Gustaph viel flauw na overwinning Eurosong

Dit vind je misschien ook leuk...

18 reacties

  1. Ikkie1988 schreef:

    Overdrijven is ook een kunst

  2. inez schreef:

    ik ben normaal waarom kraakt jij artiesten af die succes hebben amai zure mens

    • Dick schreef:

      Hij geeft slechts een mening. Je kunt er ook niet op reageren. Laten we hier es proberen dit jaar normaal te doen hier!

    • Ikkie1988 schreef:

      Ik kraak hem niet af… het enige wat ik zei is dat het wat overdreven is om flauw te vallen als je naar esc mag…

      Als jou Nederlanders niet aanstaat blijf dan lekker weg van dit forum

  3. Br@m schreef:

    Inmiddels staan er stukjes van de eerste 4 nummers van Eurosong online:
    https://eurovoix.com/2025/01/13/%f0%9f%87%a7%f0%9f%87%aa-belgium-first-eurosong-2025-song-snippets-released-jury-revealed/
    Alle 4 nummers vind ik uiterst matig en het meest vreselijke vind ik hun kleding; waar koop je in hemelsnaam dat soort curiosa…..

  4. Ria NL schreef:

    Ik heb de kleine stukjes ook gehoord en het stukje van Leez vond ik het beste. Ik ben benieuwd naar de hele liedjes

  5. riccardo schreef:

    Blij dat wij niet van die voorrondes hebben als ik het zo bekijk. Van deze vier heb ik het meest met Pull up als ik de mogelijkheden qua entourage er zelf een beetje bij bedenk.

  6. Samson schreef:

    Van de vier korte fragmenten, is er ook nog niets dat mij echt bijblijft….maar is ook heel moeilijk bij een kort stuk en een basic opvoering. Het echte resultaat gaan we pas bij de finale kunnen beoordelen.
    Wat mij wel opvalt is dat Lenn mij enorm tegenvalt van zang. Het nummer past niet bij zijn stem. Ik keek er misschien te hard naar uit omwille van zijn grootvader. Vind zijn kostuum wel mooi…van de andere ook, het mag wel iets hebben.

    Ik kijk uit naar Red Sebastian, daar ligt momenteel mijn hoogste hoop op.

  7. Tut Hola schreef:

    Ik vond die Gustaph nog wel leuk maar dat gemekker van deze eerste vier kandidaten stemt mij weinig hoopvol. Wat erg dit zeg!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *