Tel Aviv Live: Prognose tweede halve finale
In de Expo Tel Aviv heeft woensdagmiddag de eerste dress rehearsal plaatsgevonden voor de tweede halve finale van het 64e Eurovisie Songfestival. Duncan Laurence zong overtuigend de Nederlandse inzending ‘Arcade’ en het moet wel heel raar lopen wil de favoriet van de bookmakers, Nederland, niet bij de tien landen zitten die we terug gaan zien in de finale van zaterdag.
Een plek in de finale lijkt ook gegarandeerd voor Zwitserland (foto), Zweden, Rusland, Azerbeidzjan en Malta.
Kroatië en Noord-Macedonië maken ook een grote kans. De overige twee plaatsen lijkt een strijd te worden tussen Armenië, Noorwegen, Denemarken en Albanië. (Foto: Eurovision.tv)




Ik weet het niet over Kroatië. Ik vind het nummer wat gedateerd.
Als San Marino kan overleven ten koste van Hongarije dan kan alles
Voor de finale tip ik: Nederland, Zweden, Zwitserland, Rusland, Azerbeidzjan, Malta, Noord-Macedonië, Noorwegen, Denemarken en Kroatië. Ik had eerst Armenië i.p.v. Kroatië maar ben van gedachten veranderd.
Ik ben zo benieuwd naar hoe Duncan het gaat doen voor de jury’s straks. Hoewel we aan zijn kwaliteiten eigenlijk niet hoeven te twijfelen natuurlijk.
Kwalitatief gezien is deze halve finale een stuk sterker dan de eerste. Hopelijk wordt dat morgen ook zichtbaar en vooral hoorbaar haha. Bijna alle favorieten volgens de bookmakers komen morgen in actie.
De kwaliteit maakt eigenlijk niet uit. Degene uit semi 1 die het meest vals heeft gezongen, is toch door. San Marino.
Gisteren waren Hongarije en Belarus erg goed. En dan Hongarije niet door… Ongelooflijk dat Krijsland en San Turkino wel door gingen.
Kijken wat morgen brengt
Eerlijk gezegd vond ik die schreeuwbek uit Wit-Rusland nog een stuk slechter dan Serhat.
Zo mooi gezongen. Echt kippenvel! Verdomd trots hier en groot applaus en publiek klapte mee en alles klopt nu gewoon!
Super trots op Duncan, Ilse en de rest van het team ❤👌
Leuk om te horen van iemand die er bij is
WAUWWW WAT EEN GOED OPTREDEN <3 gaat helemaal goed komen. BIJ ESCUNITED live stream waren ze helemaal enthousiast.
Ik hoor net op escunited dat dat golven weer weg zijn en de laserstralen toch weer terug.
Klopt!
Zei al dat kwam niet van teamDuncan af, paste er ook totaal NIET BIJ
Spaanse omroep heeft een minuut gelekt van het optreden vanavond:
http://www.rtve.es/m/alacarta/videos/eurovision-2019/eurovision-2019-minuto-paises-bajos-ensayo-general-segunda-semifinal/5212682/?media=tve
Je hebt wel een vpn verbinding nodig
Ik zie Malta eigenlijk wel sneuvelen deze semi…
Ik heb beelden gezien en het ziet er echt wel mooi uit. Die bal vind ik de close up minder maar dat gaat hem geen punten kosten. Wat ben ik trots op hem!
https://mobile.twitter.com/LeaksEsc
Hemel. Die bol en de kabel waar het aan hangt. Ze kunnen het morgenavond nog weg laten.
Hierbij mijn prognose voor wie de finale gaan halen. Ik heb ze op volgorde van waarschijnlijkheid gezet. Al weet je maar nooit, als je kijkt naar SF 1.
Tussen haakjes mijn persoonlijke ranking binnen deze semi.
Qualifiers:
Nederland (1)
Rusland (2)
Zweden (3)
Zwitserland (7)
Azerbaijan (4)
Malta (5)
Noorwegen (9)
Armenië (5)
Noord Macedonië (8)
Denemarken (14)
Non-Qualifiers:
Albanië (10)
Ierland (18)
Kroatië (12)
Roemenië (11)
Lithouwen (13)
Oostenrijk (16)
Moldavië (17)
Letland (15)
Herstel: Armenië is mijn nummer 6.
Ik zie nu ineens dat ik dezelfde 10 qualifiers verwacht als de bookmakers, bijna in dezelfde volgorde;)
Na alle ophef flikt Duncan en zijn team het dan eindelijk toch ;
https://escxtra.com/2019/05/15/eurovision-daily-press-poll-2019-jury-show-for-semi-final-2/
31% nu….
https://eurovisionworld.com/odds/eurovision
Als je op http://esctracker.com/ kun je ook duidelijk de televoting resultaten halen uit de 1e semi nu; dus 1) Australië, IJsland en Estland, Slovenië en Tsjechië dus….
Vrijdagochtend nogmaals kijken en dan is er écht iets van te zeggen. Schot voor de boeg: Zweden en Nederland gaan vechten voor 1; Australië, IJsland en Rusland voor 3/4/5, Azerbaijan, Italië en Frankrijk voor 6/7/8 en Estland, Tsjechië, Malta, Griekenland en Cyprus voor de noteringen daarachter.
In het “doom scenario” dat het allemaal poppenkast en vriendjespolitiek is wint Rusland, wordt Australië tweede, IJsland derde, Zweden vierde, Azarbaijan vijfde en Nederland 6e en heeft Duncan maandag een grotere Europese hit dan Calm After the Storm ooit was, kondigt hij dinsdag aan 2x paradiso te gaan doen, land eind van de maand “de plaat” – en vraagt iedereen zich volgend jaar om deze tijd af hoe in vredesnaam mogelijk was dat hij niet heeft gewonnen…
En gaan we met z’n allen fijn niet naar Rusland in 2020!
Sinds wanneer heeft Rusland vrienden? Waar waren al die vrienden vorig jaar?
Heb net de act van Australië terug gekeken en dat is wel de verrassing van dit jaar. Duncan zal het goed doen en kijken wat het wordt zaterdag. Maar Australië geeft veel kijkers kippenvel. Door het gevoel wat de kijker daarvan krijgt kan die nog wel eens gaan winnen.
ik had 0 kippenvel. Vond het veel te veel circus. Vond bv Hongarije en Georgie beter.
Kippenvel bij Australia ik niet hoor
Op Oikotimes (die site die niet zo warm loopt voor NL) staat:
BETTING ODDS 💶 05:45 CET
Disaster: The Netherlands lost the second semi final top loosing FOUR position for the qualification spots. Instead Sweden is in the lead with Russia and Azerbaijan following. The Netherlands remain to favourite for the trophy, though the odds rises and could mean that the country is about to loose the title of “top favourite” really soon.
Iemand enig idee waar dit vandaan komt en waar het op slaat?
https://eurovisionworld.com/odds/eurovision-semi-final-2 (In de lijst voor kwalificatie vanavond staat Nederland nu 4de – na Zweden, Rusland en Azerbeidzjan) maar het zijn allemaal getallen boven de 90%.
Hier zal vast niet veel op gewed worden. Belangrijker zijn de cijfers wie gaat winnen en daar is Nederland na de jury semi van gisteren weer met 2 procent gestegen en staat nu met 32% fier bovenaan. Een kans die bijna 3x zo hoog is als nummer 2, Zweden. Oikotimes weet niet waar ze het zoeken moeten.
Geen paniek. Oikotimes = 0 geloofwaardigheid
Als je goed kijkt zie je dat één van de websites (Bet Fred) geen weddenschappen aanneemt voor Nederland… er is dus “officieel” een laatste plaats gecalculeerd hier… als je alle kantoren die wel alle weddenschappen aannemen voor alle kandidaten zie je gewoon dat Nederland een gelijke prognose heeft als Zweden.
oki is gewoon aan het trollen: zoals we dat kennen van hen…
in het algehele overzicht zie je nu dat duncan naar 32% is gestegen (hoogste tot nu toe).
Die hebben geen smaak die hebben liever vals en veel circus
Ik zie graag doorgaan:
Nederland, Rusland, Zweden, Zwitserland, Azerbeidzjan, Noorwegen, Albanië, malta, noord Macedonië en Armenië.
Geen kans hebben denk ik:
Moldavië, Ierland, Letland, Litouwen, Oostenrijk en Kroatië.
Gevaarlijke outsiders:
Roemenië en helaas Denemarken, een nummer dat ik echt NIET kan aanhoren.
Heeeeeel benieuwd naar vanavond en iedereen veel plezier met het kijken van de show!!
Ik ben een leek en snap ’t niet zo best allemaal , kan iemand me zeggen wat oikotimes is en waar ze gevestigd en wat ze doen ?
Het is een Griekse site die eigenlijk al jaren niet vriendelijk gezind zijn jegens onze Nederlandse inzendingen. In principe gaan ze alleen maar voor kermis en gekrijs behalve mocht Griekenland of Cyprus met een ballade komen, Gewoon trollen die nu nooit eens met een serieus bericht komen , een beetje het Griekse Telegraaf! Met een flinke korrel zout nemen.
Ach laat die gasten van oikotimes lekker. Hoe meer ze negatief zijn, hoe meer NL lijkt te stijgen in de bookmakers. En uiteindeljk zegt het allemaal niks. We zien het vanavond wel. Tot waarschijnlijk grote teleurstelling van die mensen gaat Nederland gewoon door, daar zijn we het toch wel over eens! Wordt mooi vanavond. En hoe de finale gaat weet niemand. Hangt ook van meerdere factoren af. O.a. startpositie. Eerst helft is niet erg als je rond de 13de plaats kunt loten. Maar eerst genieten en dan fingers crossed voor zaterdag.