Douze Points 2022 [7]: Bulgarije
Onder de naam Douze points 2022 stellen we dagelijks een deelnemer aan het komende Eurovisie Songfestival in Turijn aan je voor. Deze keer lied 7 uit de eerste halve finale van dinsdag 10 mei: Bulgarije.
Deelnemer: Intelligent Music Project
Lied: Intention
Tekst: Milen Vrabevski, MD
Muziek: Milen Vrabevski, MD
Beste klassering ooit: 2e in 2017
Bulgarije was het eerste land dat de inzending voor het Eurovisie Songfestival bekend maakte. De groep Intelligent Music Project werd intern door de Bulgaarse omroep gekozen en met het lied ‘Intention’ mogen ze proberen om weer de finale te halen. Dat lukte Bulgarije namelijk de vorige vier edities op een rij. Daarvoor bleef het land zes keer in de halve finale steken.
Intelligent Music Project werd 10 jaar geleden opgericht en is een samengestelde groep van muzikanten die regelmatig wisselt van bezetting. De leden van de band hebben gemeen dat ze allemaal een enorme ervaring op het podium hebben, samen of met andere bands. De band werkte in het verleden samen met artiesten als Toto, Black Sabbath, Stevie Wonder en Phil Collins.
De band bestaat uit Ronny Romero, Bisser Ivanov, Slavin Slavchev, Ivo Stefanov, Dimiter Sirakov en drummer Stoyan Yankoulov, die geen onbekende is op het Eurovisie Songfestival. Hij vertegenwoordigde Bulgarije met Elitsa in 2007 met het nummer ‘Voda’, en in 2013 met ‘Samo Shampioni’.
Wil jij je mening kwijt over de inzending uit Bulgarije? Plaats dan een reactie.
Dit vind ik dus helemaal niks oftewel flutrock!. Blijft zo goed als zeker in de halve finale steken.
Gaat hem niet worden deze. Te gemiddeld en te middelbaar.
Ik vind dit net niet goed genoeg voor een finaleplaats, dan hoor ik Finland veel liever
dit is echt slecht… never finale
Dit is te onopvallende rock. Gaat niets doen.
Wat een hopeloos ouderwets en tandeloos nummer vol rockcliché’s. Dit lijkt me een gegarandeerde non qualifier.
Bak met herrie (1)
Ik vind dit geen eens slecht maar toch doet het veel te weinig om op te vallen straks. Na een aantal sterke jaren slaat Bulgarije de plank even mis nu.
Slappe rock inzending die geen moment pakt-blijft hangen. Kanshebber voor de rode lantaarn.
Hier heb ik niks mee. Het is sowieso al niet mijn genre, maar dit is een beetje gedateerd, en dan ook nog eens gebracht door van die verlopen rockers. Ik zie dit wel met hangen en wurgen de finale halen, maar daar zal Finland met een gelikter nummer de punten pakken. Geen goed jaar voor Bulgarije.
Het is niet te hopen dat dit flut nummer naar de finale zal gaan.
Nope.