S10 zingt songfestivallied vanavond bij ‘Matthijs gaat door’ [upd]
De Nederlandse songfestivalinzending ‘De Diepte’ van S10 zal zaterdagavond voor het eerst live te horen zijn in het NPO1 programma ‘Matthijs gaat door’. De show begint om 21.58u, direct na de finale van ‘Wie is de Mol’. Cornald Maas is ook één van de gasten in de show.
S10 stond vrijdag, een dag na de presentatie van haar Songfestival-inzending ‘De Diepte’, meteen op 1 in de Spotify Top 50 van Nederland met ruim 216.000 streams. Niet eerder debuteerde een Songfestival-nummer op nummer één in de dagelijkse Spotify-lijst. Op YouTube werd de videoclip de eerste dag al ruim 600.000 keer bekeken.
Donderdagavond was S10 te gast bij Jinek op RTL4. Een fragment van dat interview:
Leuk, ook haar interview bij Jinek vond ik goed. Ik hoop dat ze goede geluidstechnici heeft. Iedereen gaat hier natuurlijk kritisch naar kijken 🙂
Dat hoop ik ook. Bij de studio-opname heeft de producer best wat gedaan met de stem. Heel mooi. Maar nu moet ze het helemaal alleen doen. Ben benieuwd.
Sterkte meid.. Sterke tekst.. Succes
Ik ga het later bekijken👍
Hoorde net een korte preview van Mathijs en dat klonk helaas niet heel goed…. straks de rest nog maar eens luisteren.
Dat hoorde ik ook inderdaad… Ben heel benieuwd.
Dat klonk best vals ja, hopelijk valt de rest mee
Als mensen nu nog niet overtuigd zijn.. wat een topperformance. Als dit een voorbode is van de lichtshow in Turijn, dan wordt het prachtig.
De lichtshow was inderdaad wel mooi
Prima uitvoering !!
Viel me uiteindelijk mee ja, al kan het vocaal zeker nog veel beter. En heb liever dat ze met een microfoon standaard zingt. Lasers mogen blijven!
Ik ben niet zo’n fan van zoveel lasers bij dit nummer, sereniteit zou ik veel mooier vinden
Inderdaad geen microfoon in de hand, leidt teveel af, maar ik vermoed dat ze zich daar comfortabeler bij voelt
Klonk fantastisch!
In de preview leek het inderdaad een beetje vals maar het was uitstekend. Moeilijk nummer om te zingen maar het klonk fantastisch!
Paus bas zero points
De paus doet niet mee, Rene. Gelukkig doet S10 wel mee, inzending waar we trots op mogen zijn.
Mooie licht show Stien was wel wat nerveus. Nummer vind ik geweldig!
Pays bas zero points
Wie is Paus bas? Doet t Vaticaan ook mee???
Klonk prima. Dit was met live band. In Turijn straks de strakke muziek productie. En mooie regie. Ik heb vertrouwen dat dit een top 10 kan halen.
+1
Zeker weten.
Heb het 2 x met koptelefoon beluisterd en het was ondanks de preview prima in orde, in tegenstelling tot de video zat er minder galm op en klonk het in mijn beleving minder “vol”. Maar ze blijft vocaal overeind! Met een goede staging en de oorspronkelijke muziektape en ik hoop ook die lichte galm erop komt het helemaal goed in Turijn.
Ik hoop dat ze backings meeneemt die invallen bij het refrein zodat die nog meer power krijgt.
Backings op tape zijn ook toegestaan.
Nou dan maar met 200 miljoen kijkers de koptelefoon op op 10 mei. Leuk voor de Nederlandse markt als je er van houdt, meer is het niet.
Prachtige uitvoering bij Matthijs van Nieuwkerk.
Dit moet naar de finale kunnen!!
Wiwibloggs was al zeer enthousiast…!
Classy song , artist. Top 5.. best song till now!
Nu nog werkelijkheid in Turijn!
Meeste YouTube reviews zijn allemaal positief en enthousiast .
Hopelijk zien we ook dat terug ..!
Betreft de bookmakers… die verdienen veel geld altijd en we gaan zien of we bij hun ook nog stijgen.
In een andere online systeem stond Nederland op de 3e plaats.!
Maar er moeten nog landen komen met hun lied en natuurlijk zal ook veel afhangen van de definitieve uitvoering!
Go S10!👍
Ik wil even iets zeggen over de bookmakers. Toen Duncan won konden wij als nederlanders nog “wedden” op het nummer van je keuze. Ik heb best verdient aan Duncan moet ik zeggen 🙂 Nu heeft onze regering besloten dat gokken op het SF niet mag. Als Nederlander wordt je dus bij alle wedkantoren geweigerd. De Belgen ,Engelsen en vast de rest van Europa mag vrijuit gokken. Dat levert bij de bookmakers dus automatisch een achterstand op voor elke Nederlandse inzending.
Het zegt genoeg dat de Engelsen bijna altijd hoog staan bij de bookmakers, maar meestal laag eindigen. Bookmakers laten misschien een trend zien, maar dat zal dan pas zijn als de repetities begonnen zijn.
Dat ander systeem was Eurovision scoreboard waarin fans hun favoriete lijstje kunnen maken.
Ik heb die preview niet gezien. Net wel de live performance en boy wat was ze goed. Dit komt zo binnen!
Een klein minpuntje. haar hand waarmee ze dr microfoon vasthield bewoog wel heel erg. dat leidde wat af,
Dat is op te lossen door een standaard er neer te zetten
Maar god wat kan die meid emoties overbrengen zeg, En dat op dr 21ste. Klasse!
Ook ik heb haar optreden met koptelefoon beluisterd en S10 zong het perfect. Niets dan lof!
Ik vond het een prachtig optreden, indrukwekkend.
Top!!
De 1e halve finale is zo slecht, wordt lastig om 10 slechte nummers te kiezen.
Dan moet het toch juist makkelijk zijn??
Peter is zich aan het indekken, hij voelt al aan dat S10 naar de finale gaat, maar dan ligt het natuurlijk aan de anderen…beetje zwak
Ze gaat helemaal niet naar de finale, nummer voor Sterren.nl Top 25, meer niet. Emotieloos gezongen, doet internationaal niets en ja het is een hele slechte 1e halve finale en helaas gaat Oekraïne winnen.
Het is nog maar de vraag of Oekraïne überhaupt straks mee gaat doen; als de situatie onverhoopt verder escaleert zeker niet. Ik heb begrepen dat 3 leden van het Kalush Orchestra mee zijn gaan vechten in de oorlog. Hopelijk zijn ze er straks gewoon bij.
Die 1e plek bij de bookmakers is natuurlijk puur gebaseerd op het nu heersende sentiment, zonder dat zou dit ergens in de middenmoot staan. Hoop in ieder geval niet dat dit alleen door sympathy votes de overwinning binnen gaat slepen.
Vreselijk!!!Word er helemaal depri van.
Heb je liefdes verdriet dan
Van mij mag ze wat meer bewegen en meer emotie laten zien. Maar wat ik nu heb gezien is al een goede basis voor Turijn. Stem klinkt sterk.
Dikke prima! Gelukkig een representatieve video voor op de socials van deze live première in ieder geval.
Ze is gewoon heel goed, lef dat ze het in het Nederlands zingt, dark horse om te winnen!
Gewoon trotst als ze het niet goed gaat doen in Turijn!
Het doet mij weinig helaas. Nummer is niet zo depri als
ik had verwacht, maar het valt in geen enkele zin op. Zangeres heeft alleen totaal geen charisma, en haar stem is vlak en beslist niet bijzonder. Beetje een “buurmeisje van hiernaast”. Ook vind ik dat dit stukken beter was overgekomen in het Engels. Als dit al in de finale komt is dat alleen dankzij een opvallende act en bij gebrek aan beter.
Ja hoor en dan gaat engels zingen helpen, briljante opmerking!
En nui n je eigen woorden Bandido i.p.v. het nawauwelen van iemand met een snor. Ben het eens, behalve dat Engels, ook dan niks bijzonders. Waarom niet toegeven dat het Sterren.nl Top 25 materiaal is, iets waar onze Jan zich bij thuisvoelt
Ze zong het goed maar veel heb ik er niet van verstaan, ligt misschien aan m’n dove kant🤔
Indrukwekkend optreden bij Matthijs, ook een leuk gesprek met haar. Volgens mij mag sportpaleis Ahoy zich alvast verheugen op……………..
Wat een mooi optreden, ik vind “De Diepte erg mooi.
We staan nu op 13 bij de bookmakers, wow! Niet slecht. Camerashots, setting, licht etc prima in orde bij Matthijs. Op YouTube vrijwel ook iedereen enthousiast. Kan nog voor een verrassing zorgen dit jaar.
Yes, bookmakers lijkenn ook te geloven in onze inzending: na een daling na de release van 16 naar 20, nu op plek 13!
Inmiddels op 11 en bij Oddchecker op 7
Over de bookmakers gesproken, ik vroeg mij af waarom het Verenigd Koninkrijk zo hoog staat, in de top 10, terwijl er nog geen nummer bekend is, het zou in dat geval op basis van de gemiddelde resultaten van de laatste jaren zijn, maar daarin hebben ze juist heel slecht gescoord.
Dat geldt ook voor Zweden, Griekenland en België, gebaseerd op gebakken lucht, maar sinds jaren ineens leidend voor een heleboel volgers hier. Jarenlang moest men er niets van weten, maar ineens heilig verklaard.
Na deze week zoveel bagger te hebben gehoord van Roemenie, Denemarken, servië Duitsland en zelfs Frankrijk waardeer ik S10 steeds en steeds meer. het lied laat me niet meer los en is echt geweldig. Heb weer het zelfde gereserveerd gevoel als toen Ik Duncan voor de eerste keer hoorde, kippenvel en …het kan niet waar zijn. S10 wordt steeds en steeds beter. De reviews van buitenlandse fans is meer dan lovend. Ben oivertuigd dat S10 zeker de finale haalt en in de top 5 gaat eindigen!
Heel gaaf vormgegeven optreden. En goed gezongen. Ik zou de ooeeh en aaah’s nog wat aanzetten zoals in de studio versie. Maar verder helemaal top
Uitstekend optreden van S10. Met De Diepte, die deze week is uitgeroepen tot Top Song op NPO Radio 2 en Megahit op NPO 3FM , klimt S10 van 16 naar 13 in de Odds. Wederom nummer 1 in Spotify Top 200 van NL.
Het festival heeft totaal geen betekenis behalve dat van het valse sentiment. Oekraïne wint.
Als dat gebeurt valt in 1 klap de geloofwaardigheid van het songfestival weg.
Ik weet bijna zeker dat dat gaat gebeuren, met name bij de jury’s zie ik Oekraïne wel de meeste punten halen
Geweldig goed optreden.
Top 10 wordt steeds meer een zekerheidje.
Ik begin er ook steeds meer in te geloven.. met een mooie staging gaat S10 met gemak naar de finale om daar een mooi (Top 10) resultaat neer te zetten..
Finale moet zeker kunnen, daar hoeft ze weinig moeite voor te doen.
Blij dat iedereen hier vrij eensgezind is over de kwaliteit en kansen van dit lied. Afgezien van de bekende zuurpruimen en azijnpissers (nee, ik noem geen namen, iedereen kan ze zelf wel invullen.)
Dit optreden bewijst in ieder geval – aan diegenen die daar aan twijfelden – dat haar optreden live overeind blijft. De staging zelf kwam uit de koker van het programma, het blijft nog afwachten hoe het plaatje er straks in Turijn uitziet. De commentaren bij deze video en de official music video bewijzen dat het vooral Nederlanders zijn die vallen over het feit dat het niet in het Engels is en dat er te veel dadada’s en oohs en aahs inzitten. De buitenlanders (en dat zijn degenen van wie we straks de punten krijgen) vinden het bijna allemaal een prachtig pluspunt.
Netjes gedaan. Al is dit soort monotone muziek niet het uitgangspunt waarvoor ik ESF kijk.
Italië met hun fenomenale inzending is waarschijnlijk heel gelukkig dat Ukraine gaat winnen.
Geweldig optreden. Heel indrukwekkend!
Heel duidelijk is dat S10, net als Duncan en Anouk, donders goed weet wat ze wil, zonder dat ze daarbij niet vergeet wat momenteel trendsettend is in de (wereldwijde) popmuziek. Ze drijft haar eigen zin door, maar blijft daarbij in het gareel van de competitie……het grote publiek. En dat is belangrijk. Haar persoonlijke smaak……..is heel erg de smaak van nu-pop, van wat jongeren -25 momenteel gaaf vinden (Mahmood, Billie Eilish, Blanche, om maar wat namen te noemen). En dat is belangrijk, vooral bij de televoting.
Ook wil ze zélf donders graag. Ze dringt zich, bij monde van Cornald, letterlijk op aan AVROTROS. Juist omdat ze 200% gelooft in haar kunnen. Natuurlijk zit hier ook een beetje Duncan-inspiratie bij, maar ze doet het toch maar.
Dat komt niet alleen tot uiting in haar artistieke voorkomen, maar ook in het team waarmee ze zich omringt. Vergeet niet, songfestival-2021-regisseur Marnix Kaart neemt over van Hans Pannecoucke. En dat zie je hier toch al een beetje ontstaan. Wie vorig jaar in Rotterdam de opening en interval acts heeft gezien, weet dat Team NL dit met augmented reality en lasers ff-ing goed in beeld heeft gebracht. MTV USA-waardig en Grammy-waardig. Zelfs ‘Arcade’ uit de interval act vond ik zowaar nog indrukwekkender in beeld gebracht dan in 2019, en dat zegt dan al best iets. Dan gaat de selectie-commissie, nu met S10 voorop ook denken van: “Hmmm, wrom kunnen we dat niet doen met de eigenlijke inzending?”.
2021 was absoluut een echeck. Maar 2019, en ook de frustratie van een gecancelled songfestival in 2020 en niet helemaal volop Rotterdam kunnen presenteren zoals je wil, ligt nog vers. En dat zorgt nu voor motivatie en deze zeer goede start. ‘Men’ is er zich van bewust dat we nu moeten doorpakken. Met S10 voorop. Ik denk dat het optreden in mei in de hockeyhal van de Winterspelen van 2006 nog best indrukwekkender kan worden dan wat we hierboven hebben gezien.
Gaan we winnen? Dat denk ik niet. Maar een prachtige 7e plaats? Waarom niet??
Ik vond 2021 niet ‘absoluut’ een echec. Nadat het festival in 2020 niet doorging, was het heel chique van AvroTros om dezelfde artiest weer mee te laten doen met een nieuw nummer. Dat de selectiecommissie daarmee afweek van het gebruik om het beste ingestuurde liedje te kiezen, dat was in dit geval heel begrijpelijk. Bovendien een gedurfde liedkeuze, een mooi statement, en bepaald geen afgang. De organisatie zal ook niet echt hebben zitten wachten op het hosten van een derde festival in 2022.
Eens, Bert!
+1
Echec in de zin dat je helaas toch niet een songfestival kan organiseren zoals je zou willen. Geen Euroclub, geen leuke excursies voor de artiesten. Qua TV-registratie zette AVROTROS absoluut een nieuwe standaard, waar RAI nu uit kan putten, mét onze mensen. Maar buiten dat bleek juist daarom festival 2021 toch nog een financieel succes. En ik denk dat AVROTROS het echt nog een keer wil organiseren, maar nu met alle tierelantijnen erop zoals dat pre-Corona kon.
Dat gezegd hebbende, dit was niet echt de hoofdstrekking van mijn epistel 😊. Fijn om een team van professionals bezig te zien voor S10.
In Rotterdam heb ik tijdje met Marnix gepraat. Hij vertelde dat augmented reality werd gebruikt bij opening- en pauze acts en bij land aanduiding, maar niet bij de liedjes. Ik weet niet of dat in Italië wel kan….
Voor wat het waard is (maar wel leuk om te zien!!): nu bij de odds op Eurovisionworld op plek 12 en op oddchecker.com op numero 9.
Ik had het ook net gezien; langzaam maar zeker kruipen we richting top 10. Ziet er, vooralsnog, hoopvol uit!
Uitvoering bij Matthijs was prima, kan straks met een mooie staging alleen nog beter worden.
Ben benieuwd!
7 op oddchecker.com nu. Weet niet precies wat het verschil is met het overzicht op Eurovisionworld (daar op 12). Het lijken dezelfde brokers te zijn. Dus ik hou me vast aan die 7 😂😂
Cool bet staat nog te hoog in vergelijking met de andere.
Bij Oddchecker op No. 7 nu…
Je loopt het risico dat mensen een ander soort staging dan de mooie licht en lasershow dan die van van de week als minder ervaren.
Bij Jeangu vond ik de meer etnische sfeer van de clip veel pakkender en passender dan de uiteindelijke staging.
100% finale, onbegrijpelijk dat landen hoger staan die nog niet eens het nummer hebben uit gebracht….
Dat komt omdat bij Zweden verwacht wordt dat de gedoodverfde favoriet Cornelia gaat winnen. Bij VK gaat gerucht dat Sam Ryder met Space man gaat.
Omg, nu 11. Morgen staan we in de top 10 @ bookmakers, geweldig!!!
Grappig jarenlang werdchier gezegd , trek je niets aan van de wedkantoren, nu is iedereen ineens lyrisch en wordt het voor waarheid aangenomen en is dit leidend , hoe de wind waait waait mijn rokje.
Zojuist bij escodds gestegen naar 9. Ik keek 10 minuten geleden ook en toen stond ze nog 11e
“This is good, this is nice, this haunting and gorgeous..”
https://youtu.be/rC1mNl1hUaU
“na na na na na ” –> “I LOVE this part”
https://youtu.be/763X_e-pZBw
En we staan op plek 7 bij bookmakers 🙂 Gaat hard!
Hallelujah, lang leve de bookmakers anno 2022
Stien staat nu ook op Eurovisionworld in de top 10!
Ze is zojuist gestegen naar plek 9 bij Escodds en bij Oddcheccker op een 7e plek.
Met Escodds bedoel ik Eurovisionworld
Hallelujah, ben zo blij met de wedkantoren
Vreemde censuur wordt hier soms toegepast
Constant gal spugen mag maar iemand daarop aanspreken niet?
Dat mag zeker maar negeren werkt beter.