Zwitserse omroep onthult podium en logo
De Zwitserse omroep SGR SSR en de EBU hebben het logo en het podium onthuld voor het komende Eurovisie Songfestival in Basel. Het ontwerp van het podium is voor de 9e keer in handen van Florain Wieder. De presentatoren voor de drie shows worden begin 2025 bekendgemaakt.
De kaartverkoop voor de shows start op woensdag 29 januari via het verkoopkanaal: https://www.ticketcorner.ch/. Als je interesse hebt in tickets dan kun je vanaf vandaag tot 10 januari inschrijven. Kaartprijs varieert van 40 CHF voor een middagshow tot 350 CHF voor een ticket voor de grote finale. (Foto’s: SGR SSR)
Wow zitten we in de bergen in 1989 was het podium veel kleiner
Bijna €375 voor een kaartje in de finale, bespottelijk!😵😩
Ik blijf thuis dan zit je in de zetel dan hoor je en zie je ook alles
Ik vind het er mooi uitzien maar de prijs voor een finalekaartje vond ik echt op zijn Zwitsers…. Duur! Dan maar thuis voor de buis.
Met zijn Zwitserse roots is het geen verrassing dat Florian mocht ontwerpen wederom. Ach, vast weer veel mogelijkheden om elk optreden uniek te maken. En hij heeft mij met zijn ontwerpen nooit teleurgesteld. Nu vooral benieuwd wie voor Nederland daar zal staan
ach wat leuk, weer een jaar, nu loopt er iemand rond in de wereld die nog niet weet dat hij/zij/hen op 17 mei gaat winnen, heeft toch ook iets magisch, na weer 2 weken met misschien hier en daar een rel ..
Ik vind het podium erg mooi maar ik blijf ook lekker thuis. Maar ik wens de mensen die kaartjes willen bestellen veel succes en in mei veel plezier in de arena.
Ik ook lekker voor de buis
Douwe BoB staat in Afas op 16 mei, halve finale songfestival is op 17 mei: dus hij gaat niet voor NL naar het songfestival…
Misschien nog een grote koekoeksklok in de achtergrond. Als ik de bergimpressies wegdenk toch best inwisselbaar met eerdere edities. Ziet eruit alsof het goed gaat komen maar ik mis voor nu wel persoonlijkheid.
De kaarten zijn niet duurder dan in de laatste paar jaar.
Ik blijf heerlijk thuis. 375 euro, terwijl 75% op band staat, vind ik behoorlijk duur. Natuurlijk zit ik wel voor de buis.
Het logo is supersaai. Decor niet heel spannend, eerder kil.
Ik vind het niet kil hoor
Nogal moeilijk om een gefundeerd oordeel te vellen op basis van een foto. Ik vind het wel fijn dat er weer eens wat eigenheid zit in het decor en het dus niet louter de zoveelste gigantische ledwall is. Haakt met dat gebergte ook mooi in op het decor van ‘89.
Ja ik zei het direct we zitten in de bergen
beste Maria de halve finalen is niet op 17 mei zoals jij zegt maar de finale de halve finales zijn op 13 en 15 mei