Douze Points 2017 [3]: Australië
Onder de naam Douze points 2017 stellen we dagelijks een deelnemer aan het komende Eurovisie Songfestival in Kiev aan je voor. Vandaag lied 3 van de eerste halve finale op dinsdag 9 mei: Australië:
Deelnemer: Isaiah
Lied: Don’t Come Easy
Tekst: DNA (David Musumeci & Anthony Egizii), Michael Angelo
Muziek: DNA (David Musumeci & Anthony Egizii), Michael Angelo
Beste klassering ooit: 2e in 2016
De 17 jarige Isaiah Firebrace uit Moama zal Australië vertegenwoordigen in Kiev. De jonge zanger deed mee aan X-Factor met een cover van Adele’s Hello waarmee hij indruk maakte bij de jury en het publiek. Isaiah behaalde de finale die hij wist te winnen. Hij bracht vervolgens de single It’s Gotta Be You dat tot 26 kwam in de Australische hitlijst. Het lied werd echter ook in meerdere landen een succes, zoals in Denemarken en Nederland. In Zweden behaalde de single zelfs de platina status.
Aan Isaiah de taak om voor de derde keer op rij een top 5 positie te bemachtigen voor de jongste deelnemer aan het Eurovisie Songfestival.
Meer nieuws over de weg van het Australië naar Kiev vind je hier. Wil jij je mening kwijt over de inzending uit Australië? Plaats dan een reactie. Morgen in deel 4: Albanië
Moderne ballad. Conculega’s uit een aantal landen op de loer die min of meer hetzelfde ding doen. Misschien dat mensen dit uiteindelijk toch als een tikkie saai ervaren. Weinig mis mee. Ook nergens een enorme plus. Middenmoot?
Best een goeie bijdrage,maar verder niet iets speciaals voor mij.Ik denk dat Australie ook dit jaar weer in de top 10 zal eindigen,maar top3 zie ik het niet halen..
1.Australie/2.Zweden/3.Georgie
De minste van de drie bijdrages uit Australië . Niet slecht maar ook niet speciaal. Ergens tussen 10 en 20 in de finale gok ik.
Wederom een goeie bijdrage uit Australië al vond ik de twee voorgaande inzendingen beter. Als dit live goed gebracht wordt dan verwacht ik een plaats aan de rand van de top 10. In mijn top 43 staat ‘ie op nr. 6.
Mooi nummer…mooi koppie…mooie stem zullen veel meisjes op hem stemmen. Hoge notering
Nikserig nummer.
Dit mag van mij stranden in de semi.
YOU WISH!!!! Europa beslist en niet jij!
Ja wat moet ik hier van zeggen. In eerste instantie vond ik het nummer saai maar betrap me erop dat ik het nummer steeds mooier begin te vinden. Finale? Ja dat moet Australië wederom gaan lukken.
1. Zweden, 2. Australië 3. Georgië
Australië dient op te rotten. Hebben niks te zoeken op het Eurovisiesongfestival. Maar de EBU doet alles voor geld.
Ik zal nooit maar dan ook nooit op Australië stemmen. Gewoon omdat ik vind dat het land er niet bijhoort.
Nou, daar zullen ze in Australië van wakker liggen….
Ik ben niet de enige die zo denkt. Waarschijnlijk heeft Australie om die reden vorig jaar niet gewonnen.
JALOERS polderboy!!! Dan ook Israel, Azerbaijan, Armenia OPROTTEN OOK!!!!
Doe lekker normaal.
Australië treedt vroeg aan, maar ik verwacht niet dat ze de finale missen. Dit lied ademt toch een bepaalde kwaliteit en is een nummer dat je op de grotere radio zenders voorbij kan horen komen. Ik zie dit lied zowel jong als oud aanspreken. Prima inzending, maar voor mij geen winnaar. Daar vind ik het toch net wat te saai voor. 16/43
Heel cool lied en ook heeft hij een goede stem, niet passend bij zijn leeftijd. Maar dat maakt het juist speciaal.
Voor mij hoeft dit geen finale te halen, niet fijn
Ik vind het wel mooi, mooie stem ook.
Bulgarije, Ierland en Australië hebben ook wat weg van elkaar.
Toch mis ik een bepaalde emotie in het liedje, misschien als ik het live hoor?
Plaats 19) in mijn lijst.
Ik denk net finale.
Absoluut de minste van de drie pogingen uit Australië. Hoewel het nummer best lekker in het gehoor ligt zie ik geen enkel persoon hier de telefoon voor pakken. Al helemaal niet vanwege de ook nog eens vervelende startpositie die ze toebedeeld hebben gekregen. Laat hopen dat zijn koppie nog wat stemmen trekt, want persoonlijk gun ik Australië dit jaar best een finaleplaats.
1. Australië, 2. Zweden, 3. Georgië
Saai lied, heb er niks mee en zeg er dus ook niks meer over.
Saai, snel vervelend , zeurderig lied.
Staat veel te hoog bij de bookies.
Minder boeiend dan Dami Im, maar helemaal geen slecht lied van de Ozzies! Het groeit enorm na wat luisterbeurten, maar daar schiet je op het ESC natuurlijk niet zoveel mee op.
Zie het wel de finale halen maar het wordt denk ik wel het minst goede resultaat voor Australië.
Schitterend, introvert nummer dat de kracht zoekt in de nuances. Mij spreekt dit meer aan dan de bijdrage van vorig jaar die meer recht voor zijn raap was en het moest hebben van extraverte zang. Van mij mag dit hoog eindigen
Opzich wel een goed nummer, verwacht dat het tussen de 10 en de 15/16 zal eindigen in de finale
Wel mooi, maar een tikje saai. Lijkt wel wat op het Bulgaarse en Ierse nummer. Van die drie vind ik Bulgarije dan wel het meest interessante. Hoe dan ook toch wel een aardige keuze en eigentijds. Maar ik verwacht eerlijk gezegd niet dat Australie mee gaat doen voor de prijzen dit jaar. Top 10 zou al mooi zijn denk ik.
Alweer een mooie inzending van Australië. Ik vind de stem van Isaiah erg mooi. Persoonlijk spraken mij de eerdere inzendingen mij meer aan. Maar dit is zeker niet slecht. Ik zie dit zeker de finale halen.
Geen verstand van muziek kennelijk. Slecht nummer, ronduit vals gezongen
20e plaats ofzo. Net als Bulgarije dit jaar. Heel standaard. En toch vinden sommige mensen deze landen dit jaar nog goed voor een hoge plaats in de finale. :I
Te saai.
Het doet mij weinig: wel goede zang maar ik denk dat we dit snel weer vergeten zijn.
Ik geef vier punten van douze! ;)
Van zo ver komen om dit prutlied te zingen, hij blijft beter lekker thuis.
Na 2 sterke bijdrages nu een zich voortslepend ietwat saai nummer dat wat mij betreft niet hoog gaat eindigen.
Nummer is een groeier. Helpt je niet op het festival.
mooi lied, mooie stem en mooi jongetje.
live kan hij in de stress schieten (bekend probleem bij hem) en dan falen, dus groot risico
borderline qualifer, teveel goede acts in de eerste helft van semi 1 dus denk net niet door. Al zou het wel zuur zijn als dat precies komt doordat griekenland en cyprus elkaar aan flink wat punten helpen. Aan de andere kant, zolang Rusland nog niet definitief uit de race is, is er in semi 1 , 1 kandidaat minder te verslaan dan in semi 2. ook is deel 2 van semi 1 veel minder sterk.
Wtf doet Australië op het songfestival?? Opzouten . Zero points
Australië hoort niet thuis op het EUROvisie songfestival. Wtf heeft dat land er te zoeken?? Wat mij betreft was dit de laatste keer. Dikke doeiiiii