8 mei Nieuwe special van Beste Zangers Songfestival
Ook dit jaar is er weer een Songfestivalspecial van Beste Zangers. Jan Smit ontvangt Tania Kross, Rolf Sanchez, Romy Monteiro, Stef Bos, Buddy Vedder en Glen Faria die samen een unieke Songfestivalsfeer creëren. Zij zingen allemaal op geheel eigen wijze verschillende nummers door de decennia van het Songfestival heen. Beste Zangers Songfestival 2021 is op zaterdag 8 mei om 21.25 uur bij AVROTROS te zien op NPO 1.
De artiesten van deze Songfestival special zijn geen onbekenden van Beste Zangers. Tania Kross, Glen Faria, Stef Bos en Rolf Sanchez zagen we eerder schitteren in het programma. Tania Kross deed eerder aan het programma mee in 2017. Glen Faria, zanger en songwriter van hits zoals Duurt te Lang en Zij weet het, deed eerder in 2018 mee. Rolf Sanchez was in 2019 in het programma te zien. Stef Bos zat in de afgelopen editie van Beste Zangers van 2020. Het nummer Door de Wind schreef Bos voor de Belgische inzending van het Eurovisie Songfestival in 1989. Buddy Vedder bekend als presentator, zanger en acteur, verzorgde in 2019 het commentaar bij de 17e finale van het Junior Songfestival. Vedder doet voor het eerst mee aan het programma. Ook zangeres, musicalster en presentatrice Romy Monteiro zien we voor het eerst in Beste Zangers. Monteiro presenteerde in 2017 het Junior Songfestival. In deze special vertalen de zangers verschillende nummers van het Songfestival in hun unieke eigen stijl vanuit een knusse huiskamer vanuit een boerderij in Limburg.
Op dezelfde avond is op SBS6 de Songfestival Quiz te zien met Gerard Ekdom en Beste Liedjes Songfestival met Jeroen van der Boom. (Foto: AVROTROS)
Ik hoop dat ze eens kiezen voor wat andere goeie nummers dan weer de standaard songfestival riedels. die in dit soort programma’s vaker voorbij komen.
Zeg dat wel. Ajb geen eres tu, euphoria, volare en al die andere bekende meuk.
Ja dat hoop ik ook inderdaad. Er zijn zoveel mooie liedjes op het ESF geweest. Het zou erg leuk zijn als ze eens wat anders gaan zingen dan de geijkte winnaars die we al zo veel hebben gehoord. Maar ik kijk er wel naar uit. De vorige afleveringen vond ik toch wel erg leuk.
Ik moet zeggen, de vorige keer vond ik Emma Heesters die Corry Brokken deed erg verrassend en dat Maywood voorbijkam, door Kim Lian
Ik had Buddy gekozen als presentator ipv Jan, helaas voor Buddy heb ik het niet voor het zeggen.
+1
Mee eens. Ik heb hem destijds ook al meer dan eens genoemd. Maar dit laat zien dat niet altijd kwaliteiten bepalend zijn in de showbizz, maar vaak het ons-kent-ons-element.
Waarom niet de ‘oud’ deelnemers hun nummer in een 2021-jasje opnieuw te laten uitvoeren. Lijkt mij eigenlijk veel leuker en interessanter dan dit..