Jonas Lovv moet choreografie aanpassen
De Noorse deelnemer aan het Eurovisie Songfestival, Jonas Lovv, moet van de EBU de choreografie aanpassen bij zijn lied ‘Ya, Ya,Ya’. De uitvoering zou te sexy zijn meldt de Noorse zender TV2.
De zanger heeft aangegeven dat het om een kleine aanpassing gaat en dat hij in samenspraak met de Noorse delegatie heeft besloten om aan het verzoek te voldoen.



Te sexy? En die act van Duitsland dan? Op hun uiterlijk afgaand zouden die vrouwen meer kunnen verdienen op de Reeperbahn in Hamburg of de Kurfürstenstraße in Berlijn. Weer gevalletje meten met twee maten.
Het gaat over de act uit Noorwegen, niet Duitsland, Robbert. Ik ben niet gediend van deze vrouwonvriendelijke opmerkingen. Vrouwen met een een uitdagende act worden altijd in een hoek gedrukt. Sexy? Dan gelijk hoerig. Bij mannen is het stoer. Nogmaals, het artikel gaat over een man uit Noorwegen. Hou het daarbij alsjeblieft.
+ 1
Waarom mag een man dan niet uitdagend of hoerig zijn?
Robbert-Rotterdam…..eens!
En of dit nou vrouwonvriendelijk is of niet……tegenwoordig mag je überhaupt niets meer zeggen of doen en een vrouw raakt al in paniek en doet aangifte.
Kijk naar deelnemers uit Spanje (Slomo) of Cyprus (Fuego)…..sorry maar daar valt over hun kleding en act toch weinig vrouwvriendelijks te zeggen.
Ik mag zeggen wat ik wil, net zoals jij dat mag. Ik heb 100% het recht om mijn indrukken te beschrijven, een vergelijking te maken en mijn oordeel te geven. Er is soms een dunne lijn tussen sexy en hoerig.
Het is voor de EBU geen enkel probleem als de dames al hun lichaamsdelen breed ten toon spreiden met bijpassende wulpse bewegingen. Seks scoort bij Eurovisie, muziek is grotendeels van ondergeschikt belang.
EBU is gewoon preuts aan het worden!
Neen, het toont vooral hoe de naam (al lang) niet meer de lading dekt. Het enige wat nog telt, is een opvallende staging. Of je een goed lied hebt of kan zingen of niet, doet er niet meer toe. En dat frustreert mij alsmaar meer.
Ik blijf bij mijn eigen mening: EBU is gewoon preutse organisatie!
+1
Eens met Robert-Rotterdam. Ik kan mij niet voorstellen dat de act van Noorwegen sexier zou zijn dan UK 2024. Olly in de kleedkamer……of Finland vorigjaar. Erika de een giga microfoon liet klaarkomen….
100% eens!
Weet niet precies wat ze dan bedoelen. Kan zijn dat hij ergens soort van, Rock & Roll, naar zijn kruis grijpt? Ik ga het niet checken.
Moet niet gekker worden mensen!
Ieder nadeel heb z’n voordeel; ik heb vandaag n.a.v. dit topic voor het eerst dit lied gehoord/gezien en ik vind het, buiten verwachting, een leuke, pretentieloze bijdrage.
De man kan zingen en heeft een goede podiumpresence.
Ik word er vrolijk van. Dus op de valreep nog een guilty pleasure😁
Hij versloeg per slot van rekening Alexander Rybak in de Noorse finale.
Ik word sowieso zat van al die acts, dan weer liggend op een podium, de een zit in een aquarium, de ander staat weer op een berg. Het moet een liedjesfestijn zijn waar het puur om de artiest(en) gaat en hun song, maar soms lijkt het of ik naar een circus of musical show kijk.
Welkom in de 21ste eeuw 😀
Ja, ik ben dan ook een boomer 😂
Ik ben er 54, ik draai dus al vele jaren mee als ESC-fan, al sinds de winst van The Herreys. Ik begrijp dat het festival evolueert, dat moet zelfs. Maar er mogen ook wel grenzen getrokken worden om de essentie van de wedstrijd te bewaken. Het gaat nog altijd om een liedwedstrijd, niet om de act.
Eens, Wim.
Maar ik denk dat dit ‘probleem’ zich vanzelf voor een groot deel oplost. Als de kijker al die optredens met veel visueel geweld achter elkaar gadeslaat, ziet ie door de bomen het bos niet meer en gaat de wat ‘normalere’ acts als oase ervaren. Op een gegeven moment wordt de kijker ook de lichtflitsen en danseresjes beu. Iets wat in die zin afwijkt wordt dan onthouden. Extra kansen hierdoor voor landen als Finland, Australië, België (wel dansers, maar relatief rustige cameravoering), Kroatië, Denemarken (wel dansbewegingen maar minder gericht op dynamiek), Albanië.
+1
Vergeet Tsjechië niet, ook een oase van rust denk ik zo.
Ja, inderdaad, Tsjechië ook.
Je hebt gelijk, Jellybean
Mee eens!
Ik ben nou eigenlijk toch wel benieuwd wat er dan hoegenaamd te ver ging. Wat mij betreft kan er veel en ik vind dat niet snel. Al kan ik me wel inzendingen uit landen als Roemenië, Albanië, Oekraïne en volgens mij ook eentje uit Andorra herinneren die ik persoonlijk wat ordinair vond. Maar dat is meer een kwestie van smaak en ik ben blij dat NL het tot nu toe wat smaakvoller houdt. Ik denk dat je je als land ook gewoon moet realiseren dat er ook kinderen kijken.
Hij is vrij flexibel in z’n erogene zone zullen we maar zeggen. 😱 Maar dat was Elvis en Jackson ook dus niets nieuws onder de zon.
Vooral kinderen hahaha
Zaterdagavond nog een keer gekeken naar 1979…….hoe ‘gewoon’ was het toen en deed iedereen waar het om ging: zingen!
Dat is precies wat ik nu bedoel Jeroen. Een Songfestival zonder poespas en wat toch heerlijk wegkijkt.
Israël heeft toen een van de beste songfestivals ooit georganiseerd.
Ik kijk a.s. zaterdag naar de finale van 1967, ook uit Wenen. Later schakel ik dan over naar de puntentelling. Een keer alle liedjes horen is voor mij genoeg.
JONAS LOVV – Ya Ya Ya | Eurovision 2026 Norway 🇳🇴 | #eurovision2026 waar kun je cd kopen superrrrrrrrrrrrr goed nummer Te sexy? vind juist echt niet hoor zeer zeker winner van 2026