Lissabon live: Servische bijdrage imponeert niet
03. Servië: Sanja Ilić & Balkanika – Nova deca
De zanger van Balkanika staat nu niet met twee- zoals in de nationale finale- maar met drie zangeressen op het podium in Lissabon. De opvoering sprankelt niet op beeld en het lijkt een zware kluif te worden om de finale te halen. De armgebaren, die overeenkomen met die van Surie in de Britse finale, zullen ook al niet meehelpen om de jury en de televoters te overtuigen.
Het lied Nova Deca (nieuwe kinderen) is een actueel onderwerp in Servië. Het land is in de ban van de sterke bevolkingskrimp. Er moeten meer baby’s geboren worden en een campagne moet daarbij helpen. Deze inzending maakt weinig indruk in Lissabon en er zullen wellicht kijkers afhaken. Dus wie weet heeft het thema nog wel effect..
Vind de eerste minuut van deze song erg mooi, maar als die goedkope 00’s-beat erin komt, haak ik af.
Wel fijn dat ze in hun eigen, mooie taal zingen.
Ik ben bang dat Servië voor het tweede jaar op rij de finale gaat missen.
Ik vind het wel grappig…. sluit finale zeker nog niet uit…maar eerst de rest vandaag en morgen zien
Fragment komt heel saai over. Ik zou het niet missen als het de finale niet haalt.
Ojee, wat een slecht begin van de tweede halve finale pff… Dit is toch saai?
Zwakke bijdrage. Komt ook niet lekker over zo te zien. Wat een zwakke semi is dit toch.
niet mijn ding next
Beetje slappe hap deze Servische bijdrage. Vond dit, nadat dit de Servische finale had gewonnen, een leuke bijdrage maar inmiddels heb ik het een beetje gehad met dit nummer. Hoeft voor mij dan ook niet naar de finale. Als het aan mij ligt komen ze volgend jaar maar weer met Zeljko Joksimovic; die man kwam tenminste met schitterende nummers naar het ESF.
“Sanja Ilic staat nu niet met twee- zoals in de nationale finale- maar met drie zangeressen op het podium in Lissabon”
Aan de redactie: Sanja Ilić staat helemaal niet (meer) op het podium. De bebaarde zanger is Mladen Lukić. Tijdens Beovizija was Ilić er nog wel, als toetsenist, maar hij is nu vervangen door een derde zangeres: Marija Bjelanović.
Check de CD-single, Sanja Ilić is de man tweede van rechts op de hoes. Je ziet hem wel op backstagefoto’s maar hij staat dus niet op het podium.
Niet Marija Bjelanović maar Iva Banićević is de toegevoegde zangeres.
Servië mag het wat mij betreft ook bij een eenmalig optreden houden.
Tjeetje , wat een prul, kappen ermee , next
Liever een mooie en echte balkanballade dan dit.
Ik vind het jammer dat in de nieuwe versie veelal de originele muziek is vervangen door een blikkerig geluid, dat doet er wat mij betreft geen goed aan. Verder vind ik het optreden niet veel bijzonders. Ik moet nog zien of dit de finale gaat halen. Het zou me niet verbazen als dat niet gebeurt.
Ik heb Servië wel nog steeds in mijn top 10 staan dit jaar. Wel jammer van die beat. Die beat had anders moeten zijn of helemaal geen beat. 😉