Stockholm live: Energieke Laura op weg naar finale
De Belgische Laura Tesoro sluit vandaag de vierde repetitiedag af. Als een van de weinigen dit jaar staat Laura met dansers op het podium. Het geheel komt zowel stoer als vrolijk over op beeld en het is duidelijk te zien dat er na Eurosong hard is gewerkt aan de act. Vocaal klinkt Laura samen met haar achtergrondzangers prima al is haar stem soms nog wat schel. Met de laatste startpositie in deze tweede halve finale is een finaleplaats zeker binnen handbereik voor Laura.
Lees ook: Douze Points 2016 [36]: België
Ik hoopte al op een goede rehearsal voor Belgie, Hopla! Be en NL samen naar de finale net als in 2013!
<3
Ik gun het hun zeer, zo’n heerlijk en opzwepend gezongen door een energieke zangeres.
België doet het dit jaar weer goed, zal mooi zijn Nederland en België in de finale..
Ja hoor. Finale voor de Belgen, en voor mijn part een hele hoge notering in de finale.
Een vergelijkbaar nummer met Finland, dat liedje vind ik persoonlijk beter, maar Laura Tesoro heeft wel veel meer uitstraling en een veel gunstigere loting.
Vindt het niet overtuigend, zelfs wat vals op deze beelden 50/50
Heel leuk voor België! Laura heeft ook een sympathieke uitstraling.
Zou echt te gek zijn BE,NL in de finale
Mij kan het niet boeien, klinkt niet echt lekker, finale zal moeilijk worden..
Gewoon super !!!!!!!!! heerlijk nr. Een top 10 in de finale.
Ja, heel leuk nummer! Mag/gaat zo naar de finale. BE en NL in de finale. Laura, zet m op!
Zal België de verrassing zijn? Ik denk dat het kan. Vind het fragmentje nu al aanstekelijk. Ik verwacht wel dat ze het vooral moet gaan hebben van het publiek. Ik mis bij Laura ‘star quality’, maar missch is dat ook ergens weer haar kracht. Gewoon ‘een normaal meisje’ dat uitstraalt dat ze plezier heeft. Top 5 in deze semi acht ik mogelijk.
Trouwens, er zit 1 NLse danser bij 😉
Maar waarom heeft zij niet al haar outfit aan voor volgende week?
Omdat dit een eerste, technische, repetitie is? 😛
Ik heb nog steeds niet zoveel met het liedje maar ik moet zeggen dat het optreden er leuk uitziet. Laura en haar team stralen uit dat ze er veel zin in hebben.
Wat de beelden betreft overtuigt België me nog niet maar aangezien haar voorgangers erg saai zijn zal ze als laatst optredende met een opzwepend catchy nummer wel doorgaan . Bedoel het niet fout , gun het de Belgen wel maar alles komt een beetje ouderwets over . Laura zelf is degene die hier de kar trekt , erg leuke zangeres.
Leuk moet door dit nummer – vrolijk en maakt me misselijk van blijdschap
Mwah, Another one bites the dus, het intro.
Ik heb nog steeds niets met deze bijdrage, maar het straalt wel wat uit, zeker na de de wat slome liedjes hiervoor vormt het een soort van uitsmijter.
Leuk hoor! Ik gun België zeker een finaleplaats met dit lekkere nummer, en ik denk ook dat ze er positief uitspringen.
Winner !
Never😭
En opeens is alles en iedereen positief omdat het België is. Begrijp me niet verkeerd, ik vond het vanaf het begin al een leuk liedje met leuke zangeres.
Maar alles klinkt zo positief als het over Nederland en België gaat en over andere landen wordt vaak negatief geschreven.
Ik hoop wel dat België de finale haalt.
Mag van mij nog winnen ook!
Hallo zeg, winnen… dat is dan wel echt de België-factor. Hoewel, dit is het soort nummer dat in Nederland ook uit een nationale finale zou komen rollen, in de categorie ‘gewoon lekker vrolijk’.
Er zijn een aantal nummers op het ESF die best indruk op me hebben gemaakt, en die ik meerdere keren heb beluisterd. Maar het zou moeilijk kiezen worden wie wat mij betreft dan de nummer 1 is. In dat geval gaat de winst wat mij betreft naar België. Dus.
Vind deze Belgische bijdrage steeds leuker worden. Fragmentje zag er goed uit! Kijk er dan ook niet raar van op als dit met gemak de finale haalt.
Finale wordt het geheid. Ziet er leuk uit, vrolijk, gezellig. Semi 2 en startplek spelen daarbij wel een grote rol. Nummer wordt nu blijkbaar leuker gevonden dus wie weet hoever het nog komt. Denk zelf dat het niet uitgesproken genoeg in stijl is voor een top 10 notering. Go België!
Ik zeg het eerlijk : het nummer is niet helemaal 2016. Maar: de act ziet er strak en cool uit. Eén van de betere!! Naar de finale met Belgie (hopelijk)