen. De tweede plaats vorig jaar was volgens mij grotendeels aan zijn staging te danken.
2e plaats vorig jaar? En daar zit meteen de crux Marco, het lijkt teveel op iets, het is niet vernieuwend. Zelfs de regisseur kan hier niets van maken. Op naar 2016 mochten we nog meedoen. 2015 slaan we over.
Het liedje is niet onderscheidend genoeg om te winnen. Maar met een optreden kan je alle kanten op. Zo werkt televisie nu eenmaal. Dus we zullen moeten wachten op het optreden.
Zelfs een song dat zo cliché is kan opvallen door een uniek optreden.
Teardrops was van meet af aan de grote favoriet en maakte dat ook waar. Kan ik van Walk Along zeker niet zeggen.
Ik ben het helemaal met je eens. Calm After the Storm was ten onde gegaan zonder de fantastische staging. Hadden ze het zoals bij DWDD gebracht dan had het nummer denk ik niet eens de finale gehaald, hoe mooi het ook is.
Ja de waarheid is hard Robert, toegeven al helemaal. Het is gewoon een slecht nu er. Ontstijgt de inzendi g va Sieneke, Toppers, 3JS, echt niet. In het rijtje der snel vergeten nummers.
Oh ik kan heel goed tegen de waarheid hoor, alleen is dit jouw waarheid! Jouw waarheid bestaat ten alle tijd uit negativiteit.. Maar jij moet met jezelf leven.. Het kan me geen reet schelen dat je t lied niks vindt maar hoe ver jij gaat om iets af te breken is ontzettend triest.. Misselijkmakend!
Toen ikdit jaar enthousiast was over Ilse en Waylon, vanaf het begin en een van de weinige kreeg ik de bakken stront over me heen o.a. van jou Robert. Ook toen ik zei dat we heel hoog gingen eindigen gaf iedereen mij ongelijk en wat zaten jullie er naast. Ook met dit nummer zitten jullie er naast.
Dat je Trijntje lelijk vindt en dat je haar geen goede zangeres vindt, weet nu iedereen. Het nummer vind je ook nog eens slecht, dus je hebt je mening gegeven. Daarvan hebben we allemaal akte genomen. Dus ik stel voor dat je nu ergens anders lekker je mening gaat geven en hier verdwijnt. Het enige wat je nu nog doet is mensen aanvallen op hun mening of omdat ze de Common Linnets ooit niet goed vonden. Dat is echt heel kinderachtig. Je snapt niet hoe je op een gewone en gezellige manier moet praten en dat je van mening kan verschillen, maar het toch netjes kan houden. Dus ik stel voor dat je eerst de basisschool gaat afmaken en dan hier weer terug komt.
Waarom zou je hier alleen maar steeds maar weer wel positieve reacties mogen lezen? Dat noemen we censuur. Het is gewoon slecht en we gaan de finale niet halen. Ja er, na 2 jaar weer terug naar eenvoud. Edsilia2 Hind etc., daar maakte we het ook niet mee. Verloren zaak.
Alleen heb jij de neiging om alles 100 keer te herhalen……..
Net zoals dat 100 keer herhaald wordt hoe geweldig het wel is is net zo irritant.
Wat een leuke reactie Petertje, je kunt het wel! Nog even wat meer oefenen en je gaat net als iedereen achter de Nederlandse inzending staan
Haha Robje toch. Echt lachen met jou. Gaat hem echt niet worden. Ik hoop dat Spanje iets goeds heeft deze editie.
En dat zeg jij???????????? Ken je die mop van……
Het gaat niet om je mening, maar om hoe je je mening brengt. En of het wel relevant is voor het onderwerp.
reacties shut down from 16.39h
Nee hoor, door een technische storing in deze website komen ze overal elders tussen andere berichten te staan. Daar hebben we hier al jaren last van.
Peter: jij was degene die Anouk helemaal afbrandde , nooit en te nimmer zou zij de finale halen, wat heb je daar maanden over zitten zeiken……..en wat blijkt? Juist Anouk haalde wel de finale, en mede door haar staat Nederland weer op d Eurovisie Kaart, en durven gevestigde namen nu wel te gaan. Ik ben trots op deze huidige periode die wij nu meemaken, natuurlijk komen er heus wel weer wat mindere jaren aan, maar voor nu zet ik mijn schouders recht en hoop dat Trijntje na precies 40 jaar ons die overwinning schenkt , mede dankzij Anouk .
Peter ik kan me echt niet herinneren dat jij vorig jaar zo lyrisch was, dat roep je nu omdat dat makkelijk is. Jij bent nooit positief.
Misschien moet je vaker komen en dan onder dezelfde naam. Weet het is moeilijk toegeven als iemand gelijk krijgt. Heb vanaf het begin gezegd dat het tussen Oostenrijk en Nederland zou gaan DIT jaar. Vorig jaar was ik niet lyrisch dat klopt, toen ging Anouk.
+1000000000000000000000000
Jeetje. Opzich prima en leuk nummer, Echter word ik dat Ayayayayaya wel zat na twee minuten. Maar goed, ik neem aan dat de act je erg gaat afleiden daarvan. Het is geen liefde voor het nummer op eerste gezicht maar zal vast wel groeien. Hoe je dit echter in vredesnaam gaat presenteren is een raadsel haha.
Wow Daan! Jij verwoord precies mijn gevoel over het nummer. Ik ben nog steeds van mening dat een winnende song je meteen moet pakken en dat doet dit niet helemaal.
Wat een fijn, fris en modern popliedje! Mooi stemgebruik en waanzinnig gemixed!
Het heeft zeker hitpotentie en is meer dan finale waardig!
Winnen is natuurlijk altijd geweldig, maar top 10 zou toch ook al weer te gek zijn?!
Ik ben blij en trots met/op deze inzending! Dat zouden meer mensen hier moeten zijn!
Moeten zijn????? Niets moet behalve adem blijven halen. Iedereen heeft recht op zijn eigen mening.
Jeetje het is hier weer ouderwets gezellig :’) Anyway het is best een gaaf nummer ben benieuwd hoe het straks op het podium wordt neergezet!
Ik geef gewoon netjes mijn mening. Maar ja, je moet schijnbaar positief zijn hier. Kritiek mag niet.
Je mening geven is 1 ding. Beleefdheid dient over en weer te gaan.
Men kan nergens tegen hier.
Ik hoorde ook vertellen dat ze regisseur pannenkoek weer gaan vragen om de performance te regiseren, omdat hij dit afgelopen jaar ook zo goed gedaan had…ze lijken overal aan gedacht te hebben!
Goed lied, fris. Sprankelend , toch een Anouk sound er overheen, gaaf dat dezelfde regisseur van dit jaar wordt gevraagd!
Tja wat moet ik er van zeggen. Catchy song op het irritante af. Maar of we hier nu mee gaan winnen….? Ik word nu al moedeloos van de mensen die roepen dat een goede notering ook voldoende zou zijn. Ik zei het vorig jaar ook al: wanneer zetten we nu eens alles op alles om te gaan winnen?
Sluit me bij je aan Dick. Behalve dat het nummer waardeloos is. We kunnen echt zoveel beter.
dat zei je verleden jaar en dat jaar daarvoor ook peter. je valt in NEGATIEVE herhaling
Nou en zou ik bijna zeggen!
Aar altijd gelijk gehad en daar gaat het om.
Maar seriously, waarom moet een mens (lees: jij) altijd gelijk hebben? Ik weet niet hoe oud je bent, maar volwassen komt het niet over. Ook al heb je een keer ongelijk, so what? Is dat zo erg?
Dat mag Robert,ik denk velen met jou, maar niet meer op hem reageren is het beste Robert. Laten we met elkaar genieten van het ESF 2015.
Je hebt gelijk 🙂 have fun
Hou het een beetje gezellig hier!
Ik ben enthousiast, lekker nummer 🙂
Wat jammer toch, begin van het liedje is ok, stem tekst melodie. Maar dan zijn we nog niet halverwege of de inhoud doet me denken aan een liedje van Johnny en Rijk begin zestiger jaren . Jammer jammer.
Wat een gezanik weer op de site! Dit is gewoon een heerlijk nummer, finale, zondermeer!! Go Trijntje Go!!
Beetje huilerig, teveel herhaling. Malta is moderner.
Hou het beschaafd hier
Enthousiast nummer, maar wel erg eentonig en zonder brug. Ik merkte dat ik na twee minuten verveeld en geïrriteerd raakte toen de zoveelste herhaling kwam.
Deze bijdrage zal het van de goede zangeres, de catchy productie, goed camerawerk en regie moeten hebben en via de camera’s en regie van een zomers ‘we are one’ gevoel. Dan nog denk ik dat het wellicht enig succes zal hebben bij televoters, maar dat vele juryleden wegens de eentonigheid zullen afhaken.
Ook zal het het in een eventuele finale erg moeilijk kunnen krijgen, omdat het nummer weinig exclusief is. Ik denk dat het vele concurrenten op zijn pad zal vinden in de midtempo/uptempo vijver. Met dit lied is het verre van een zekerheid dat het in die categorie boven de rest zal uitsteken. Het is voor Trijntje erg belangrijk om via goed voorbereid camerawerk en regie de juiste beelden de huiskamers in te zenden.
Inderdaad: eentonig…. herhaling…. zijn toch wel de steekwoorden wat mij betreft. Maar goed ik laat mij positief verrassen in mei. The Common Linnets flikte het bijna ook….
Ben het met je eens. Zat na twee minuten ook te wachten op iets anders, in plaats van de zoveelste herhaling. Maar ik wordt wel vrolijk van het lied, de productie is subliem en het blijft wel hangen. Slecht is het in ieder geval niet, en wie weet hoe dit gaat scoren met de juiste staging. Ik heb geen zin om mee te doen met sommigen die hier alleen maar hun negatieve gal komen spuien, dus: Hup Trijntje!
Ja ik vind hem fijn!!! Dit gaat finale halen! Of we winnen? Dat kun je echt pas in Mei zeggen.
Maar ik ben blij met dit nummer. En ik zal volledig achter Trijntje gaan staan. 🙂
Hou het netjes. Iedereen heeft recht op zijn mening
WOW!! DIT IS VOOR HET EERST SINDS JAREN DAT IK METEEN POSITIEF BEN!!!
VORIG JAAR WERD IK DAT LATER PAS EN ALSNOG 2E GEWORDEN!!
LEKKER UP TEMPO EN TOCH VOEL JE DE EMOTIE VAN HET VERHAAL!!
DIT GAAT DE TOP 10 HALEN JONGENS.. DAAR GAAT HET OM!!
WE WILLEN ALLEMAAL DAT NL 1E WORDT, MAAR JONGENS, VERGEET NIET DAT WE ONS TOT KORT GELEDEN NIET EENS WISTEN TE KWALIFICEREN VOOR DE FINALE….!!
YAHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DIT WORDT VET.. ZIN IN MENSEN!!
ALLE NEGATIEVE REACTIES LEKKER VOOR JE HOUDEN, IK GA VOOR POSITIVITEIT!!
DIT GAAT DE TOP 10 HALEN: daar gaat het dus NIET om. Het is een wedstrijd en die moet je willen winnen. En met betrekking tot de laatste opmerking over het voor je houden van negatieve reacties: bizar. We leven in een vrij land.
Ik denk dat het een poezen-act wordt!!
Wat wordt dat ai ai ai ai op het laatst een katten-gejank.
En uuh wat ik al eerder aangaf:Geen close-ups van Trijntje…kijkt vaak zo scheel als een otter..
Toch wel een aardig nummertje hoor maar in dit genre..100 in een dozijn. Ai ai ai ai die Trijntje toch!
Beetje sarcasme mag best:-)
Ik denk geen lovende reacties van Simon Lebon ed over de inzending van dit jaar. De finale gaan we denk ik ook niet halen ben ik bang. Was er al bang voor toen ze met Trijntje aan kwamen zetten… Echt jammer 🙁
Beste DICK,
IK SNAP DAT JE WILT WINNEN, WILLEN WE ALLEMAAL, MAAR GENIETEN VAN EEN OVERWINNING DAT WE ONS PLAATSEN IS AL HEEL WAT!! VERGEET NIET WAAR WE VANDAAN GEKOMEN ZIJN!!!
EN ALS JIJ WAT NEGATIEFS WILT ZETTEN, VOEL JE VRIJ OM AF TE KRAKEN!!!
BEN HET ZAT DAT MENSEN ZICH ZO NEGATIEF UITEN OVER IETS EN DAN ACHTERAF EROPT TERUG KOMEN, VORIG JAAR OOK..
LAAT ME RADEN, JIJ WAS OOK VAN DIE MENSEN??
ALS JE HET ZO GOED WEET ALLEMAAL GA JE LEKKER IN DE PRODUCTIE ZITTEN OF GA JIJ ER MAAR STAAN!!!
Dit bedoel ik nu. Nogmaals iedereen mag zeggen wat hij wil in een vrij land. Ik heb het afgelopen jaar inderdaad aangegeven positief verrast te zijn over de 2e plaats. Ik blijf van mening dat ondanks waar We vandaan gekomen zijn…. winnen het doel moet zijn en blijven anders hoef je van mijn part niet aan een wedstrijd mee te doen. In mijn eerdere reactie gaf ik ook al aan dat ik me graag weer positief laat verrassen… ben alleen van mening dat het nummer niet sterk genoeg is.
Werd er vorig jaar ook niet zoveel gezanikt over “The Common Linnets”??? Meer zeg ik niet!
Tja ik geef het graag toe: die 2e plaats vorig jaar had ik absoluut niet aan zien komen. Laat ik me dan maar weer laten verrassen in mei:-).
Vorig jaar? 2e? Volgens mij was dat 2014. Vorig jaar gezanikt. Volgens mij was ik de enige die positief was.
Vorige editie van het esc dan. Niet op alle slakken zout leggen Peter
Studio versie van het lied vind je hier!
https://www.youtube.com/watch?v=48Q9h9xmNQ4
Het nummer schat ik zo rond de 8ste plaats maar met Hans Pannekoeck kan het wel eens een top 5 worden. Die man is GOUD waard
Geweldig een 8e plaats…… tja als dat het uitgangspunt is hoef je niet naar Wenen af te reizen:-)
Een echt songfestival nummer. Hoop geschreeuw en slaapverwekkend.
Begin is goed maar die herhalingen? Hoe verzinnen ze het. Ai ai ai blijft inderdaad in mijn hooft zitten.
Echt jammer. Volgende keer beter.
Heb het inmiddels een paar keer beluisterd en het wordt er wat mij betreft niet beter van. Het is geen slecht nummer maar niet “outstanding” en verveeld snel. Nu maar hopen dat ik er weer heel erg naast zit….
Het is een 13 uit een dozijn, niks bijzonders. Te veel herhalingen….irritant……laat me denken aan Spanje vorig jaar….. the rain, the rain, the raaaiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn lol
Ik snap alle opheft niet omdat het trijntje is?Dit liedje is aardig maar geen winnaar.Wordt veel te vroeg uitgebracht in mei is het nummer suf gedraaid.Het succes van vorig jaar wordt niet gehaald met dit lied ik vindt het niet verrassend.
Met een kwaliteits kaliber song zoals Knocked Out , had Trijn echt een hele grote winnende kans gehad in vergelijking met Walk along. naar het einde toe van het lied heb ik zoiets van Jaaa jaaa stop maar .. i had about enough.
Dat …Why yaaaii aayaaaai yyaiyaaiiaaiii is nu al zwaar irritant.
Jammer dat Dotan niet naar ESC gaat .
Ik verwacht erg veel van de Belgische kandidaat en inzending. .
Super nummer helemaa toppie !!! ik heb er zin an 😀
Marga ik heb alleen maar gelijk gekregen. Flutnummer, alleen ik durf het te zeggen, de meesten denken het hier, maar ja laf.
Ik weet niet of het een flutnummer is. Versta er niets van, weet ook niet de echte inhoud
en mooi vind ik het harde geschreeuw ook niet.
Moet dan ook snel afhaken vrees ik.
(Geef mij maar echt mooi gezongen bv. nu Engelse Christmas Carols in deze advent-Kersttijd.)
Ik vind het wel een aardig liedje, maar ook ik betrap me er op dat ik de vele herhalingen in het liedje erg snel zat ben…
Ik ben hier niet zo enthousiast over. Het begint zeker goed, maar de laatste twee minuten (van de drie minuten dat het lied duurt) zijn herhalingen! Dit is mij gewoonweg te simpel. Maar goed, ik hoop desalniettemin dat Nederland weer goed eindigt natuurlijk.
Ook in het buitenland heeft men na 1minuut genoeg van het nummer.
LOL @ Peter…. enkele honderden fans = heel het buitenland? Jij hebt heel Europa afgebeld? Doe toch niet alsof je alles al weet man, je maakt jezelf volledig belachelijk. Ga zo door zou ik zeggen 🙂
Petertje, is mamma soms niet lief voor je geweest?
Het buitenland (de fanatieke songfestivalfans) vond Calm after de storm ook saai.
Whyyyy oh Whyyyy WHYY WHYY oh zo zo zooo irritant Saaiii …saaiiii Saaai saaaiii …. Aijaaii Aijaaaiii
Ben erg enthousiast!! Vind het een goed nummer,catchy! Idd wel veel herhaling van “why”…maar is ergens ook de kracht van het nummer,waardoor het blijft hangen…ik zie het Eurovisie 2015 met het volste vertrouwen tegemoet! 🙂
Ehhhh..Peter..vorig jaar was je volgens eigen woorden zowat de ENIGE,die enthousiast was over de Common Linnets aan het begin…toen was men in het buitenland ook nog helemaaaaaal niet enthousiast…toen was dat geen graadmeter voor je,maar nu blijkbaar opeens wel…beetje dubbel he!!!
Een nummer dat zou kunnen winnen. Klinkt qua impact nog niet, het belangrijkste, als een absolute winnaar.Daarvoor mis ik een bepaalde gelaagdheid of bijvoorbeeld iets controversieels.
Ben het eens dat het naar het eind toe minder interessant wordt. We hebben nog vrijwel geen vergelijkingsmateriaal. Vindt het wel een gevalletje van “Waar twee honden vechten om een been gaat de derde….” waarmee ik aangeef dat ik het dus gewoon een goed nummer, geen liedje, vind dat bij veel mensen zomaar goed zou kunnen vallen.
Veel zal afhangen van de invulling van het ’totaalpakket’ en stageperformance.
Walk Along ??
ik zeg Walk Away, …good.bye bye bye bye zwaaai zwaaaiii zwaaaii