Vanavond de zevende editie van Eurovision in Concert
Vanavond vindt in Amsterdam de zevende editie van Eurovision In Concert plaats, waarbij 24 van de 40 deelnemers aan het komende Eurovisie Songfestival zullen neerstrijken in onze hoofdstad. Zweden (en natuurlijk Australië) zijn voor het eerst van de partij. Voor een uitverkochte Melkweg zullen alle 24 kandidaten hun Eurovisiebijdrage ten gehore brengen. Vanmiddag wacht eerst het persprogramma waar vele interviews op het programma staan en een officieel welkomstwoord van Sietse Bakker.
Vanavond wachten de 1.500 fans in de Melkweg tijdens het concert. De deuren gaan open om 19.30u; het concert zelf begint om 20.30u.

De winnaars van dertig jaar geleden, het Noorse duo Bobbysocks, zijn de speciale gasten van vanavond. De presentatie is in handen van Cornald Maas en tweevoudig songfestivaldeelneemster Edsilia Rombley. Gedurende de dag zul je op de hoogte worden gehouden via eurovisioninconcert.nl en de diverse social mediakanalen.
Na Eurovision in Concert is er een afterparty in VondelCS. Toegangskaarten a € 10 zijn te koop bij de ingang van de Melkweg zodra de deuren open gaan (19.30u). Er is echter maar een beperkt aantal kaarten beschikbaar en op is op.
Deelnemers Eurovision in Concert 2015:
Albanië – Elhaida Dani
Australië – Guy Sebastian
Azerbeidzjan – Elnur Huseynov
Cyprus – John Karayiannis
Duitsland – Ann Sophie
Frankrijk – Lisa Angell
Macedonië – Daniel Kajmakoski
Georgië – Nina Sublatti
Griekenland – Maria-Elena Kyriakou
Hongarije – Boggie
Israël – Nadav Goedj
Letland – Aminata
Litouwen – Monika Linkytė & Vaidas Baumila
Moldavië – Eduard Romanyuta
Montenegro – Knez
Nederland – Trintje Oosterhuis
Noorwegen – Mørland & Debrah Scarlett
Oostenrijk – The Makemakes
Polen – Monika Kuszyńska
Servië – Bojana Stamenov
Slovenië – Maraaya
Verenigd Koninkrijk – Electro Velvet
Wit-Rusland – Uzari & Maimuna
Zweden – Måns Zelmerlöw



Heb helaas geen kaarten…volgend jaar ben ik er weer bij. Iedereen die gaat, heel veel plezier!
Dank je, ik heb er zin in.
Leuk voor de fannetjes, maar je kan er echt niks op oordelen voor het festival. 80 % van het Songfestival is tegenwoordig het visuele aspect (regie, graphics, podium, backdrop enz) en dit komt allemaal niet aan bod op zo’n concert. Enige wat je wat kan van zeggen is de zang.
Dat klopt allemaal wel wat je zegt. Waar ik vooral naar uitkijk zijn de interviews die gehouden worden tijdens de dag en die later op YT terug te vinden zijn.Je leert artiesten zo wat beter kennen en soms geven ze wat over de podiumact prijs. De optredens geven meestal weinig indicatie omdat het persgedeelte de nadruk heeft tijdens de dag en niet ten volle wordt gefocust op geluidsinstellingen bij elke artiest.
Veel plezier allemaal!
Beste allemaal,
Heb nog steeds een kaartje over.
Je kan me mailen op Hummie2000@hotmail.com.
Mvg
Dennis
Weet iemand waar je deinstrumentale versies kan downloaden tegen betaling natuurlijk
Noorwegen, Zweden, Montenegro, Oostenrijk, Australia, Frankrijk klonken goed. Servië was de verrassing natuurlijk veel fans
Duitsland en Letland waren ook erg goed. Voor Polen heb ok een zwak
Oh ik ook… Polen staat bij mij in mijn top 5 lijstje..
en tja.. ik ben er na vanavond helemaal zeker van dat de “bookies number one” Zweden nog niet zo makkelijk gaat winnen. Australie gaf toch echt een hele goede show weg…
Hoe deed Trijntje het? En hoe was de reactie vanuit de zaal?
Trijntje deed het erg goed vond ik, lekker ontspannen goede zang en interactie met de zaal, tja hoe het uit uit gaat zine in Oostenrijk blijft natuurlijk nog de vraag, maar ze verraste me zeer in de positieve zin gisteravond
alles staat op youtube;)
Waar dan op youtube? Van trijntje niets te vinden nog.
Jawel, optreden staat op YT sinds vannacht. Wel alles van veraf.Een interview heb ik nog niet kunnen vinden en dat is jammer, want onthult ze eindelijk meer over de act in Wenen?
Ik vind ook niks van trijntje, zelfs geen interview.
Trijntje kwam na Zweden, ze deed het super, het dak ging er af! Iedereen zong keihard mee:-)
Reacties op esc nation waren behoorlijk negatief op Nederland. Niet op de zang van Trijntje, maar ze vonden het lied saai en langdradig. Dit beloft niet veel goeds. Of Trijntje moet in de halve finale met een heel verrassend optreden komen.
Jawel, optreden staat op YT sinds vannacht. Wel alles van veraf.Een interview heb ik nog niet kunnen vinden en dat is jammer, want onthult ze eindelijk meer over de act in Wenen?
Esc nation is niet doorslaggevend. Daar moeten ze het Nederlandse nummer al vanaf het begin niet en als ze daar eenmaal iets vinden, stellen ze nooit meer bij!
Ik ben geen fan van het liedje en Trijntje, maar zij deed het goed live.
Enkel haar outfit stoorde mij, zij had zo’n laag hangende broek aan..
Zweden: grootste tegenvaller …….. zeker geen winnaar !!!
Ik vond juist dat Zweden ondanks dat de graphics er niet bij te zien waren het super deed, vond het lied tot nu niet bijzonder maar was een goed optreden
Wederom erg genoten gisteravond, en wat me opviel dat er erg goed werd gezongen, Frankrijk verraste , Zweden deed het ook erg goed Trijntje was in vorm en vooral mijn favoriet Servië viel heel goed in de smaak
Een goed georganiseerde avond , dank aan de organisatoren, voor de vele artiesten , enig min puntje het geluid was in elk geval achter in de zaal niet goed, het was wel erg vol, misschien eens kijken naar een andere lokatie en ik vond het jammer dat er geen stand was waar je de net uitgekomen Eurovisie cd kon kopen, maar dit alles deed niet er aan af dat ik bijzonder heb genoten, thanks organisatie !!
Er werd inderdaad goed gezongen. Australië ook sterk bvb. Toch blijf ik erbij: we weten nog te weinig over de uiteindelijke acts om hier al een oordeel over te vellen. Ik vraag af of de odds ook al gaan verschuiven na zo’n eurovision concert.
We weten idd te weinig over de uiteindelijke acts. En ja, odds zouden kunnen verschuiven. Deze zijn immers gebaseerd op de inleg van de gokkers en er zullen beslist gokkers zijn die zich deels laten leiden door deze optredens.
AUSTRALIA Douze Points!!!
<3 Guy Sebastian.
Voor degenen die zoeken naar het optreden van Trijntje Oosterhuis: https://www.youtube.com/watch?v=vlcRP529xJY
Vanuit mijn huiskamer: helemaal niet slecht gezongen.
Voor andere optredens zoeken op de trefzin: ‘ESCkaz in Amsterdam’
ESCkaz is toch wel heel snel en is als een van de weinige zo slim geweest om interviews met microfoon te doen. Andere sites hebben dat niet gedaan en hun interviews zijn daarom vaak niet te verstaan.
Ik heb gisteren een ontzettend leuke avond gehad en alls begon ook mooi op tijd. Vocaal vond ik het een sterk deelnemersveld dit jaar. Servië was voor mij de verrassing van de avond en ze genoot er zelf ook zichtbaar van. Zweden viel mij tegen en vond de herhalingen er nu zo uit springen zonder zijn poppetjes, maar qua stem was hij wel goed! Het bleef verdacht stil in de zaal toen Moldavië kwam en merkte je dat dit dus geen favoriet is. Trijntje was vocaal prima en wist de zaal goed mee te krijgen met veel interactie met het publiek. Haar kleding vond ik niet zo bijzonder maar ja smaken verschillen. Al met al een leuke avond om op terug te kijken. BRAVO voor de organisatie.
Ik was heel erg benieuwd hoe “the UK” het er live van af zou brengen. Het lied bleef m.i. zonder prachtige clip volledig overeind! Mijn nummer 1 van gisteravond. Verder was Frankrijk voor mij een erg positieve verrasing. En natuurlijk Servië….
Het was een prima avond!
Ik heb wat filmpjes bekeken en beluisterd
Ik was aangenaam verrast door de vocale prestaties van de meesten.
Zelfs israel ben ik wat meer gaan waarderen en ik vond Trijntje vocaal geweldig!!!
Hallo Iedereen ,
Kan er mij iemand vertellen waarom as vrijdag 24 april er een driedubbele CD ‘Collected ‘ van Trijntje uitkomt
ZONDER het nummer ‘WALK ALONG ‘ ??
Komt er in de loop van de maand mij een nieuwe studio CD uit met daarop het nummer ‘ WALK ALONG ‘ ???
Dank !
Trijntje als je dit leest graag antwoord !! THX !
Ik weet niet waarom dat gebeurt. Maar Walk Along is nogal afwijkend van haar andere repertoire. Het kan zijn dat het er daarom niet bij staat. Verder is het natuurlijk ook nog afwachten of dat liedje op het esf een top of een flop wordt. Als het flopt, wil ze dat misschien niet als ‘reclame’ voor die albums.
positieve verassingen, frankrijk, servie, zweden (vocaal minder zwak dan gevreesd).
goed als verwacht, australie , nederland, azerbeidzjan, griekenland,
tegenvallend, albanie, verenigd koninkrijk, israel,
meest indruk maakte op mij noorwegen, australie, en elnur uit azerbeidzjan en frankrijk
Ook wij hebben genoten van de vele mooie optredens. Met name Azerbeidzjan, Noorwegen, Frankrijk, Letland, Duitsland, Montenegro, Zweden en UK vond ik erg goed. Organisatie bedankt voor weer een geweldige editie van Eurovision in Concert. Ik hoop er volgend jaar ook weer bij te zijn.
Zojuist Trijntje’s optreden kunnen bekijken. Ik snap dat er mensen zijn die het lied niks vinden, maar je kunt niet ontkennen dat het vocaal goed was, powerwoman! Ik vind het live in elk geval beter dan op mp3. Vocaal gezien hoort ze in de finale thuis. Was dit lied door een matige zangeres gezongen, dan was ik vrijwel zeker van dat het lied de finale niet zou halen. Trijntje tilt het m.i. live naar een wat hoger niveau, maar dat maakt Walk along nog steeds geen toplied. Met een bijzonder optreden, gaat ze naar mijn mening absoluut naar de finale.
Tegenvallend optreden van Nederland en Engeland. Wat een verschrikkelijke styling van Trijntje zeg. Afschuwlijk.
Zeur. Was een erg goed optreden. Klinkt als een klok, staat als een (ooster)huis. Dat is geen mening, dat is gewoon zo :-).
En dat vond ik ook en ik ben gen Trijntje fan..
Ik vond het optreden van trijntje vocaal goed gebracht, en je ziet gewoon dat ze al lang in het vak zit door haar manier van opgaan met het publiek, ze kreeg ze toch flink aan het zingen!
Styling was niks mis mee, ben blij dat ze die lange gewaden achterwege heeft gelaten!
Niet te hopen dat jij ook in zo’n broek rondloopt. Afschuwlijk en ze kwam heel oud over on stage. Slechte voorronde, valt alleen in goede aarde bij de ESF fans, en dat zijn niet de televoters zoals we weten.
Stoer broekie juist en behoorlijk on trend volgens mij.
Op beeld een beetje te netjes, zwart, a la iemand uit de bediening e.d. so rough it up.
Leuke combi. Voor Wenen meer decolleté graag en in hetzelfde stijltje, stoere trendy basic met beetje glamour kan. G Star? Goeie sneakers erbij en klaar.
Einde modeblog.
Waarom niet meteen een act a la Polen vorig jaar? Aub geen veel décolleté. Tis een dame op leeftijd en als je het daarmee moet doen, geeft eens en te meer aan dat het nummer gewoon niet goed genoeg is.
Ik had het dus niet over “porno”, die Poolse dame was idd erg suggestief met haar emmertje sop. Kom op nou!
Robbie die broeken zijn IN:))))
Ik zie liever dit dan die lange (vuilniszakken) van gewaden.
Vond dat ze gave schoenen aan had ook!
Ok Lilly ben ik waarschijnlijk ouderwets,maar ik vond het niets…
En nu vizier richting Wenen. De kaarten voor de finale zijn onderweg 🙂 mailde de organisatie……..ik heb Australië eens goed beluisterd, het eerste waar ik aan dacht was: dit lijkt erg veel op de stijl van Alain Clark, degene die dolgraag naar Wenen wilde gaan. Zou daardoor erg bijzonder zijn als deze stijl van muziek hoog gaat scoren, sterker nog ik vermoed dat Australië wel eens de winnaar zou kunnen worden, arme Alain……….
Grappiug dat je dat zegt, Ik zei na het optreden van Australie: “Maar goed dat Alain niet meedoet dit jaar, Alain had het afgelegd tegen Australie”
Ik vond trouwens Letland ook goed, kan verrassen..
Dat vond ik ook RobbieR,live stond het als een huis maar er stonden mensen om mij heen die de vingers in de oren hadden. Denk dat dat de kracht van het ESF is, zoveel verschillende stylen en smaken. Voor elk wat wils zeg maar.