Daði Freyr geeft concert in Utrecht [upd]
De nummer vier van het afgelopen songfestival, Daði Freyr, komt voor een tweede concert naar Nederland. De IJslandse zanger treedt, zonder zijn groep, op 2 mei 2022 op in TivoliVredenburg. Dat meldt het Utrechtse muziekgebouw vandaag op hun website. De kaartverkoop voor het concert van Freyr is al gestart. Een toegangsbewijs kost 21,50 euro. Het concert duurt van 19.00 uur tot 23.00 uur.
Een eerder concert op zaterdag 30 april van de Ijslander in de Amsterdamse Melkweg is al uitverkocht, net als het concert van Barbara Pravi, de nummer twee van het Eurovisie Songfestival op 28 maart in dezelfde zaal.
upd: Ook het concert in Utrecht is inmiddels uitverkocht.


21,50 is een koopje.
Zullen ze nu nog steeds in Nederland zijn omdat een van de bandleden corona heeft of had. Neem aan dat ze niet eerder terug kunnen.
Het is hier bij mij aan de overkant en inderdaad niet erg duur maar 4 uur is mij iets te lang.
Ja, zou mij ook teveel van het goede zijn.
Over een paar weken is men deze groep alweer vergeten, zoals bij vele deelnemers.