Malmö live: 1e repetitie Joost om 16.10u

Dit vind je misschien ook leuk...

11 reacties

  1. Cees schreef:

    Er zijn toch geen jury punten meer in de halve finales?

  2. Ria NL schreef:

    Ik ben heel benieuwd naar alle deelnemers maar vooral naar Joost. Veel succes alvast.

  3. RoBo schreef:

    Succes Joost! En laten we geen onnodige conclusies trekken, slechts zeer kort fragment wat we te zien krijgen.
    Ben erg benieuwd naar act, heb dubbele gevoelens: of briljant of te vreemd. Hoop natuurlijk in laatste geval compleet mis ga hebben. Spannend

  4. J. schreef:

    Spannend!

    • Luuk schreef:

      Zet ‘m op. Gezien de outfits en uitspraken gisteren verwacht ik iets in de stijl van ‘the matrix’ en vampieren. En of dat gaat scoren??

  5. riccardo schreef:

    De mensen die het graag niks willen vinden gaan er vanmiddag via alle socials weer als de kippen bij zijn. Da’s ook een nadeeltje van te boek staan als een “favoriet”. Heel veel te zien krijgen we vandaag nog niet. Met drie op het podium… als ik het goed begrijp. Game on.

  6. RobOranjeFinland schreef:

    Pas echt oordelen op 9 mei, als we het gehele optreden zien.
    Voor mij persoonlijk verwacht ik een topnotering( winst?)

  7. Janneke schreef:

    Nikki Tutorials gaat de 12 punten bekend maken???? zo leuk!

  8. Nordman schreef:

    Nou, vandaag weten we of echt gaan meedoen voor de winst of dat het opnieuw een domper wordt omdat de staging weer eens niet op orde is. Ik ben heel nieuwsgierig wat het team heeft bedacht. Ik hoop zo dat we verrast worden! Naast eigen land ben ik ook nieuwsgierig naar België en Israel.

    • robbert-rotterdam schreef:

      Ik denk dat we vanaf vandaag nog maar een kleine indruk hebben… Zoveel weten we toch niet op basis van 30 seconden video?