Succesvolle editie Eurovision in Concert
Zaterdagavond traden tijdens Eurovision in Concert 24 deelnemers op van het komende Eurovisie Songfestival. Plaats van locatie was de Melkweg in Amsterdam. Tijdens het concert, dat al enkele maanden uitverkocht was, brachten de deelnemers het lied dat ze ook in Wenen ten gehore zullen brengen. De optredens zijn geregistreerd en zijn (binnenkort) te zien op het YouTube kanaal van Eurovision.tv. De show werd gepresenteerd door Edsilia Rombley en Cornald Maas. Als special guests was het duo de Bobbysocks uitgenodigd die het Eurovisie Songfestival wonnen in 1985 met La det Swing.

Tijdens de afterparty in Vondel CS ging het dak er af toen de Duitse zangeres Ann Sophie en het Britse duo Electro Velvet (foto) opnieuw hun lied ten gehore brachten.
De Zweedse zanger Måns Zelmerlöw bracht in de nachtelijke uren niet alleen de Zweedse inzending Heroes opnieuw ten gehore, maar ook de liedjes Cara Mia en Hope and glory waarmee de zanger eerder deelnam aan Melodifestivalen. Het feest ging daarna nog door tot in de vroege ochtend.
In de middag tijdens het persmoment was er veel nationale en internationale aandacht voor de deelnemers. Beelden zijn o.a. terug te zien maandag bij RTL Boulevard en SBS Shownieuws. Woensdag zijn er beelden te zien bij De Wereld Draait Door als Trijntje Oosterhuis daar één van de gasten is. Donderdag 7 mei is er op NPO2 een songfestivalspecial van Opium waar ook beelden getoond zullen worden. Binnenkort op songfestivalweblog.nl ook interviews met enkele kandidaten die gisteren in Amsterdam aanwezig waren!

Van links naar rechts: John Karagiannis (Cyprus), Trijntje Oosterhuis (Nederland), Måns Zelmerlöw (Zweden)



Ik heb weer genoten gisterenavond! Complimenten en dank voor allen die dit maar weer mogelijk hebben gemaakt. Ik weet dat er veel eigen tijd door de organisatoren in wordt gestoken. Merci !!!
Het was weer een top-avond! 😀 Vooral Edsilia deed het geweldig.
Mooi dat iedereen enthousiast was. Eén vraagje slechts: Wie doet in godsnaam de styling van Trijntje? Nooit eerder zo’n onflatteuse en lelijke broek gezien…… Zelfs de jurk van Joan was 10 x beter…..
Nooit eerder gezien? Hij lijkt me nogal eh.. gewoontjes…
Ja ik schrok er ook van, een vrouw van over de 40 draagt zo iets niet, ok live was zij verrassend goed. Ik ben geen Trijntje fan, maar live was het in orde.
Ideale kleding voor dames van over de 40: zandkleurige plooirok, college-shoes met een gouden kettinkje. Gedistingeerd wollen vestje, bril aan metalen koordje. Toch?
Trijn, van mij mag je gewoon dragen waarin je je lekker voelt, hoor!:)
Ach ieder zijn ding, daarom mag iedereen een mening geven.
Ik vond het er niet uitzien…
Nogmaals live heeft zij mij aangenaam verrast.
Afschuwelijke broek had ze aan.
’s Middags droeg ze wel een heel leuk junglejasje.
Wat een lekker ding is die Zweed 😛
Edsilia is hi-la-risch, wat een leuke warme persoonlijkheid heeft zij toch. Jon Ola Sand is het vast en zeker ook opgevallen 😉
Heb er weer super van genoten !!!!
Edsilia en Cornald mogen het volgend jaar zeker weer presenteren.
Trijntje is “in control”. De mix is niet top in deze clip, maar ja… gewoon Thank You…Trijntje, dat je lekker doorgaat.
Na dit liedje komt gewoon weer een volgend mooi liedje..toch?
Edsilia was zeker top..
Edsilia was zichzelf en aandoenlijk, maar een presentatrice is ze niet, kende veel namen niet of titels mocht af en toe het land noemen, maar ze had er schik in en dat maakte het leuk !!
Grappig moment dat Cornald aan Edsilia vroeg welke act er aan de beurt was, en dat Edsilia toen zei “Dat weet ik niet want jij hebt mijn kaartjes vast”. 🙂
Was weer top! Edsilia was ontwapenend en Cornald maakte evenveel foutjes, had alleen meer tekst.
Servie was een grote verrassing, vocal dan, dat het niet lelijk klonk. Israel kreeg wel veel support maar deed mij helemaal niks.
Enige tegenvallers waren Albanie (toch te moeilijk liedje voor live) en de act uit Verenigd Koninkrijk. Die laaste was zoooo futloos en van een niveau van slechte kinderfeestjesclowns. Over algemeen veel foute kleding keuzes (Trijntje was echt niet de enige die eens serieus in spiegel moest kijken), maar ik vind het belangrijker dat het vocal goed is en overkomt. En dat deden de meeste artiesten.
Noorwegen was geweldig. Azerbeidzjan, Australiè, Frankrijk, Zweden, Nederland Cyprus ook allemaal meer dan uitstekend. Bobby Socks en Edsilia waren van meerwaarde. Edsilia mag op herhaling als gastvrouw, de beste van 7 edities!
Chapeau voor de organisatie door een team van VRIJWILLIGERS.
Was er nog een artiest bij die door het ijs is gezakt?
Ik zeg niets.
Lijkt me een goed plan:-).