Wie mag er voor Letland onder toeziend oog van Duncan Laurence?
Na 2016 hebben de Letten zich niet meer weten te plaatsen voor de finale. Vanavond wordt de winnaar van Supernova gekozen en moet duidelijk wie die reeks moet gaan beëindigen. Na een voorronde vorige week met veertien kandidaten vielen er vier af en zien we vanavond dus tien kandidaten in de finale. Een jury en televoting bepalen de uitslag. Vorige week werd enkel een tussenstand gegeven van de televoting waarin de band Sudden Lights veruit de meeste stemmen kreeg.
Een gastoptreden is er vanavond van Duncan Laurence. Hij is vanavond ook te zien in de Litouwse halve finale, maar die werd dinsdag al opgenomen.
De kandidaten:
01 Alise Haijima – Tricky
02 Luīze – You to Hold Me
03 Raum – Fake Love
04 Toms Kalderauskis – When It All Falls
05 Artūrs Hatti – Love Vibes
06 Patrisha – Hush
07 Sudden Lights – Aijā
08 24. Avēnija – You Said
09 Avéi – Let Me Go
10 Markus Riva – Forever
De liedjes, ook die van de vier afvallers, zijn te beluisteren via de website van de Letse omroep. De finale start om 20.10u Nederlandse tijd en is hier live te volgen. De winnaar komt, net als Nederland, uit in de eerste halve finale op dinsdag 9 mei.
Ik hoop op Luize
Raum of Sudden Lights graag.
Niets van mijn gading hier tussen
Beetje gek dat Duncan in de Jury zit van een concurrent.