Lissabon live: Sterke vocale prestatie voor Roemenië op overvol podium
02. Roemenië: The Humans – Goodbye
Als tweede staat vandaag de Roemeense groep The Humans op het Eurovisie podium. In heel Boekarest is geen etalagepop meer te zien aangezien ze allemaal zijn meegenomen naar Lissabon.
Het optreden begint heel ingetogen maar barst los bij het refrein. Zangeres Cristina Caramarcu draagt een lange paarse jurk en loopt op het podium door een doolhof van etalagepoppen met witte maskers op. Vocaal is er aan dit optreden niets op te merken. Ook dit jaar lijkt Roemenië verzekerd van een finaleplaats. (foto: eurovision.tv)
“Ook dit jaar lijkt Roemenië verzekerd van een finaleplaats.”
Oh, dit meen je niet. Ik vind dat Roemenië dit jaar de finale écht niet verdiend.
Wat mij betreft zeker naar de finale ….. The Humans waren dit jaar de eerste die hun promo cd single in mijn brievenbus dropten !! Thx !
Qua lied en zang zeker finale waardig ….maar de act met die zwarte plastic etalagepoppen maakt het allemaal een beetje belachelijk…..
Ik ben het helemaal met je eens, Bart! Heb er niets aan toe te voegen.
Die poppen zien er niet uit, de zangeres wel. Nummer is ook niet verkeerd, alleen startplek 2 vind ik niet echt meehelpen. Maar het is zeker niet onmogelijk in deze zwakkere semi. De meerderheid van de internationale blogs geloven er ook wel in.
Waarom niet? In de semi rust op startplek 2 geen vloek.
Ik ga even verder werken. Sorry
Hmm ik verwacht dat dit zo net door of net niet door zal gaan! Jammer, want er zaten beter inzendingen in hun finale!
Liever Roemenië door dan Rusland.
Dit vind ik een hoop geschreeuw
Heb hier maar 1 woord voor: rommelig.
Helemaal nix!
Prima kwaliteit , niemand hoeft naar de etalage popjes te kijken, who cares. finale
Ik heb niet zoveel met het liedje maar het klinkt goed, alleen de poppen vind ik erg rommelig.
Goede uitvoering hoor!
Wat een lekker ventje die van Roemenië, vanaf 1;53
https://youtu.be/BdSqOgdoK6U