Kiev live: Chemie ontbreekt bij Ests duo
Estland is dit jaar een van de fanfavorieten. Zangeres Laura deed in 2005 al mee als lid van de meidengroep Suntribe, en zanger Koit Toome zong in 1998 “Mere lapsed” in Birmingham.
Tijdens de eerste doorloop had Koit een grijs kostuum met wit overhemd aan, en bij de tweede doorloop was het colbert vervangen door een zwart leren jack. Laura droeg een opvallende witte creatie. Het decor is voornamelijk zwart/wit. De uitvoering van “Verona” is nogal statisch, en tijdens de eerste repetitie viel vooral het gebrek aan chemie tussen beide vocalisten op.
Dat gebrek aan chemie zag ik ook al bij de nationale voorronde….
Zonde, want Estland heeft met dit nummer goud in handen.
Gelukkig heb jij niet zoveel verstand er van Wim1970
Koit had misschien liever een leuke man naast zich gehad…? Nummer op zich is goed te pruimen.
Nou dan zit ie toch stevig in de kast als dat al zo zou zijn… Zijn vriendin is net bevallen van hun tweede kind.
Wat een kansloze opmerking zeg.
Ik vind dit een geweldig nummer waar ook een mooie Italiaans gezongen versie van is uitgekomen:voor de liefhebbers is hier de link:
https://www.youtube.com/watch?v=HS6oNoAruVo
Ik vind het optreden qua zang minder dan tijdens de finale in Estland en de achtergrond is nogal grauw. Maar gelukkig zijn de repetities er niet voor niets dus het komt zeker goed met Estland die ik erg graag terug wil zien in de finale.
Prachtig nummer, twee leuke mensen en we gunnen ze een hele hoge notering.
De uitvoering heb ik altijd al nep gevonden. Lied is een zeer aanstekelijk deuntje maar de tekst is echt bedroevend slecht! Zou het niet erg vinden mocht dit in de semi blijven steken.
Ik heb het al vanaf het begin een afschuwelijk en zijkerig nummer gevonden. Dus verbaast me niets
Begreep dat ze het onderling ook niet goed met elkaar kunnen vinden. Blijkbaar kunnen alleen Ilse en Waylon dat verhullen 😉
Ikzelf vind Estland hartstikke leuk, maar ik beschouw mezelf als Eurovision fan. Ik ben wel eens bang dat het publiek op de avond zelf dit nummer minder gaat waarderen en we het dus kunnen bestempelen als ‘fan wank’. Nog banger ben ik dat een land als Litouwen dan weer wel doorgaat, wat bij mij echt mijlenver onderaan m’n lijst bungelt. Kan beter zeggen dat het niet eens in m’n lijst staat, ik beschouw het niet eens als deelnemer. 😡
Van wat ik zo lees, is er nog wat werk te verrichten. Het is een van mn favorieten en ik dacht dat ze mogelijk deze semi konden winnen, maar denk dat het er toch niet echt in zit. Finale moet er wel in zitten, graag zelfs.
Jammer van de performance, ik vind het best een aardig nummer. Staat in mn top 10
Ik denk dat er toch 12 punten uit Italië gaan binnenkomen 😛
Hoe dan ook. Ik ga hier wel voor stemmen. Dit vind ik het leukste nummer samen met Wit-Rusland. Misschien is het optreden van Estland niet echt compleet, maar dat hoeft niet altijd. Vorig jaar stemde iedereen alleen maar op Rusland , omdat het optreden en de achtergrond heel mooi was. Maar het nummer was gewoon een standaard pop nummer. Estland komt daarentegen met een nummer wat ik echt leuker ben gaan vinden. Ik ga sowieso voor Estland stemmen! 😉