Rotterdam Live: Prognose tweede halve finale
Vanmiddag was de eerste dress rehearsal van de tweede halve finale die morgenavond op tv te zien zal zijn. Tijd om de balans op te maken welke landen een grote kans gaan maken voor de grote finale van zaterdag. De landen waarvan wij denken dat ze zeker naar de finale gaan zijn: Griekenland, IJsland, Portugal, Finland, Bulgarije en Zwitserland. Ook de liedjes uit Moldavië en Servië geven we een grote kans. Voor de overige twee plaatsen zijn we minder zeker, maar dan zouden we kiezen voor Albanië en Oostenrijk. Al zijn de liedjes van San Marino en Denemarken ook niet bij voorbaat kansloos. Voor de inzendingen van Estland, Tsjechië, Polen, Georgië en Letland zal het een moeilijke opgave worden.
Bij de bookmakers is het meeste geld ingezet op Zwitserland, Bulgarije (foto), IJsland, Finland, Griekenland, San Marino, Servië, Portugal, Albanië en Moldavië.
Ik hoop op deze landen voor de finale van zaterdag:
San Marino: Senhit – Adrenalina
Estland: Uku Suviste – The Lucky One
Griekenland: Stefania – Last Dance
Oostenrijk: Vincent Bueno – Amen
IJsland: Daði & Gagnamagnið – 10 Years
Albanië: Anxhela Peristeri – Karma
Portugal: The Black Mamba – Love Is on My Side
Finland: Blind Channel – Dark Side
Zwitserland: Gjon’s Tears – Tout L’Univers
Denemarken: Fyr og Flamme – Øve Os På Hinanden
Ria bedankt voor je uitgebreide Top 10 !
Mijn voorspelling is:
Zwitserland, Denemarken, Portugal, Bulgarije, San Marino, Griekenland, IJsland, Finland, Tsjechië. Numero 10: Albanië of Servië.
Kleine wijziging. Dit is mijn top 10 en tevens mijn voorspelling van landen die doorgaan vanavond:
1. Denemarken 2. San Marino 3. Portugal 4. Zwitserland 5. Griekenland 6. IJsland 7. Bulgarije 8. Finland 9. Albanië 10. Servië
Dus uiteindelijk geen Tsjechië. Wellicht via televote net door, maar ik dicht Benny toch weinig kansen toe. Oostenrijk zal randje top 10 worden.
Als Denemarken, San Marino en Portugal maar doorgaan, die nummers vind ik het leukst!
Ik denk dat je goed zit met je voorspelling, deze verwacht ik ook. Wellicht nog met een verassing.
Ik zal duimen voor jouw Deens duo, jammer dat we vanavond niet kunnen stemmen??
Ik denk nog steeds dat DK glansrijk doorgaat, maar ik kan me vergissen natuurlijk ?.
Misschien nog een verrassing inderdaad. We zullen zien. In ieder geval weer heel veel zin in. Fijne avond!
Ik denk dat Bulgarije deze semi gaat winnen. Heel mooi lied dat nogal kwetsbaar wordt gezongen door Victoria. Ik denk dat veel mensen dit lied onderschatten.
Albanië en Portugal gaan morgen ook verrassen. Portugal vond ik vanaf het begin af aan al goed. Professionele muzikanten, dat hoor en zie je.
Zwitserland vind ik juist overrated. Natuurlijk gaat het lied door maar ik zie het zeker niet winnen.
Ongeveer het saaiste lied van dit jaar. Wint zeker niet.
Israel of Oekraine voor de winst dot jaar.
Bulgarije is inderdaad doodsaai, wordt zwaar overgewaardeerd. Israël en Oekraïne gaan ook niet winnen. Het gaat tussen Litouwen, Malta, Frankrijk en Zwitserland.
Wat mij betreft mag Finland eruit …
Wat mij betreft mogen ze winnen
Tja moeilijk om deze halve te voorspellen. San Marino zie ik zeker doorgaan. IJsland met clip kan nog wel eens afvallen. Bulgarije sowieso nummer 1 en zaterdag top 3.
Morgen ben ik er live bij dus ben benieuwd :)
Ik vrees ook voor IJsland, zelf zou ik nooit op iemand stemmen die niet live op het podium staat. Dus helaas pindakaas voor IJsland. Ook een beetje karma na het provocerend tonen van de Palestijnse vlaggen 2 jaar geleden.
Tjonge jonge jonge zeg, wat jij er al allemaal niet bijhaalt om negatief te kunnen reageren.
Wat is dit voor een absoluut achterlijke reactie zeg. Pfffffff.
IJsland had gestraft moeten worden met 3 jaar uitsluiting, minimaal.
Pfff wat een oude koeien weer betreffende de vlaggen, move on !
Ik ga met Weblog lijst mee op 1 na: ik zou Moldavië ruilen voor San Marino.
Ik denk dat de winnaar komt uit de volgende landen :
Portugal, Oekraïne, San Marino, Israël of Nederland.
Ik zou jouw voorspelling geweldig vinden! ?
Maar het wordt toch echt Italië of Frankrijk…
Finland en Bulgarije zijn veruit mijn grote favorieten uit de 2e halve finale, ik hoop dat deze twee sowieso naar de finale gaan.
De repetitie van Senhit voor San Marino gaat als een trein. Vocaal klinkt de zangeres beter dan verwacht. Ook Flo Rida is er sinds vanmiddag bij. Het optreden ziet er erg leuk uit. De pyrotechnics aan het einde maken het alleen maar spectaculairder Het kan bijna niet anders dan dat dit de finale haalt. ——- de mening van De Belgen , Songfestival.be.
Zo zie je maar, ieder weblog heeft zijn eigen mening .
Ik hoop erg op Portugal door naar de finale. Goed liedje, leuke band. San Marino vanwege m’n gun factor voor Senhit, niet eens zozeer vanwege het nummer alhoewel dat ook niet zo slecht is.
I hope San Marino will make it through the finals.
Nog niks gehoord, van deze nummer. Vanvond nog even allemaal luisteren.. zullen vast wel weer wat lekkere nummers tussen zitten. Vond het gisteren al erg goed..
Alles bekeken tijdens jury finale beduidend minder dan semi 1.
Uitschieters Zwitserland, San Marino, Bulgarije, Finland, Griekenland
Kansloos Georgië beetje sneu zelfs ,Tsjechië, Latvia, Estland,Denemarken,Polen
,
Mijn persoonlijke top 10 voor vanavond:
1. San Marino
2. Griekenland
3. Oostenrijk
4. Polen
5. Moldavië
6. Albanië
7. Finland
8. Zwitserland
9. Denemarken
10. Estland
HU HU HU HURRICANE – LOCO LOCO
Albanië, San Marino, Letland, Zwitserland, Moldavië, Griekenland, Portugal, Bulgarije, IJsland en Oostenrijk
Volgens mij ben jij de enige die Letland mooi vindt.