Benny Cristo brengt Omaga naar Rotterdam
Benny Cristo reist in mei met het nummer Omaga af naar Rotterdam om Tsjechië te vertegenwoordigen. Hij zou vorig jaar al deelnemen met Kemama. De Tsjechische omroep wees hem voor dit jaar alsnog aan. Hij leverde drie nummers in bij de selectiecommissie waarna de keus viel op Omaga dat werd geschreven door Filip Vlcek en Benny Cristo zelf.
Achter Benny Cristo gaat Ben Cristovao schuil. Hij heeft een Tsjechische moeder en een Angolese vader. In 2009 brak hij door en een jaar later volgde zijn debuutalbum. De teller staat inmiddels op vijf albums. In 2019 stond hij voor en uitverkochte O2 Arena in Praag waar 15.000 bezoekers waren. Vorig jaar organiseerde de omroep een internetselectie waaraan zeven kandidaten deelnamen. De keus viel toen op Cristo en zijn Kemama waarvan verschillende versies werden uitgebracht.
De Tsjechen zitten in de tweede halve finale op donderdag 20 mei.
Dit is niet mijn genre maar heb het een kans gegeven. 2x beluisterd maar het maakt op mij geen enkele indruk .
Met stip op 1, erg lekker (voor oog en oor)
Ook niet mijn genre, ik vind het niet goed en niet slecht, doet me niet zoveel.
Dit is ook niet mijn muziek maar ik vind het wel leuker dan zijn lied van vorig jaar,
My god, wat saai. Boeit me werkelijk geen seconde.
Best een lekker nummer al vond ik Kemama muzikaal meer forward en origineler. Kan zo een willekeurige hitlijst in om daar een paar weken in de top 10 te blijven hangen. Finale lijkt me zeker. Leuke gozert.
Bagger van het zuiverste soort. Van de nummers die tot nog toe gekozen verdient enkel het Franse nummer wat mij betreft een ruime voldoende.
Dramatisch Eurovisie-jaar dus, zoals ik al eerder zei.
Ben ik het helemaal niet mee eens. Ik vind het meeste van wat nu gekozen is juist sterk. Veel is uitgesproken en in een bepaalde richting / bepaald genre; dat hoeft je smaak niet te zijn, maar ik vind allemaal best goed.
Ik verwacht nog veel meer goede inzendingen. Ik denk juist dat het een sterk jaar kan worden. Dramatisch zou ik allemaal niet willen noemen en zeker niet nu al; we hebben het gros nog niet eens gehoord.
Lekker liedje
Heb hier niet veel mee. Maar het is niet slecht en leuk dat het erbij zit.
Beetje saai liedje, ene oor in andere uit. Ben wel benieuwd of ‘ie überhaupt naar Rotterdam kan/mag afreizen. Momenteel slaat corona keihard toe in Tsjechië.
Haha. Sure. Bangmakerij slaat enorm toe bedoel je
Als ie negatief getest is, lijkt mij dat er niks aan de hand is.
Jij heet zeker Willem Eng(el)?
Ja, dat kan. Gewoon die bubbel in. Als het met sport kan (Tour de France, schaatsen, tennis), dan moet het ook met het songfestival lukken. Ik heb het dan niet over per se publiek, maar over dat je veilige bubbels kan creëren met artiesten en hun delegaties, afgesloten van de rest.
Mee eens, Max Mark.
Nope. Gaat hem niet worden. Zeker niet live. Next.
Fijne pop song!
Weer een mislukte poging om mee te liften op de hedendaagse populaire muziek. Ik vind er heel weinig aan. Nummer wat je zo weer vergeten bent.
Doet mij spontaan aan Janice uit Friends denken.
Wat is dit erg zeg ! Slecht lied en zeer matige zanger !
Rommelige compositie, vind Kemama iets beter, maar beide geen hoogvliegers. Streep door Praag.
Ik sluit me aan bij de mening van Dick.