Douze Points 2017 [19]: Servië
Onder de naam Douze points 2017 stellen we dagelijks een deelnemer aan het komende Eurovisie Songfestival in Kiev aan je voor. Vandaag lied 1 van de tweede halve finale op donderdag 11 mei: Servië.
Deelnemer: Tijana Bogićević
Lied: In Too Deep
Tekst: Borislav Milanov, Joacim Persson, Lisa Desmond, Johan Alkenaes
Muziek: Borislav Milanov, Joacim Persson, Lisa Desmond, Johan Alkenaes
Beste klassering ooit: 1e in 2007
Van backing in 2011 naar de voorgrond in 2017. Zo kan de songfestivalcarrière van Tijana Bogićević momenteel omschreven worden. De 35-jarige zangeres was in de afgelopen vijftien jaar vooral een zeer gevraagd backing, maar nam solo ook diverse nummers op. In 2010 leverde dat een grote hit op. Daarnaast probeerde ze via diverse tv-programma’s solo verder te komen. Daaronder zat ook de Servische voorronde in 2009, maar dat leverde slechts een zeventiende plek op. Intussen is haar debuutalbum wel zo goed als afgerond. Die zou in het najaar moeten verschijnen.
Meer nieuws over de weg van het Servië naar Kiev vind je hier. Wil jij je mening kwijt over de inzending uit Servië? Plaats dan een reactie. Morgen in deel 20: Oostenrijk
Een heel degelijk nummer, de break vind ik zelfs erg mooi en leuk dat die enigzins Servisch klinkt. Ze zingt ook meer dan prima, al vind ik haar uitstraling niet fantastisch. Misschien moet ze nog een beetje wennen aan de voorgrond. Servië haalt de finale wel hiermee en als alles klopt kan het in de finale misschien de top 10 halen.
Klinkt als een nummer van Katy Perry maar wil nergens voluit gaan. Mist een rauw randje en blijft aan de flauwe kant.
Vind deze moeilijk in te schatten. Als finale dan ver van de top, lijkt mij. Te netjes.
Lekker nummer, klinkt ook een beetje Servisch. Vind alleen haar uitstraling niet echt geweldig. Mijn nummer 9
Goed nummer vind ik. Hopelijk doet ze het live ook goed. Mijn nummer 13
13-in-een-dozijn nummertje. Komt nergens echt op gang. Wordt denk ik gauw vergeten naarmate de avond vordert. Next please.
Dit nummer is gewoon prima. Lekkere instrumentele stukjes, hoop dat ze het live wat extra gaat laten knallen want die climax mist inderdaad lichtelijk.
Saai….Hoor iedere keer falling so deep i.p.v too deep. Hoor dit gelukkig maar 1000 keer. .
Wat is Servisch aan dit lied?? Klinkt in mijn oren net zo “Zweeds” als tig andere nummers. Niet aan mij besteed dit repetitief niemandalletje.
Aardig nummer, dit kan door de mand vallen of positief met goede staging opvallen.
Erop of eronder dus. Mijn nr 20)
De Serviërs hebben hun nummer eens een keer in het buitenland gekocht en dat is te merken. Het hele karakteristieke van de meeste Servische inzendingen is nu onvindbaar en daardoor klinkt het inwisselbaar en vrij anoniem. Het is geen slecht nummer, maar of het opvalt in een reeks van 18 is voor mij de vraag. Ik zou er de telefoon niet voor pakken.
Wel aardig maar niet meer dan dat
Aardige bijdrage, klinkt niet vervelend, met wat puntjes hier en daar moet het net de finale kunnen binnen fietsen..Als ze die hebben gehaald kan het nog wel eens top 10 worden door alle votes hier en daar maar ik zal hier niet voor gaan bellen.
Goed poplied wel, maar ik vind het verder niet bijzonder genoeg. Dit zou Servië naar de finale moeten brengen om daar in ieder geval buiten de top 10 te eindigen. Ik vind het meer een middenmotor. 15/43
Het gaat er mee door; niet goed maar ook niet slecht. Voor mij is het ook een outsider wat het bereiken van de finale betreft. Mijn nr. 21 dit jaar.
Dit nummer is te gewoon. Valt niet op.
Ik vind het best een aardig nummer.
Ik vind het ook ‘best aardig’. Tegelijkertijd weet ik ook dat ‘best aardig’ niet tot grote puntenaantallen leidt. Bijna alle Nederlandse inzendingen in de periode 2005-2012 waren ‘best aardig’.
Ik ben niet dol op deze 20 in een dozijn inzending van Servië. Ik vind er niets Servisch aan. Doe mij maar de mooie Balkan ballades !!
Precies Ria.
+1)
Helemaal mee eens.
mwoh…… ook hier geldt, na beluisteren ook meteen weer vergeten, beetje saai, voorspelbaar en dat terwijl Servie in het verleden geweldige bijdrages gestuurd heeft. Maar ja, het kan niet ieder jaar feest zijn zullen we maar zeggen.
Helemaal mee eens. Langzame versie met haar man vind ik leuker: https://youtu.be/ds1OeDkpLm4